Результат:
вже голосів:
45 (80.36%)
Макар
6 (10.71%)
Лукиан
5 (8.93%)
Ноель
Серьезная баба• 03 июня 2015
Ответ дляokshes
Ну, склоняются все имена (может и есть исключения, но пока ничего не припоминаю) а Анна - обычное имя, самое популярное на планете!
то то і воно) що це імя нормальне закономірне і невикликає питань чи дитина українка чи українець) і тому подібне)))
Ответ дляСерьезная баба
Не вижу смысла спорить, все равно каждый останется при своем мнении, и со своим именем ))) Но для меня лично неприемлемо чтобы мой ребенок в саду или в школе был одним из 5 Ань, или Никит.
А по поводу вопросов о национальности - так вообще смешно, как будто Анна это чисто укр.имя, если на то пошло то не Анна а Ганна, тогда точно не возникнет вопросов ))) а Анны есть по всей планете всех национальностей, и это вовсе не укр. имя, а древнееврейское если уж на то пошло...
Мозговая пилочка• 04 июня 2015
Ответ дляokshes
А вообще в большинстве цивилизованных стран нет отчеств, поэтому я как то особо не зацикливаюсь на этом, но даже если и так, то все из вышеперечисленных имен сливаются с этим отчеством
Это понятно, мне тоже без отчества нравится..но всё таки мы живём в Украине где отчество врдли отменят,так всегда было и надо отталкиваться от наших традиций, порядков....
Серьезная баба• 04 июня 2015
Ответ дляokshes
візьміть Біблію і вкнизі Самуїла пише і в російській і в українській Біблії пише пише Анна!
я не спору але Ганна і Анна це є різні імена) спочатку ніж говорити потрібно дослідити)
Ответ дляСерьезная баба
Ну, судячи з усього досліджувати потрібно вам, тому що я ще зі школи знаю що Ганна и Анна це імена одного походження, з одним значенням, це як Метью і Матвій, або Лук´ян і Лукіан
А Біблію я знаю дуже добре, але те що в українському і російському перекладах написано Анна не означає що це українське імя, бо так само написано і Сара і Авраам, і Мелхіседек, але ж я не думаю що ви будете стверджувати що це укр. імена...?
AnnLipa123• 05 июня 2015
Ответ дляokshes
насчет Анна и Ганна. Это два разных украинских имени
Ответ дляAnnLipa123
но если прям так сложно, то вот пожалуйста, это первое, что открылось
Синонимы имени Анна. Энн, Анаис, Аннета, Ханна, Ганна, Ана, Анн, Аннета, Анита, Анья, Анинья, Гана.
Краткая форма имени Анна. Аня, Ана, Анночка, Нюра, Анечка, Аннушка, Аннуша, Аннуся, Аннюся, Ася, Аннюня, Нюня, Анюра, Нюрася, Нюраша, Анюша, Ануша, Нюша, Нана, Анюта, Нюта, Ануся.
думаю не надо обяснять что такое синонимы
Серьезная баба• 05 июня 2015
Ответ дляokshes
тобто ви ставити Біблію під сумнів?
Серьезная баба• 05 июня 2015
Ответ дляAnnLipa123
цього не докажеш так як я довго досліджувала це питання перед тим як назвати дочку)
але ж автор думає що вона права тому що всього навсього забила в гугл і її там перший попавший текст підтвердив її думку)
AnnLipa123• 05 июня 2015
Ответ дляokshes
ну вы перед тем как утверждать хотябы потрудитесь гугл полистать, если уж не знаете
ну именно,не знаю. Я,когда получала паспорт столько инстанций оббегала,чтобы выяснить есть ли имя Анна. И представьте,есть. Я Анна. И в паспорте тоже Анна
AnnLipa123• 05 июня 2015
Ответ дляСерьезная баба
о,не у одной меня была эпопея с Анной и Ганной
А что доказывать человеку,у которого Гугл ответ на все вопросы. А потом ьудет : мам,а почему трава зеленая? Так Гугл сказал
Серьезная баба• 05 июня 2015
Ответ дляAnnLipa123
згідна з вами на 100% в більшості люди що почули то і твердять, рахую що недослідивши непотрібно позоритись і щось доказувати, але менталітет 50% населення такий)
Ответ дляСерьезная баба
Тут не справа в гуглі, я вам вже на самому доступнопу прикладі показала. А взагалі то це ще в школі вчили, якби ви уважно читали, ви б помітили що я писала що знаю це ще зі школи)))
Серьезная баба• 05 июня 2015
Ответ дляokshes
не означає що укр але Анна в російські і в українській Анна так?
Серьезная баба• 05 июня 2015
Ответ дляokshes
в школі вчили що Бога немає і ми пішли від мавпи і що дальше скажете робити)?
вірити вчителям в школі?
AnnLipa123• 05 июня 2015
Ответ дляСерьезная баба
вірити вчителям в школі?
я не поняла немного -что в школе она учила ? Историю имен Анна и Ганна ?
Серьезная баба• 05 июня 2015
Ответ дляAnnLipa123
я неподумала
а логічно на якому предметі вчать імена)))) ой неможу з наших дівчат) позативні та й годі!
Ответ дляСерьезная баба
я неподумала
Цитата:
я неподумала а логічно на якому предметі вчать імена)))) ой неможу з наших дівчат) позативні та й годі![/cit
ну ви або прогуляли школу, або дуже давно вчилися, бо Імена вчили з Укр. мови, власні назви, імена та прізвища. Вибачте, але урок тут вам проводити не буду, бо всеодно безкорисно )Шкода мені вас, дівчата, бо по суті ви нічого не написали розумного, що б підтвердило вашу думку, а просто чіпляєтесь до слів )
А взагалі, дуже вже відхилились від основної теми. Тому я думаю буде краще взагалі закрити тему
Ответ дляСерьезная баба
я неподумала