14 июля 2015

Якщо поділюсь тут класним жіночим імям,котре обрала для доці ,воно швидко стане

заїждженим ?
Бо я ще навіть не вагітна )

Нашу першу дівчинку 8 років тому назвала Поліночкою ,з дитинства знала яке у неї буде імя,мою маму так звати і раніше воно було рідкісне.
А тепер ...
Але всеодно не шкодую,їй пасує .
Друге імя теж дуже подобається вже з десяток років ,досі не чула ,щоб в Україні так називали ,хоча цілком ймовірно що це просто мені такі випадки невідомі.Імпонує ще тим ,що надмірною витіюватістю слух не рве .
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 1569
1261 (80.37%) спочатку озвучте імя
224 (14.28%) ви переоцінюєте,аби імя стало модним,потрібно щоб спершу відомі люди його підхопили
84 (5.35%) якщо милозвучне та цікаве ,то стане заїждженим
автор pollyteika 14 июля 2015
Ответ дляЛуноходик_Ик

Одна справа коли повертаються імена прадідів, або люди перестали цуратись своєї національної приналежності і обирають маловживані імена з огляду на це. Такі речі притаманні нашим часам. Інша справа популярність.
Це ім`я не набуде в Україні широкої вживаності, бо тут нема для нього великої належної етнічної групи людей.
Можливо ,погоджусь з Вами .Адже Шайло Нувель не стали називати ,навіть незважаючи на те ,чия це дитина.
Ежик Хрюха 14 июля 2015
Ответ дляpollyteika
та будь ласка,якщо вам це приносить хоч якесь задоволення )
так само ,як мені спостерігати скільки мамашок біситься невідомо з чого )
а може тому що самим сміливості не вистачає робити те що вам хочеться,а не те що від вас вимагає суспільство ?Чи те що вам насаджують ,або розкручують інші?

Вы хотите сказать что экзотические имена которыми кишит Украина насаждает мамашам общество? Вы серьезно? Наше общество сегодня оригиналько как никогда) А смелости больше чем достаточно... Исходя их недавних событий) Как раз вы сейчас навязваете и раскручиваете имя Фрида, которое мы не хотим воспринимать. Или нет? Так что общество при своем мнении и у вас никак не получается его переубедить в обратном)
Луноходик_Ик 14 июля 2015
Ответ дляpollyteika
Можливо ,погоджусь з Вами .Адже Шайло Нувель не стали називати ,навіть незважаючи на те ,чия це дитина.

Дякую птішилиподивилась хто це)), якось ця подія пройшла повз мене. Але ж певно, що в світі таки знайшлись наслідувачі.
Ежик Хрюха 14 июля 2015
Ответ дляpollyteika
та будь ласка,якщо вам це приносить хоч якесь задоволення )
так само ,як мені спостерігати скільки мамашок біситься невідомо з чого )
а може тому що самим сміливості не вистачає робити те що вам хочеться,а не те що від вас вимагає суспільство ?Чи те що вам насаджують ,або розкручують інші?

И да, если нам не нра имя женщины которая удавила младенца, то думаю нас можно понять. ассоциации неприятные. А мы мамы, женщины... Это на подсознательном уровне. А подсознание управляет сознанием)
Тихомандражная 14 июля 2015
Ответ дляpollyteika
Фріда

Имя красивое, но...
Созвучно с ’фригидна’, во-сторых, стойко ассоциируется с Фридой Кало, а у нее такая трудная судьба была...)
Борода 14 июля 2015
Ответ дляpollyteika
Фріда

Круто, сразу вспомнила ’Мастер и Маргарита’
Снегурочко 14 июля 2015
Ответ дляpollyteika
Фріда
вы серьезно? называйте-гарантирую оно никогда не станет популярным
Ежик Хрюха 14 июля 2015
Автор, вы все равно не переплюните по оригинальности имя Люцифер.

http://lifenews.ru/news/155315
автор pollyteika 14 июля 2015
Ответ дляЕжик Хрюха

Вы хотите сказать что экзотические имена которыми кишит Украина насаждает мамашам общество? Вы серьезно? Наше общество сегодня оригиналько как никогда) А смелости больше чем достаточно... Исходя их недавних событий) Как раз вы сейчас навязваете и раскручиваете имя Фрида, которое мы не хотим воспринимать. Или нет? Так что общество при своем мнении и у вас никак не получается его переубедить в обратном)

Так,я думаю ,оригінальні імена на пострадянському просторі вводять в моду селебріті ,так само як і надають давно забутим старим нового дихання.
Тому можна ділитись і не боятись що заїздять і ця тема стала підтвердженням,а якщо є кілька чоловік яким сподобалось ,то я рада що і на них і на мене вистачить ,при тому й оригінальність не втратиться).
Борода 14 июля 2015
Главное, чтоб оно хорошо звучало с фамилией и отчеством
Ежик Хрюха 14 июля 2015
Ответ дляpollyteika

Так,я думаю ,оригінальні імена на пострадянському просторі вводять в моду селебріті ,так само як і надають давно забутим старим нового дихання.
Тому можна ділитись і не боятись що заїздять і ця тема стала підтвердженням,а якщо є кілька чоловік яким сподобалось ,то я рада що і на них і на мене вистачить ,при тому й оригінальність не втратиться).

Да вы сначала родите дочку.....
автор pollyteika 14 июля 2015
Ответ дляЕжик Хрюха

И да, если нам не нра имя женщины которая удавила младенца, то думаю нас можно понять. ассоциации неприятные. А мы мамы, женщины... Это на подсознательном уровне. А подсознание управляет сознанием)
Добре,я вас розумію і не силую до симпатії ,це ви мене вмовляєте відмовитись від нього ,січете різницю ?)
Чароид 14 июля 2015
Ответ дляpollyteika
Фріда

из ’Мастера и Маргариты’? Не пойдет :)
автор pollyteika 14 июля 2015
Ответ дляЕжик Хрюха

Да вы сначала родите дочку.....
про що й мова,я ще не народила,а вас вже ковбасить)
Борода 14 июля 2015
Ответ дляЕжик Хрюха
Автор, вы все равно не переплюните по оригинальности имя Люцифер.

http://lifenews.ru/news/155315

Во люди гонят, детей рожают, а мозги явно в ж..пе
Вареный лук 14 июля 2015
Знаете что... автор, конечно, что-то себе напридумывала))) Но я вот заметила, что те имена, которые мне нравились в юности и не были популярными, сейчас на каждом шагу. Например, Софья, Вероника, Никита, Ярослав. Когда я училась в школе, у нас почти не было детей с подобными именами. А теперь... Видимо, с теперешними родителями совпадают вкусы.
Ежик Хрюха 14 июля 2015
Ответ дляpollyteika
про що й мова,я ще не народила,а вас вже ковбасить)

Меня не колбасит совершенно) Я стебусь.... разницу улавливаете? Какое мне дело до чужой женщины с ее неродившимся ребенком который только в проекте? Это вас колбасит, если 12 страниц пытаетесь 99 проц советчиц переубедить в том что Фрида самое оригиналькое имя. Люди прикалываются над вами..... Я же говорю, вы родите сначала.... А то это уже палатой номер 6 попахивает.
Ежик Хрюха 14 июля 2015
Ответ дляБорода

Во люди гонят, детей рожают, а мозги явно в ж..пе

Так ведь главное, что оригинально и ни у кого такого не будет)))))
Спасатель Малибу 14 июля 2015
Ответ дляБесконечность-не предел
автор...я с Вас в шоке) Вы явно себя переоценили
Feel good 14 июля 2015
Ответ дляpollyteika
Фріда
Навряд чи воно стане ’заїждженим’.
Крім Фріда Кало, долю якої доці бажати мама не стане (тобто асоціації з іменем не дуже позитивні), більше Фрід не знаю.
Вареный лук 14 июля 2015
Ответ дляЧароид

из ’Мастера и Маргариты’? Не пойдет :)

Так что, имя, о котором толкует автор - Фрида??? Лень перечитывать 150 метров комментариев. Ну а шо, Фрида так Фрида. Будет Фришка.
Утренняя зорька 14 июля 2015
Ответ дляВареный лук

Так что, имя, о котором толкует автор - Фрида??? Лень перечитывать 150 метров комментариев. Ну а шо, Фрида так Фрида. Будет Фришка.
как картошка фри,
так и дочка)))
фри-дочка
фри-донька)))

нету ласкательной формы...)))
автор pollyteika 14 июля 2015
Ответ дляЕжик Хрюха

Меня не колбасит совершенно) Я стебусь.... разницу улавливаете? Какое мне дело до чужой женщины с ее неродившимся ребенком который только в проекте? Это вас колбасит, если 12 страниц пытаетесь 99 проц советчиц переубедить в том что Фрида самое оригиналькое имя. Люди прикалываются над вами..... Я же говорю, вы родите сначала.... А то это уже палатой номер 6 попахивает.
не вигадуйте
Луноходик_Ик 14 июля 2015
Ответ дляpollyteika

Так,я думаю ,оригінальні імена на пострадянському просторі вводять в моду селебріті ,так само як і надають давно забутим старим нового дихання.
Тому можна ділитись і не боятись що заїздять і ця тема стала підтвердженням,а якщо є кілька чоловік яким сподобалось ,то я рада що і на них і на мене вистачить ,при тому й оригінальність не втратиться).

Точно не селебріті. Є глобальні тенденції. В тому сенсі, що кожен з усіх намагається дати дитині єдине ім`я так чи інакше маловживане, ну ніхто ж свідомо не називає дитину так як звуть ще п`ятьох в своєму під`їзді. Ці збіги наслідок подібності підходу 1)маловживане+2)досить приємне в вимові+3)хоч якійсь стосунок до походження імені, або вподобання в його значенні. А селебріті такі самі люди, з тим мисленням різниця лише в тому, що імена їхніх дітей відомі загалу.
Чароид 14 июля 2015
Ответ дляFeel good
Навряд чи воно стане ’заїждженим’.
Крім Фріда Кало, долю якої доці бажати мама не стане (тобто асоціації з іменем не дуже позитивні), більше Фрід не знаю.

Не, ну о этой Фриде хотя б знать надо... а жизнь её вообще не сахар... была...
Чароид 14 июля 2015
А... у меня тоже есть любимое имя :) Надеюсь ’заведу’ себе доцу и так её назову :)
ПриснитсяЖЕ 14 июля 2015
Я знаю двух девочек с именем Фрида. Одной четыре года второй лет четырнадцать. Обе еврейки из религиозных семей. В той среде оно воспринимается нормально, там через одну девочки с именем Хая-Мушка, Броха и тому подобные. В принципе нормальное имя, мне нравится даже, если к фамилии подходит называйте и не бойтесь оно не станет популярным потому что не слишком милозвучно на нашем языке звучит.

А еще вспомнила одни знакомые в России 16 лет назад назвали дочку Тереза. )))) Не знаю в честь Матери Терезы что ли..
Ежик Хрюха 14 июля 2015
Ответ дляpollyteika
не вигадуйте

Я не придумываю. Есть четкий фактаж) Ведь исходя из ваших слов, тем, кому имя Фрида не нравится, присущи штампы клише. Они неоригинальны банальны и легко поддаются влиянию извне)))))) Ну..... типа биомасса......... А вот те, которым имя Фрида нравится, способны на креатив, проявление воли оригинальности и характера. Потому что вам захотелось чтобы советчицы восхищались столь оригинальным именем и аплодировали вам. А эффект получился обратным)
автор pollyteika 14 июля 2015
Ответ дляFeel good
Навряд чи воно стане ’заїждженим’.
Крім Фріда Кало, долю якої доці бажати мама не стане (тобто асоціації з іменем не дуже позитивні), більше Фрід не знаю.

ну а якщо би дізнались ,що так назвала доньку тіна кароль,руслана ,ані лорак ,глюкоза ,брєжнєва,камєнська ,земфіра ,тіна канделакі ,водянова чи рената литвинова
хто кому подобається,вибирайте
якби у вас була сусідка красуня з таким іменем ,чи далекі знайомі ,знайомих,які вам подобаються так назвали свою дитину ?

Ви ж самі підтверджуєте ,що необхідно отримати якісь позитивні асоціації з іменем ,які щось дитині ,майбутньому носієві пообіцяють хороше ,красу,успіх ,багатство ,розум

Тепер я розумію ,що для імені мало бути хорошим ,важливо ще асоціації яке воно в людей викликає.
Хороші асоціації-хороше імя і навпаки.
А відсторонено ,від зовнішнього впливу більшість не здатна мислити
Але ,власне,це я знала давно.
автор pollyteika 14 июля 2015
Ответ дляЕжик Хрюха

Я не придумываю. Есть четкий фактаж) Ведь исходя из ваших слов, тем, кому имя Фрида не нравится, присущи штампы клише. Они неоригинальны банальны и легко поддаются влиянию извне)))))) Ну..... типа биомасса......... А вот те, которым имя Фрида нравится, способны на креатив, проявление воли оригинальности и характера. Потому что вам захотелось чтобы советчицы восхищались столь оригинальным именем и аплодировали вам. А эффект получился обратным)

Так от .
Виходячи з моїх слів ,мені байдуже які асоціації з цим іменем у вас ,та в інших людей,я вже про це писала.
Так само як і про те ,що моя дитина з цим іменем викликатиме виключно приємні асоціації)