07 сентября 2023

Підручник математика 5 клас Істер

Дівчатка, може знаєте, цей підручник вважається дуже легким? Я його погортала, так 2/3 завдань вже проходили в 4 класі, але ми навчалися у іншій школі. А по яких підручниках ваші п´ятиклашки займаються?
Ошеламиссимо 07 сентября 2023
По цьому, але я його не гортала
Лентяйка 07 сентября 2023
Відкрию вам таємницю: майже весь 1 семестр 5 класу - це те, що вивчали в початковій школі. Нове починається з десяткових дробів
пані Солоха 07 сентября 2023
Саме за цим навчались минулого року, клас математичний, ну таке, для мене усе складно за цією програмою, бо в моїй голові зовсім інші алгоритми рішення
Редисочка 07 сентября 2023
Так в каждом учебнике так будет
:)
автор бибизяна 07 сентября 2023
Так, з нових тем тільки десяткові дроби, це остання тема у підручнику
автор бибизяна 07 сентября 2023
Дякую за відповіді. Бо злякалася, що в нас математика вже зовсім слабенька буде.
парИла я парИла 07 сентября 2023
Мерзляк лучше Истер, Истер простоват.
Любовь Калистратовна 07 сентября 2023
Наши в прошлом году занимались по Мерзляку и иногда задания с Истер делали
Molochay 08 сентября 2023
Он очень лёгкий и простой. Хуже, чем Бевз. Самый оптимальный автор -это Мерзляк