Творог для розжига• 07 сентября 2023
Реально самостоятельно выучить теорию и сдеать без курсов автошколы?
Скоро можно будет это сделать без автошколы, я так понимаю.
Есть смысл записываться в автошколу? Много дают такого, что нельзя найти в Гринвее?
Любительница• 07 сентября 2023
Загугліть «автошкола «час», я вчила теорію саме таким чином, сдала з першого разу (2помилки), там усі питання саме такі як у білетах
Я не Тролль• 07 сентября 2023
Звісно! Мені та теорія до одного місця була. Я не запам´ятовувала на занятті. Здала завдяки онлайн тестам. Я їх тиждень поганяла і зазубрила все
Невгамовна шахиня• 08 сентября 2023
Ответ для Ромашка-468e
А чи є такі хто здав і водіння сам?
Так, я)
Ось буквально у вівторок склала іспит в сц)
Рекомендую в фейсбуці групу ’ права без хабарів’, там можна черпати багато інформації та історій успіху , без хабарів;)
Ромашка-468e• 08 сентября 2023
Знайома дівчина вже третій раз буде їхати здавати,останній раз був начальник так сказав,що вона повинна знати всі 6 маршрутів,хоча в законі такого нема-не здала
Диверсификация• 08 сентября 2023
Ответ для Ромашка-468e
Скажите, в какой это автошколе? Чтоб не попасть к неадекватам, я как раз собираюсь
Диверсификация• 08 сентября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Так, теорію вчила вдома , лише їзда з хорошим інструктором
Ну в автошколе Вы числились? Как это происходит, когда учить самому? Экзамены и т.д. с вложением понятно, а с теорией?
Правильно_Валерчик• 08 сентября 2023
Ответ дляДиверсификация
Так, числилася і не приходила на теорію , вчила вдома у вільний час
Реально, але головне не завчити тести, а розібратися, чого нажаль більшість тих хто завчасно, потім на водіння туплТь, бо тести знають з додатків, а самі пдр ні...тому в гарних автошколах вивчають саме пдр, а не тести, щоб розумітися чому саме та чи інша норма і де вона повинна застосувуватися