Похвалите Ваш ВУЗ по изучению психологии

Желательно частный, где можно получить знания для повышения квалификации.
Киев.
Заранее спасибо 🙏
Потішаюся 03 апреля в 21:35
а тут купа психологів сидить?
Хтомолодець? Я! 03 апреля в 21:36
Заканчиваю 4й курс. Драгоманова. Бывает тяжело. Но в целом ок. Сейчас обучение дистанционное
Потішаюся 03 апреля в 21:36
Ответ дляХтомолодець? Я!
Заканчиваю 4й курс. Драгоманова. Бывает тяжело. Но в целом ок. Сейчас обучение дистанционное
а ви як перше вище там? там сильно багато акценту мабуть на педагогіку?
Хтомолодець? Я! 03 апреля в 21:37
Ответ дляПотішаюся
а ви як перше вище там? там сильно багато акценту мабуть на педагогіку?
Да, первое ВО. Ну уже нет. А вот первые 2 курса было многовато, как для меня.
Потішаюся 03 апреля в 21:37
автор, а у Вас ’корочка’ вже є? ну раз мова саме про підвищення кваліфікаціі?
Все до блиску 03 апреля в 21:38
Верховна зрада, офіс президента, міск/обл рада...та таких приватних закладів дофіга які можуть навчити жити/психології
4 1
Печальки.нет 03 апреля в 21:40
Так у вас вже є базова освіта бакалавра психології? Тоді є місця з профільними курсами.
автор Кокосиха 03 апреля в 21:41
Ответ дляПотішаюся
а тут купа психологів сидить?
Ідіть у тему, де обговорють оплату з таксистом, вас тут не чекали
Потішаюся 03 апреля в 21:43
Ответ дляКокосиха
Ідіть у тему, де обговорють оплату з таксистом, вас тут не чекали
ви точно на психолога вчитесь плануєте? я взагалі-то психолог. але ваша реакція відбиває бажання ділитися з Вами інфою.
упасі боже буи вашим клієнтом
автор Кокосиха 03 апреля в 21:46
Ответ дляПотішаюся
ви точно на психолога вчитесь плануєте? я взагалі-то психолог. але ваша реакція відбиває бажання ділитися з Вами інфою.
упасі боже буи вашим клієнтом
Якщо вам по темі немає чого відповідати, то можна пройти повз. До речі, психолог-це звичайна людина, яка має право не терпіти таких як ви, особливо пост #1
Научительница 03 апреля в 21:56
Знания - есть курсы, как правило тех кто учится сам заграницей и преподает (опытные спецы).. по разным направлениям. А вот чтобы в ВУЗе и хорошо преподавали - такого не знаю.. увы.
ГоловнаЯ 03 апреля в 21:57
У мене колеги-психологи навчаються на різних програмах Романчука, Директор Інституту психічного здоров’я Українського Католицького Університету та Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.
Якщо ВУЗ, то не підкажу
Потішаюся 03 апреля в 22:00
Ответ дляНаучительница
Знания - есть курсы, как правило тех кто учится сам заграницей и преподает (опытные спецы).. по разным направлениям. А вот чтобы в ВУЗе и хорошо преподавали - такого не знаю.. увы.
а які саме курси, чиї?
Потішаюся 03 апреля в 22:01
Ответ дляГоловнаЯ
У мене колеги-психологи навчаються на різних програмах Романчука, Директор Інституту психічного здоров’я Українського Католицького Університету та Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії.
Якщо ВУЗ, то не підкажу
зараз погуглила - обидва у Львові. А вони дистанційно там, чи колеги Ваші у Львові?
Научительница 03 апреля в 22:01
Ответ дляПотішаюся
а які саме курси, чиї?
Я изучаю ЛЕктора из ЛОндона.. человек с огромным опытом, психотерапия.. начните с бесплатных, чтобы понимать Вам нравится или нет, потом есть платные... (закрытый клуб).
Потішаюся 03 апреля в 22:03
Ответ дляНаучительница
Я изучаю ЛЕктора из ЛОндона.. человек с огромным опытом, психотерапия.. начните с бесплатных, чтобы понимать Вам нравится или нет, потом есть платные... (закрытый клуб).
так а хто саме? які саме лектори? навчання нашою мовою? чи англійською?
якому напрямку навчаїтеся?
ГоловнаЯ 03 апреля в 22:04
Ответ дляПотішаюся
зараз погуглила - обидва у Львові. А вони дистанційно там, чи колеги Ваші у Львові?
Це він один. Так, у Львові, навчаються он-лайн. Але, так розумію, це той, у кого є чому навчатись. Є різні програми і по фокусу і по тривалості
Потішаюся 03 апреля в 22:10
Ответ дляГоловнаЯ
Це він один. Так, у Львові, навчаються он-лайн. Але, так розумію, це той, у кого є чому навчатись. Є різні програми і по фокусу і по тривалості
дякую. а базову освіту якщо не секрет, де здобували?
Небоброїдка 03 апреля в 22:11
Знову Ви?
ГоловнаЯ 03 апреля в 22:13
Ответ дляПотішаюся
дякую. а базову освіту якщо не секрет, де здобували?
Хто де. Одна в Драгоманова (Драгоманова точно ні, якщо говорити про базову освіту), одна десь в Україні та Польщі (Польща та Україна то небо і земля, якщо говорити про навчання психологів. Україна дуже програє), одна в Грічненка
Потішаюся 03 апреля в 22:26
Ответ дляГоловнаЯ
Хто де. Одна в Драгоманова (Драгоманова точно ні, якщо говорити про базову освіту), одна десь в Україні та Польщі (Польща та Україна то небо і земля, якщо говорити про навчання психологів. Україна дуже програє), одна в Грічненка
в Польщі мабуть не магістратуру, а як першу вищу? Чи і магістратура як 2га вища там гарна? Польською мовою, чи мабуть англ?
А Грінченко краще ніж Драгоманова? я про магістратуру.
Чи найкращийз українських - шевченка?
Вбигудях 03 апреля в 22:48
https://symboldrama.com.ua/
Це якщо маєте базову освіту
ГоловнаЯ 04 апреля в 00:12
Ответ дляПотішаюся
в Польщі мабуть не магістратуру, а як першу вищу? Чи і магістратура як 2га вища там гарна? Польською мовою, чи мабуть англ?
А Грінченко краще ніж Драгоманова? я про магістратуру.
Чи найкращийз українських - шевченка?
Точно не Драгоманова.
Про психологію в Шевченка не знаю. Про Грінченка трохи знаю (той, який на Березняках, де психологи), вони значно інноваційніші, є гарні викладачі.
Потішаюся 04 апреля в 01:40
Ответ дляГоловнаЯ
Точно не Драгоманова.
Про психологію в Шевченка не знаю. Про Грінченка трохи знаю (той, який на Березняках, де психологи), вони значно інноваційніші, є гарні викладачі.
дякую
Lady in black 05 апреля в 09:27
Ответ дляНаучительница
Я изучаю ЛЕктора из ЛОндона.. человек с огромным опытом, психотерапия.. начните с бесплатных, чтобы понимать Вам нравится или нет, потом есть платные... (закрытый клуб).
дайте ссылку, плиз)