28 декабря 2023

Трамп на Рождество "гнейте в аду вместе со своей Украиной и той россией"

27 грудня 2023, 08:59
​Трамп на Різдво побажав опонентам ’гнити в пеклі разом зі своєю Україною та Росією’ та іншими проблемами
Кандидат у президенти США написав образи на адресу Джо Байдена та спеціального прокурора Джека Сміта.Колишній президент США Дональд Трамп у своєму Різдвяному привітанні в мережі Truth Social побажав неназваним ’головорізам всередині країни ’гнити в пеклі разом зі своєю Україною/Росією, Ізраїлем/Іраном’ та іншими ’проблемами’, до яких він включив також електромобілі.

Про це повідомляє ’Голос Америки’.

У пості, розміщеному 25 січня, разом із побажанням щасливого Різдва Трамп написав образи на адресу президента Джо Байдена та спеціального прокурора Джека Сміта. Останнього він назвав ’божевільним’ та ’неконтрольованим’.

Як відомо, Сміт розслідує одну із чотирьох кримінальних справ, висунутих проти Трампа, а саме – про неправомірне поводження із державними таємницями після того, як той залишив Білий дім. Всього проти Трампа висунуто 91 кримінальне звинувачення, жодне з яких він не визнає.’Різдвяне послання Трампа – це ще одне сповнене образи висловлювання, яким він намагається покласти відповідальність за всі можливі проблеми на ’головорізів’ у країні, під якими він, ймовірно, має на увазі своїх політичних опонентів у Демократичній (і деяких у Республіканській) партії’, – написав у коментарі для ’Голосу Америки’ професор Університету Бейлор в Техасі Сергій Куделя.

Він також зазначив, що посилання на російсько-українську війну разом із численними внутрішніми проблемами також означає, що війна є певним чином результатом американської політики, – твердження, яке сильно повторює тези російської пропаганди

Виконавчий директор Інституту Джорджа Буша та колишній високопосадовець Держдепу Девид Креймер, натомість каже, що важко зрозуміти, що хотів сказати Трамп своїм ’Різдвяним побажанням’, і що українцям і без того є про що хвилюватися. Він радить не додавати висловлювання Трампа до цього списку.
автор Isidda 28 декабря 2023
ми ще може й не згниємо,а цьому рудому чубчику світить дуже реальний та суворий тюремний строк за вчинені брудні кримінальні справи, тому бажаю йому попутного вітру в горбату
vinika 28 декабря 2023
И шо? Старый больной человек, отлученный от власти. Знаем таких
автор Isidda 28 декабря 2023
в горбату спинку
2 4 1
Miss Lisi4ka 28 декабря 2023
Отработка ИПСО даже на праздники не останавливается, просто не покладая рук! Мне бы вашу активность)
30 14
Odna Takaya 28 декабря 2023
З дитинкою все добре?
Адюла 28 декабря 2023
Боооже, яке кончене..як його зачіска🤣
11 6
Odna Takaya 28 декабря 2023
Автор, для чого Ви кожний пук несете сюди? Тут за це платять?
25 5
yuryia 28 декабря 2023
Ви заработались... 25 січня поздравил с Рождеством
21 1
Манюнайтед 28 декабря 2023
Ты телеграмм пересказываешь?
4 18 4
nezhinka 28 декабря 2023
Ответ дляМанюнайтед
Ты телеграмм пересказываешь?
Ти мужик?
6 6
Леди Репях 28 декабря 2023
Ответ дляMiss Lisi4ka
Отработка ИПСО даже на праздники не останавливается, просто не покладая рук! Мне бы вашу активность)
100%
Упорррная😄
3 19
БрЮнЕтОчКа77777 28 декабря 2023
Когда вы все, автор, успеваете? Вроде вчера у вас ребенок родился, а уже работаете?)))
3 21
автор Isidda 28 декабря 2023
щось матрьошкам тємка не зашла..не зашла..
автор Isidda 28 декабря 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Когда вы все, автор, успеваете? Вроде вчера у вас ребенок родился, а уже работаете?)))
аййяйяй ну что же вы так не внимательны.а ну ка еще раз в темку зайдите и перечитайте все посты .она открыта.не ленитесь
7 1 2
автор Isidda 28 декабря 2023
Ответ дляyuryia
Ви заработались... 25 січня поздравил с Рождеством
ссылка https://lb.ua/world/2023/12/27/590863_tramp_rizdvo... статья за вчера.
1 6
Miss Lisi4ka 28 декабря 2023
Ответ дляIsidda
аййяйяй ну что же вы так не внимательны.а ну ка еще раз в темку зайдите и перечитайте все посты .она открыта.не ленитесь
Мы уже поняли, что это у вас рабочий аккаунт и разные люди пишут)
19 1
elra 28 декабря 2023
То вже воно випило на Рiздво та меле
3 2
автор Isidda 28 декабря 2023
Ответ дляyuryia
Ви заработались... 25 січня поздравил с Рождеством
https://www.holosameryky.com/a/trump-vitae-z-rizdv... еще ссылка 25 ГРУДНЯ оригинал .там опечатка .ознакомтесь
7 1
БрЮнЕтОчКа77777 28 декабря 2023
Ответ дляIsidda
аййяйяй ну что же вы так не внимательны.а ну ка еще раз в темку зайдите и перечитайте все посты .она открыта.не ленитесь
Я за всеми вашими темками не слежу. Их у вас ежедневно огромное количество. Читала только, в одной из тем, что у вас родился ребенок.
С рождением ребенка поздравляю!
7 6
Дождливая 28 декабря 2023
Блин, теперь сижу и думаю, как будет правильно повелительное наклонение глагола ’гнить’
автор Isidda 28 декабря 2023
Ответ дляMiss Lisi4ka
Мы уже поняли, что это у вас рабочий аккаунт и разные люди пишут)
ну а я же.и инопланетяне.вы так проницательны
6 1
YN8678 28 декабря 2023
Предвыборная гонка началась)
Я так поняла, что Там занял позицию типо он всё для американцев будет делать
2 5
Miss Lisi4ka 28 декабря 2023
Ответ дляIsidda
ну а я же.и инопланетяне.вы так проницательны
Та вы как и Мама Никитки то на русском пишете, то на украинском и стилистика разная. Поздравляю с праздниками всю вашу компанию и отдел, надеюсь новогодний корпоратив уже отгуляли? А тринадцатую зарплату вам выдали за перевыполнение годового плана?)
13 3 1
автор Isidda 28 декабря 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Я за всеми вашими темками не слежу. Их у вас ежедневно огромное количество. Читала только, в одной из тем, что у вас родился ребенок.
С рождением ребенка поздравляю!
У НАС да,девочка.
4 1 2
lisulya 28 декабря 2023
Ответ дляIsidda
щось матрьошкам тємка не зашла..не зашла..
Пора мінять нік просто Вам.
9 1 2
Miss Lisi4ka 28 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Пора мінять нік просто Вам.
Та они другой аккаунт создадут, этому всего 2 мес, а какая активность! Но только на определенные темы)
автор Isidda 28 декабря 2023
Ответ дляMiss Lisi4ka
Та вы как и Мама Никитки то на русском пишете, то на украинском и стилистика разная. Поздравляю с праздниками всю вашу компанию и отдел, надеюсь новогодний корпоратив уже отгуляли? А тринадцатую зарплату вам выдали за перевыполнение годового плана?)
а как там вы отпраздновали в своем волшебном коллективчике’ цыфровой армии россии’?я фотки видела на вашем канале,призы ,награды.новые задания.надеюсь,вы нас еще не раз рассмешите новыми фейками
11 3 2
автор Isidda 28 декабря 2023
Ответ дляlisulya
Пора мінять нік просто Вам.
Спасибо,меня и этот устраивает
1 6 1
автор Isidda 28 декабря 2023
Ответ дляMiss Lisi4ka
Та они другой аккаунт создадут, этому всего 2 мес, а какая активность! Но только на определенные темы)
Ну а як ви думали.Не только ж вам тут развлекаться
7 1
автор Isidda 28 декабря 2023
вся русня на трампа молилась.а оно вон шо..