04 марта в 08:45

Мама, сестра и я

Сестра с мужем живут у мамы
У сестры обнаружили хламидиоз, лечится они не будут
Живут они все в селе
Сейчас весна, огород и тд, мама уже плачет что садить не кому, приедь помоги
Сестра живёт свою жизнь, за коммуналку не платит и знать ничего не хотят, поели, поспали, погуляли
Сестре и ее мужу 24 года
Вот что делать
Туда ездить не хочу, уже несколько раз отказывалась и мать жалко, плачет, они с ней не общаются, закрылись и не выходят
Еду прячут не угощают
Я в ужасе от этого всего
Ну и хламидии зачем моей матери . С сестрой разговариваю , она на куй посылает
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 243
111 (45.68%) Не вмешиваться, мама пусть реш
67 (27.57%) Результат
65 (26.75%) Вмешаться , зачем это маме
1 21
палка-копалка 04 марта в 16:24
Песня в голове включилась. Про Лидию)
Пишна молодиця 04 марта в 16:25
А я б не втручалася. Мати живе поряд з дочкою? Ну хай спробує домовитися про той город?!
Ні? Та хай той город гуляє або здає мама комусь кому треба.
Ні? Вибачте! Люди дорослі самі хай спілкуються і домовляються.
Ні? Тоді нах виганять доньку з дому разом з чоловіком і хай де хочуть там і живуть. Ні?
Значить їм скучно без цих танців з бубном і ви автор можете тільки поспівчувати. Все
рукиЖимолости 04 марта в 18:43
Нехай самі все вирішують. Якби мама не платила комуналку, то мусила б сестра з чоловіком платити і їжу так само. В старшому віці ковбаса взагалі шкідлива. А молоді хай купують, як хочуть. Я думаю, що ваша мама їх обслуговує - от вони і сидять на її шиї. Це її вибір. Моя, наприклад, як ми одружилися, відразу сказала, що світла напалює не більше, як на 100 грн , їжу їсть теж тільки те, що на городі виросло, господарства тримати не буде, готувати теж не любить. Дітей поглядить тільки тоді, коли має час. От і пішли ми жити окремо і живемо вже 20 років.
Ви живете окремо, то й живіть, а, якщо вони разом живуть, то їх все влаштовує.
автор Дівчина Бобула 07 марта в 08:23
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
О
Вы же писали о уреаплазме, слово в слово. В чем прикол клепать одинаковые темы?
Статью пишу
автор Дівчина Бобула 12 марта в 12:56
Ответ дляВ шоколаде
’Хламидиоз передается исключительно половым путем. Еще один путь заражения – инфицирование младенца’
посмотрите фильм река скорби 2018 год