15 марта в 20:35

Бідна, але безпечна Україна

Ось такий рецепт виживання від Портнікова
Головний рецепт українського виживання-ОКОПуватися
Коли ти маєш спільний кордон з ядерною державою з 120 млн населенням, якщо ти хочеш жити, ти маєш жити у фортеці, мати сучасну армію, будувати підприємства військово-промислового комплексу.
Сказати населенню : Ми будемо жити, можливо, у бідній країні, тому що в нас не буде грошей на соціальні пільги, безкоштовну медицину і безкоштовну освіту, доведеться стягнути паски на десятиріччя.
Країна буде бідною, але вона буде безпечною
І це буде Україна
Ми будемо витрачати більшість ваших податків на оборону, доріг буде менше, велика реставрація здійснюватись не буде .
Будемо ось так жити. Набагато гірше, ніж наші сусіди в Європі
Але виживемо
І ті, хто захоче жити в такій країні, будуть її будувати і охороняти.
А ті, хто будуть вважати, що вони хочуть вже зараз жити краще, заможно, щасливо, виїдуть до інших і реалізують себе там.
Це дуже простий вибір
Ось так.
Я так розумію, це його вже оптимістичний сценарій ?
показать весь текст
Hello987 15 марта в 21:03
Ответ дляЮля Неюля
Почему айтишники платят 5% или вообще только 1500грн, а люди с минималки платят 19,5%??
Должны со всех ФОПов снимать по 19,5%, тогда и бюджет пополнится
Потому что от них идёт заход валюты - это поддерживает гривню.
Filomena 15 марта в 21:04
Ответ дляЮля Неюля
100грн с минимальной зарплаты это 3 дня оплаты продуктов, а не 2 кофе.
У вас явно зарплата не минималка, раз такие размышления
Тобто з мінімалки ні каву ні пиво не пʼють?
І взагалі ніразу не витрачають 100 грн на якусь фігню в Аврорі? Чудово розуміємо що витрачають.
9 4 4
Юля Неюля 15 марта в 21:04
Ответ дляСhanelKa
Тоді вони закриються
Особливо зараз
Не закроется никто, потому что заграницей налоги еще выше, а работать за копейки на кого-то не будут.
19,5% для большинства ФОПов это не существенная сумма, чтобы прям до закрытия дошло.
Но это справедливо, а не зарплаты в конвертах, а на бумаге минималка
9 13
magic wand 15 марта в 21:04
Ответ дляElmyska
Да пошли они ......с такой жизнью и с такой краиной. Жить бедно и без медицины не им, поэтому можно такое пи...ть
они лететь будут в Европу на отдіх, лечиться, амі на военніх рельсах, взаперти, перспектива - чудо! Країна мрій від Зеленскього
Seehund 15 марта в 21:05
Я думаю описанный вариант возможен, если мы сразу сдадимся ии.)
po_li_na-49a8 15 марта в 21:05
Ответ дляFragile_rose_24
Йдіть мутіть. Чого чекаєте? Не нужна никому Украина,мы бы уже давно выиграли..
намутим, не волнуйтесь, Все будет, и все свинособаки сдохнут а также ждуны на террритории Украины
12 3 4
Юля Неюля 15 марта в 21:05
Ответ дляHello987
Потому что от них идёт заход валюты - это поддерживает гривню.
Они не перестанут получать оплату в валюте, но перестанут получать огромную ее часть в конверте.
Когда на бумаге минималка, а в конверте 7000$
8 1 8
Bransoletka 15 марта в 21:05
Ответ дляРеалістка
І взагалі Портніков давно на периферії не був. Хоч би у яке відрядження поїхав. Країна і так бідна. Київ - то не вся Україна.
А он в Киеве? Я думала, что заграницей
3 1
magic wand 15 марта в 21:05
Ответ дляFilomena
О! Приїхали.
Жгіте єщьо!
еще жгли в 2019, продолжайте
6 1
автор СhanelKa 15 марта в 21:06
Ответ дляЮля Неюля
Не закроется никто, потому что заграницей налоги еще выше, а работать за копейки на кого-то не будут.
19,5% для большинства ФОПов это не существенная сумма, чтобы прям до закрытия дошло.
Но это справедливо, а не зарплаты в конвертах, а на бумаге минималка
Я розумію
Але ж, ціни за кордоном вищі
І якщо підняти податки, то піднімуть ціни на цю суму податку
Про зарплатні всі офіційні, то там взагалі
Юля Неюля 15 марта в 21:06
Ответ дляFilomena
Тобто з мінімалки ні каву ні пиво не пʼють?
І взагалі ніразу не витрачають 100 грн на якусь фігню в Аврорі? Чудово розуміємо що витрачають.
Нет, не тратят.
Потому что идет выбор: поесть сегодня-завтра весь день или купить фигню в Авроре.
Я знаю о чем говорю, не рассказывайте мне чушь
Life-game 15 марта в 21:06
Ответ дляHello987
В подъезде на ступеньках самогонку - попробуйте ее ещё найти сейчас.
У девочки знакомая в Метро работает, на новый год говорит икру нагребали просто- так это в стране война и полбюджета на оборону. После войны не думаю, что будет хуже.
Поняла
Ушла в подьезд
Надо, так надо
Blacky_Mik 15 марта в 21:06
Ответ дляРеалістка
Проблема в тому, що країна може бути і бідною, і всеодно небезпечною. Бо виконання ’безпекових’ планів передбачає відсутність корупції. А ми хіба її вже побороли?
Рівень корупції в Україні весь час знижується - і вже є значно нижчим за російський чи у багатьох країнах Латинської Америки. але ви продовжуйте вбовбувати у чужі голови російські наративи про ой-ой-ой-яку-корупцію в нашій країні. https://nazk.gov.ua/en/news/corruption-perceptions...
Prervana 15 марта в 21:06
Ага, нищая, голодная, но принципиальная страна, которая не ведется на дешевые кредиты в обмен на геополитическую ’лояльность’, не пускает к себе всякую трешатину типа химических предприятий. Честно и справедливо держащая нейтралитет, не отдаваясь за 3 копейки тому, кто первый предложит... Смешно.
9 28 2
lus_so 15 марта в 21:06
Ответ дляСhanelKa
А чиє замовлення?
Вибирайте - ’формула миру зеленського’ (всі про неї чули, але ніхто не бачив) або кацапи, які мріють про такий ’мир’, як пропонує портніков. Такий от нескладний вибір.
13 1 1
magic wand 15 марта в 21:07
Ответ дляlus_so
Портніков огидний. Він достатньо розумний, щоб розуміти, що запропонований ним шлях - це відстрочена смерть. Смерть без всяких ’але’. А він паскуда без всяких ’але’. Взяв замовлення і відробляє номер.
а чого його так трясе, коли він на камеру говорить? Сіпається, дригається
3 2
Реалістка 15 марта в 21:08
Ответ дляBransoletka
А он в Киеве? Я думала, что заграницей
Не знаю, чесно, де. Мені здавалось, що вже давно повернувся.
Filomena 15 марта в 21:08
Ответ дляlus_so
Вибирайте - ’формула миру зеленського’ (всі про неї чули, але ніхто не бачив) або кацапи, які мріють про такий ’мир’, як пропонує портніков. Такий от нескладний вибір.
Портніков не підтримує Зеленського. У нього сквозить підтримка Порошенко.
7 8
автор СhanelKa 15 марта в 21:09
Ответ дляlus_so
Вибирайте - ’формула миру зеленського’ (всі про неї чули, але ніхто не бачив) або кацапи, які мріють про такий ’мир’, як пропонує портніков. Такий от нескладний вибір.
Так, якщо перше з другим заодно
То наче вибору нема
lus_so 15 марта в 21:09
Ответ дляBlue.Blue.Sky
а чого його так трясе, коли він на камеру говорить? Сіпається, дригається
Бо розуміє що меле гидоту, а казать треба, бо хочеться кушоть.
5 5
Filomena 15 марта в 21:09
Ответ дляРеалістка
Не знаю, чесно, де. Мені здавалось, що вже давно повернувся.
Недавно були якісь ефіри зі Львова.
Natalie 81 15 марта в 21:09
Ответ дляellllena.ua
Именно. В эсэсэсэр и на оборонку, и на социалку хватало, потому что свои не крали. А с нашими упырями у власти совок покажется раем.
Я с вами и не спорю, будет ещё хуже,и это хуже уже настало
автор СhanelKa 15 марта в 21:09
Ответ дляBransoletka
А он в Киеве? Я думала, что заграницей
Якщо що, Ізраїль його прийме завжди
Olga_Lvn 15 марта в 21:09
Ответ дляpo_li_na-49a8
опять эти росийские нарративы про никому не нужную Украину
себе самой нужна. как Израиль, никого не спрашивал, взял и молча намутил ядерную бомбу
Если бы главным мировым игрокам была нужна сильная и богатая Украина, то никакой войны бы не было, во всяком случае, в том виде, в каком она идёт сейчас.
автор СhanelKa 15 марта в 21:10
Ответ дляBlue.Blue.Sky
а чого його так трясе, коли він на камеру говорить? Сіпається, дригається
Нерви
Life-game 15 марта в 21:10
Ответ дляlus_so
Вибирайте - ’формула миру зеленського’ (всі про неї чули, але ніхто не бачив) або кацапи, які мріють про такий ’мир’, як пропонує портніков. Такий от нескладний вибір.
Первый пунк, вывод всех войск до границ 91го это в формуле мира
А остальные 9 пунктов, раз в 9 бредовее
1 4 6 2
Реалістка 15 марта в 21:11
Ответ дляBlacky_Mik
Рівень корупції в Україні весь час знижується - і вже є значно нижчим за російський чи у багатьох країнах Латинської Америки. але ви продовжуйте вбовбувати у чужі голови російські наративи про ой-ой-ой-яку-корупцію в нашій країні. https://nazk.gov.ua/en/news/corruption-perceptions...
А навіщо порівнювати з гіршим? Може, варто рівнятися на кращих? І так, останнім часом побільшало скандальних ’викриттів’. Але це верхівка айсбергу, повірте.
4 2
lus_so 15 марта в 21:11
Ответ дляСhanelKa
Так, якщо перше з другим заодно
То наче вибору нема
Вибір завжди є. Якщо ми його не бачимо, то значить не туди дивимось. Портніков озвучує те, за що йому заплатили.
автор СhanelKa 15 марта в 21:11
Ответ дляlus_so
Вибір завжди є. Якщо ми його не бачимо, то значить не туди дивимось. Портніков озвучує те, за що йому заплатили.
А ви бачите ? Поділіться
Blacky_Mik 15 марта в 21:11
Ответ дляРеалістка
А навіщо порівнювати з гіршим? Може, варто рівнятися на кращих? І так, останнім часом побільшало скандальних ’викриттів’. Але це верхівка айсбергу, повірте.
Ми і рівняємося на кращих. +3 пунктів у списку вгору.