15 марта в 20:35

Бідна, але безпечна Україна

Ось такий рецепт виживання від Портнікова
Головний рецепт українського виживання-ОКОПуватися
Коли ти маєш спільний кордон з ядерною державою з 120 млн населенням, якщо ти хочеш жити, ти маєш жити у фортеці, мати сучасну армію, будувати підприємства військово-промислового комплексу.
Сказати населенню : Ми будемо жити, можливо, у бідній країні, тому що в нас не буде грошей на соціальні пільги, безкоштовну медицину і безкоштовну освіту, доведеться стягнути паски на десятиріччя.
Країна буде бідною, але вона буде безпечною
І це буде Україна
Ми будемо витрачати більшість ваших податків на оборону, доріг буде менше, велика реставрація здійснюватись не буде .
Будемо ось так жити. Набагато гірше, ніж наші сусіди в Європі
Але виживемо
І ті, хто захоче жити в такій країні, будуть її будувати і охороняти.
А ті, хто будуть вважати, що вони хочуть вже зараз жити краще, заможно, щасливо, виїдуть до інших і реалізують себе там.
Це дуже простий вибір
Ось так.
Я так розумію, це його вже оптимістичний сценарій ?
So_so 15 марта в 20:38
Это утопия. В реальности это возможно только на условии одной справедливости для всех.
А когда у нас такое было? И откуда оно возьмётся?
Опять будет элита и те, кто живет в бидний крайини.
3 66 62
Elenka0515 15 марта в 20:39
Портников обычный диванный критик с накрашенными ногтями и гримом. Короче, обычный клоун
Filomena 15 марта в 20:40
Це було зрозуміло ще в 2014. Але не для всіх.
1,5 % це ж так багато було для більшості.
На сьогодні це 100 грн з мін зп. Дві кави, два пива і тд. Правильно?
А потім так втомилися платити 1,5 відсотка, що вирішили просто поржать.
Тому портніков оптиміст.
Николай-b526 15 марта в 20:42
Ответ дляSo_so
Это утопия. В реальности это возможно только на условии одной справедливости для всех.
А когда у нас такое было? И откуда оно возьмётся?
Опять будет элита и те, кто живет в бидний крайини.
не будет, запад будет контролировать расходы, ылита распродастся и свалит в ес, жопы полной не будет, но думаю больших-шикарных машин, поменьшает, коммуналка повысится, кушать будем как в 90-х, ходить пешком больше, трц исчезнут... но к власти должны будут прийти военные....
Peres Lal 15 марта в 20:44
Богатые станут еще богаче, бедные станут еще беднее и бесправнее. ’Страну на военные рельсы в 2024’ мы уже видим.
1 58 6
Fragile_rose_24 15 марта в 20:45
Задовбали своєю війною. Жити коли нормально??
Filomena 15 марта в 20:45
Ответ дляНиколай-b526
не будет, запад будет контролировать расходы, ылита распродастся и свалит в ес, жопы полной не будет, но думаю больших-шикарных машин, поменьшает, коммуналка повысится, кушать будем как в 90-х, ходить пешком больше, трц исчезнут... но к власти должны будут прийти военные....
Да прям. Ви зараз так живете?)
Війна наче йде повним ходом.
11 3
Natalie 81 15 марта в 20:45
Кто там жизнь в совке ругал,вот то что он описал это ещё хуже
Иошши 15 марта в 20:45
Так просто, нам разрешат ´мати сучасну армію, будувати підприємства військово-промислового комплексу´ ?
Пиона 15 марта в 20:45
Фігня все це! Ми бачимо, що зараз у безпеці лише ті країни, у яких є ядерна зброя! Тільки тоді їх не чіпають - бояться. А нам з таким сусідом потрібна лише ядерка. Лише пару невеличких ядерних бомбочок і не потрібні великі заводи зброї. Хіба що декілька, щоб ракети великої дальності на штампувати. Я мабуть буду не одна, хто проголосує на наступних виборах за того проукраїнського кандидата, хто поверне Україні статус ядерної держави. І тоді не треба буде економити і жити бідно. Все у нас буде і русня більше не сунеться і не потрібно буде прости у партнерів зброю. А то як наші ядерну то забрали, наші літаки порізали, а потім випрошуй у них роками снаряди і літаки.
Елена-0f43 15 марта в 20:46
Дак выбора для многих нет,мужчин закрыли бедных.Из чего выбирать, сдохнуть или не сдохнуть,ну такое.
3 36 10
Filomena 15 марта в 20:47
Ответ дляПиона
Фігня все це! Ми бачимо, що зараз у безпеці лише ті країни, у яких є ядерна зброя! Тільки тоді їх не чіпають - бояться. А нам з таким сусідом потрібна лише ядерка. Лише пару невеличких ядерних бомбочок і не потрібні великі заводи зброї. Хіба що декілька, щоб ракети великої дальності на штампувати. Я мабуть буду не одна, хто проголосує на наступних виборах за того проукраїнського кандидата, хто поверне Україні статус ядерної держави. І тоді не треба буде економити і жити бідно. Все у нас буде і русня більше не сунеться і не потрібно буде прости у партнерів зброю. А то як наші ядерну то забрали, наші літаки порізали, а потім випрошуй у них роками снаряди і літаки.
Ще можна продавати щось
1 1 1
Николай-b526 15 марта в 20:47
Ответ дляFilomena
Да прям. Ви зараз так живете?)
Війна наче йде повним ходом.
запад думал раха сдуется, да и нам лили в ушы про контрнаступ, ан нет...это надолго, запад выливать по 35 лярдов в месяц просто так нам не будет... да и мы проедаем запасы, бакс держат искусственно, через пару лет так рванет-мама не горюй...
11 23
Киев_Елена 15 марта в 20:47
Ответ дляИошши
Так просто, нам разрешат ´мати сучасну армію, будувати підприємства військово-промислового комплексу´ ?
Ага) и выехать в другие страны и жить хорошо тоже разрешат)))
20 4
Fragile_rose_24 15 марта в 20:47
Ответ дляПиона
Фігня все це! Ми бачимо, що зараз у безпеці лише ті країни, у яких є ядерна зброя! Тільки тоді їх не чіпають - бояться. А нам з таким сусідом потрібна лише ядерка. Лише пару невеличких ядерних бомбочок і не потрібні великі заводи зброї. Хіба що декілька, щоб ракети великої дальності на штампувати. Я мабуть буду не одна, хто проголосує на наступних виборах за того проукраїнського кандидата, хто поверне Україні статус ядерної держави. І тоді не треба буде економити і жити бідно. Все у нас буде і русня більше не сунеться і не потрібно буде прости у партнерів зброю. А то як наші ядерну то забрали, наші літаки порізали, а потім випрошуй у них роками снаряди і літаки.
Не буде в нас ніколи ядерки,заспокойтесь.
Иошши 15 марта в 20:48
Ответ дляПиона
Фігня все це! Ми бачимо, що зараз у безпеці лише ті країни, у яких є ядерна зброя! Тільки тоді їх не чіпають - бояться. А нам з таким сусідом потрібна лише ядерка. Лише пару невеличких ядерних бомбочок і не потрібні великі заводи зброї. Хіба що декілька, щоб ракети великої дальності на штампувати. Я мабуть буду не одна, хто проголосує на наступних виборах за того проукраїнського кандидата, хто поверне Україні статус ядерної держави. І тоді не треба буде економити і жити бідно. Все у нас буде і русня більше не сунеться і не потрібно буде прости у партнерів зброю. А то як наші ядерну то забрали, наші літаки порізали, а потім випрошуй у них роками снаряди і літаки.
Ну сначала надо победить, а потом уже возвращать статус ядерной державы. А как победить?
Filomena 15 марта в 20:48
Ответ дляFragile_rose_24
Не буде в нас ніколи ядерки,заспокойтесь.
Чому?
3 2 12
Elmyska 15 марта в 20:48
Да пошли они ......с такой жизнью и с такой краиной. Жить бедно и без медицины не им, поэтому можно такое пи...ть
6 46
чир 15 марта в 20:48
Тот Портников вроде жены Павлика, Кати, зарабатывающий деньги на просмотрах.
5 16 7
Life-game 15 марта в 20:48
Ответ дляНиколай-b526
не будет, запад будет контролировать расходы, ылита распродастся и свалит в ес, жопы полной не будет, но думаю больших-шикарных машин, поменьшает, коммуналка повысится, кушать будем как в 90-х, ходить пешком больше, трц исчезнут... но к власти должны будут прийти военные....
А трц при чем...
Ко всему этому Вашему взгляду
6 3
Fragile_rose_24 15 марта в 20:48
Ответ дляFilomena
Чому?
Ви в світі рожевих поні?яка ядерка???нам навіть зброю не дають,щоб норм захиститись. Нас давно продали. Нікому не потрібна сильна Україна.
МАМА НИКИТКИ-2 15 марта в 20:49
Ответ дляПиона
Фігня все це! Ми бачимо, що зараз у безпеці лише ті країни, у яких є ядерна зброя! Тільки тоді їх не чіпають - бояться. А нам з таким сусідом потрібна лише ядерка. Лише пару невеличких ядерних бомбочок і не потрібні великі заводи зброї. Хіба що декілька, щоб ракети великої дальності на штампувати. Я мабуть буду не одна, хто проголосує на наступних виборах за того проукраїнського кандидата, хто поверне Україні статус ядерної держави. І тоді не треба буде економити і жити бідно. Все у нас буде і русня більше не сунеться і не потрібно буде прости у партнерів зброю. А то як наші ядерну то забрали, наші літаки порізали, а потім випрошуй у них роками снаряди і літаки.
В ЄС ядерка лише у Франції. Не підкажете, в якій країні ще війна іде?
cheryl 15 марта в 20:49
Виживемо? Не факт. Чоловіків на фронті вбивають (жінок теж).
В тилу - цивільних, жінок, дітей. Де безпека?
Хто виживе??? Партія слуга народу і 95-й квартал?
Пиона 15 марта в 20:49
Ответ дляFragile_rose_24
Не буде в нас ніколи ядерки,заспокойтесь.
У Вас може й не буде. А в мене буде. І в моїх дітей в майбутньому сподіваюся, буде. Хочеш жити в своїй країні - ядерна зброя! Інакше поки хтось там буде занепокоюватись, наші діти будуть кровʼю стікати!
Fragile_rose_24 15 марта в 20:49
Ответ дляПиона
У Вас може й не буде. А в мене буде. І в моїх дітей в майбутньому сподіваюся, буде. Хочеш жити в своїй країні - ядерна зброя! Інакше поки хтось там буде занепокоюватись, наші діти будуть кровʼю стікати!
То йдіть виробляйте її))всі вам винні
16 5 1
Николай-b526 15 марта в 20:50
Ответ дляFilomena
Чому?
Буша с Тетчер спросите)))
8 1
Life-game 15 марта в 20:50
Ответ дляИошши
Так просто, нам разрешат ´мати сучасну армію, будувати підприємства військово-промислового комплексу´ ?
И разрешат
Выехать, кому не нравится ....
Да

При том, что основное требование россии без армии и без оружия тут, у нас
9 1 1 1
Filomena 15 марта в 20:50
Ответ дляНиколай-b526
запад думал раха сдуется, да и нам лили в ушы про контрнаступ, ан нет...это надолго, запад выливать по 35 лярдов в месяц просто так нам не будет... да и мы проедаем запасы, бакс держат искусственно, через пару лет так рванет-мама не горюй...
Ви на соціалці?
Захід соціалку забезпечує. Всі інші продовжують жити за свої.
6 1
Киев_Елена 15 марта в 20:50
Ответ дляLife-game
А трц при чем...
Ко всему этому Вашему взгляду
Тоже не поняла куда денутся ТРЦ. Неужели переделают на военные заводы)))
9 3
Николай-b526 15 марта в 20:51
Ответ дляLife-game
А трц при чем...
Ко всему этому Вашему взгляду
дома бухать и одеваться на базарах будете-так понятнее???)))