15 марта в 20:35

Бідна, але безпечна Україна

Ось такий рецепт виживання від Портнікова
Головний рецепт українського виживання-ОКОПуватися
Коли ти маєш спільний кордон з ядерною державою з 120 млн населенням, якщо ти хочеш жити, ти маєш жити у фортеці, мати сучасну армію, будувати підприємства військово-промислового комплексу.
Сказати населенню : Ми будемо жити, можливо, у бідній країні, тому що в нас не буде грошей на соціальні пільги, безкоштовну медицину і безкоштовну освіту, доведеться стягнути паски на десятиріччя.
Країна буде бідною, але вона буде безпечною
І це буде Україна
Ми будемо витрачати більшість ваших податків на оборону, доріг буде менше, велика реставрація здійснюватись не буде .
Будемо ось так жити. Набагато гірше, ніж наші сусіди в Європі
Але виживемо
І ті, хто захоче жити в такій країні, будуть її будувати і охороняти.
А ті, хто будуть вважати, що вони хочуть вже зараз жити краще, заможно, щасливо, виїдуть до інших і реалізують себе там.
Це дуже простий вибір
Ось так.
Я так розумію, це його вже оптимістичний сценарій ?
показать весь текст
Filomena 15 марта в 21:24
Ответ дляPiracanta
А ничего, что мы уже тридцать лет идём в нищете и конца края не видно. Какие страны так долго шли к стабильности?
Недавно забігла на базар. У нас маленьке місто. Базар двічі на тиждень. Стоять лотки з полуницею, лохиною, ще якісь ягоди. Про кабачки, броколі, редиску і помідори, я навіть не згадую.
Теж задаюсь питанням кому привезли?
Враховуючи, що все і в супермаркетах є?
Ну хтось же бере раз так масово везуть?
Ну явно не депутатам, вони то по базарам не ходять.
автор СhanelKa 15 марта в 21:24
Ответ дляЕкатерина27
Его за эту стену нужно за яйца было подвесить
Тут підтримую, не вішають
Пробачили
3 1
Life-game 15 марта в 21:24
Ответ дляСhanelKa
То ж мем
Да, но фото из тех фоток, когда он её ’строил’
автор СhanelKa 15 марта в 21:25
Ответ дляFragile_rose_24
Я ще й не жила нормально,мені ще й 25 нема,згадати толком нема що
Перестаньте
Весь світ ще ваш
25 нема
Mangoskin 15 марта в 21:25
Ответ дляТатьяна_М5
Все он правильно правильно написал. Все страны прошли через нищету на пути к стабильности и безопастности.
Украина из неё и не выходила , а жить так поколениями , а теперь еще и в войне , кому это надо ?
1 21
Fragile_rose_24 15 марта в 21:26
Ответ дляСhanelKa
Перестаньте
Весь світ ще ваш
25 нема
Та не хочеться їхати, житло своє є і в Україні(
Mangoskin 15 марта в 21:26
Ответ дляСhanelKa
Так Яценюк будував стіну. Я в тих краях не була, тому не бачила
З інету, то так
Мощь , сколько там в сантиметрах?
Странно очень, что она рашню не остановила .
Filomena 15 марта в 21:27
Ответ дляMangoskin
И что те 1,5 % ?
Что за них было сделано ?
Стена от яйценюка ?
Хоть 1,5 % , хоть 50% все равно бы украли .
Для начала надо искоренить коррупцию , иначе стране не выжить .
Ну щось та зробили. Крейсер Москва на дні.
Наукові розробки з випробуваннями теж не 5 коп коштують.
1 1 5
Dark_Yasna 15 марта в 21:27
Ответ дляLife-game
А трц при чем...
Ко всему этому Вашему взгляду
мы будем такие бедные, что трц будут не нужны.
2 3
всё для красоты 15 марта в 21:27
Ну ну с такими темпами выживут только власть и 95 кв! А как же с детьми в таких условиях, медицина по посту, денег нет надежд тоже, а инвалиды и.т.д. что за бред, мы за что вообще воюем?
1 9
Екатерина27 15 марта в 21:27
Ответ дляFragile_rose_24
Я ще й не жила нормально,мені ще й 25 нема,згадати толком нема що
Ви хоч дівчина.
А яке життя яке життя чекає хлопців 20-25 років? А підлітків?
6 3 16
Mangoskin 15 марта в 21:27
Ответ дляРойЛеля
Так не вийде вже нормально. Тут ключове слово ’жити’.
Назад вже дороги немає, як раніше не буде.
Все краще вже було. Безвіз, Єгіпти, кава в кав´ярні щодня, ногті, косметологи.
Зав´язувать треба паски, якщо хочемо вижить і жить в Україні. Все логічно і очевидно, нічого незвичайного Потрніков не сказав
На шее разве что завязывать ?
Татьяна_М5 15 марта в 21:27
Ответ дляMangoskin
Украина из неё и не выходила , а жить так поколениями , а теперь еще и в войне , кому это надо ?
Посмотрите, как живут другие страны. Для людей норма зимой дома ходить в свитре, а не в футболке и босиком. Для украинца это за гранью нищеты. Может просто нужно правильно расставить приоритеты и изменить мышление?
автор СhanelKa 15 марта в 21:28
Ответ дляMangoskin
Мощь , сколько там в сантиметрах?
Странно очень, что она рашню не остановила .
Ну саме в см в нього не знаю скільки 🫣
Може, трохи більший наполеонівського
Хз
Life-game 15 марта в 21:28
Ответ длявсё для красоты
Ну ну с такими темпами выживут только власть и 95 кв! А как же с детьми в таких условиях, медицина по посту, денег нет надежд тоже, а инвалиды и.т.д. что за бред, мы за что вообще воюем?
Оооооо
Тише, тише, вы что
Неначасі
Как все умрём, тогда нам расскажут
9 2
Mangoskin 15 марта в 21:28
Ответ дляТатьяна_М5
Коррупция есть везде. Во всех странах.
Только вот совсем в разной степени .
Fragile_rose_24 15 марта в 21:28
Ответ дляЕкатерина27
Ви хоч дівчина.
А яке життя яке життя чекає хлопців 20-25 років? А підлітків?
Так ..жесть
3 1 1
РойЛеля 15 марта в 21:29
Ответ длячир
Тот Портников вроде жены Павлика, Кати, зарабатывающий деньги на просмотрах.
В усякому разі в січні, лютому 2022 він на всіх ток шоу кричав люди, скоро війна. Вона точно буде. Його висміювали відкрито і з гімном мішали. А він продовжував казати і записувати відео з рекомендаціями. Тільки тоді його мало хто слухав і дивився ті відео.єдине в чому він помилився, то це казав, що можуть одразу зв´язок і інтернет покласти, тому просив домовлятись з дітьми де зустрінетесь, рекомендував купувати рації. Моя знайома так і зробила і 13 лютого дитину з рацією прийшла в школу.
Доречі, я так і не зрлзуміла зв´язок не змогли покласти чи не порахували потрібним?! Це б звичайно ускладнило суттєво перші дні війни
автор СhanelKa 15 марта в 21:29
Ответ дляFragile_rose_24
Та не хочеться їхати, житло своє є і в Україні(
Так ви з і не закриті
Робіть, те що хочеться
Манула 15 марта в 21:29
Ответ дляMangoskin
Нам ее уже никто не позволит иметь , отобрали обманом и ославили в дураках .
Це правда ((
Екатерина27 15 марта в 21:30
Ждем в тему адептов секты «мивжеперемогли»
14 3
Татьяна_М5 15 марта в 21:30
Ответ дляMangoskin
Только вот совсем в разной степени .
Неа. Во всех других странах просто народ платит столько налогов, что хватает и на украсть и на построить, и на все остальное
1 2
автор СhanelKa 15 марта в 21:30
Ответ дляЕкатерина27
Ждем в тему адептов секты «мивжеперемогли»
Вони до мене не йдуть, не люблять мене
3 4
Life-game 15 марта в 21:30
Ответ дляРойЛеля
В усякому разі в січні, лютому 2022 він на всіх ток шоу кричав люди, скоро війна. Вона точно буде. Його висміювали відкрито і з гімном мішали. А він продовжував казати і записувати відео з рекомендаціями. Тільки тоді його мало хто слухав і дивився ті відео.єдине в чому він помилився, то це казав, що можуть одразу зв´язок і інтернет покласти, тому просив домовлятись з дітьми де зустрінетесь, рекомендував купувати рації. Моя знайома так і зробила і 13 лютого дитину з рацією прийшла в школу.
Доречі, я так і не зрлзуміла зв´язок не змогли покласти чи не порахували потрібним?! Це б звичайно ускладнило суттєво перші дні війни
Не смогли положить
Должны были, что-то пошло не так
Mangoskin 15 марта в 21:30
Ответ дляFilomena
Ну щось та зробили. Крейсер Москва на дні.
Наукові розробки з випробуваннями теж не 5 коп коштують.
Ну оте щось ( читай майже нічого ) ми і пожинаємо зараз .
Filomena 15 марта в 21:31
Ответ дляСhanelKa
Так ви з і не закриті
Робіть, те що хочеться
А понити?
Я думала там років 40, не меньше)
Хитрый Лис 15 марта в 21:31
Ответ дляИошши
Так просто, нам разрешат ´мати сучасну армію, будувати підприємства військово-промислового комплексу´ ?
Три ’ха-ха’ два раза
Наши и дня не могут прожить без коррупционных скандалов, а вы говорите ’сучасна армія і підприємства військово-промислового комплексу’
1 14 1
Life-game 15 марта в 21:31
Ответ дляТатьяна_М5
Неа. Во всех других странах просто народ платит столько налогов, что хватает и на украсть и на построить, и на все остальное
Откройте списки самых богатых людей мира. И поймите, что вы ошибаетесь
Екатерина27 15 марта в 21:31
Ответ дляСhanelKa
Вони до мене не йдуть, не люблять мене
А мене?)))) я ж головной ворог місцевий.
4 2
автор СhanelKa 15 марта в 21:31
Ответ дляFilomena
А понити?
Я думала там років 40, не меньше)
Так
Не починайте
Бо я буду нити