17 марта в 18:52

Чи варто слухати батьків у питанні на кого поступати?

Всім привіт , збираюся в цьому році поступати на кухаря кондитера , але мама и тато настоюють на тому , щоб я поступала на стоматолога . Ледь не заставляють та і близькі родичі стверджують постійно , що батьки більше в житті побачили ,і вони краще знають що мені потрібно. А я скажу що професія стоматолога, так як і будь-яка професія лікаря, мені взагалі не цікава.
показать весь текст
ТигрЛьвович 17 марта в 19:39
Ответ дляМагиня
Как показал опыт кондитер может устроиться на работу в любой стране мира без подтверждения диплома, в отличие от стоматолога.
Да, это факт
Секретница 17 марта в 19:49
не варто слухати, мені мій червоний диплом, отриманий для батьків, взагалі мені не потрібен, нажаль
Пишна молодиця 17 марта в 19:58
Не варто. Людина повинна займатись тим що їй подобається і цікавить, тоді буде ріст. Добре заробляти можна в будь якій сфері
Блакитна устриця 17 марта в 20:16
Мені донька у грудні в 11 класі сказала, що буде вступати на хіміка. Була в шоці, але це її вибір. Зараз на 3 курсі, майже рік працює за фахом, подобається. Це ваше життя і вам вибирати майбутню професію.
Мира всем 17 марта в 20:35
Ответ дляГолена блондинка
Знаєте ,що я створила цю тему для того щоб кожний бажаючий написав свою думку .
Це зараз Ви поступите на повара. На практичні роботи треба дуже дохрена грошей.
Де будете брати?
На стоматолога дешевше вивчитись
Гарачий Чокалад 17 марта в 20:55
Ответ дляТигрЛьвович
Автор, это ваша жизнь и ваши ошибки.
Но успешных кондитеров единицы, а самый плохой стоматолог всегда с клиентами
Кондитером можно работать в любой стране и сразу найти работу
Блискавка 18 марта в 09:46
Ответ дляГарачий Чокалад
Кондитером можно работать в любой стране и сразу найти работу
100%