27 марта в 11:01

Что планируете покупать для выпечки паски на Пасху и пасхального стола?

показать весь текст
автор Без образів 27 марта в 12:20
Ответ дляЦібаФу
В Аврорі повно всякого. Я курчат купила. Може і в Сільпо є
Дякую!
ЦібаФу 27 марта в 12:24
Ответ дляБез образів
Спасибо!
Хочете,можу дати посилання в інста на магазин. Вони у Львові, євротовари. Там всякого до паски навезли.
автор Без образів 27 марта в 13:04
Ответ дляЦібаФу
Хочете,можу дати посилання в інста на магазин. Вони у Львові, євротовари. Там всякого до паски навезли.
Так,хочу!
Замріяна 27 марта в 13:09
дякую за тему - нагадали що лушпиння від цибулі не треба викидувати))
а то майже кожен рік забуваю
я люблю це свято, люблю возитись з тістом, і куштувати пасочки теж люблю
заздалегідь куплю сухофруктів, форми,декор