28 марта в 19:22

Як підтримати батька у звʼязку з обстрілами, вибухами, невизначеністю?

Пропоную переїхати з Харкова ближче до мене. Поки не їде. Хвилюється через вибухи, обстріли, що росіяни захоплять будинок, знищать. А він вже старий.
показать весь текст
Ну шо не так? 28 марта в 20:41
Ответ дляАннуитет
Шось таке...шило на мило.
В Харкові в батьків далеко не шило
Тому не хаміть
Мені ваша оцінка до дупи
Розумію , що ви біля держкорита крадете і вам все з рук сходить
Але розплата прийде і до вас
1 1
Аннуитет 28 марта в 21:37
Ответ дляНу шо не так?
В Харкові в батьків далеко не шило
Тому не хаміть
Мені ваша оцінка до дупи
Розумію , що ви біля держкорита крадете і вам все з рук сходить
Але розплата прийде і до вас
Господи ,ви притомна? яке держ корито? Міняти Харків на північ України сумнівна затія