Сердючка• 14 апреля 2024

Що може стояти за такою поведінкою?

Дуже дивна мені така поведінка. Справа у тому, що у мене є одна знайома дівчина, їй 34. Раніше працювали на одній роботі. Вона трохи давніше звільнилася, живе у сусідньому селі. Так от, коли їй потрібно поїхати у місто за справами, то вона виходить на зупинку поруч з дорогою та чекає поки якесь авто що їхатиме у сторону міста їй зупиниться та підвезе, сама не зупиняє авто. Та не сідає також у маршрутку, якщо вона приїжджає. Трохи дивна, як на мене, така поведінка, це не траса, немає швидкого та частого руху, просто дорога загального користування. Навіщо так робити? Ми зараз не спілкуємося, бо не працюємо разом.
Наездница• 14 апреля 2024
Я теж так роблю, коли приїжджаю в село. Це зручно,
Добрая свекровь• 14 апреля 2024
Я теж так роблю
Не кую, не мелю• 14 апреля 2024
Диплом по психологии пишете?
Вельми шановна• 14 апреля 2024
Потому что не хочет оплачивать
автор Сердючка • 14 апреля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Диплом по психологии пишете?
Ні.
автор Сердючка • 14 апреля 2024
Ответ дляНаездница
А зручно чим?
Бегущаяпо• 14 апреля 2024
І скільки ж вона так чекає?
Патріотка з дивану• 14 апреля 2024
Ответ дляБегущаяпо
І скільки ж вона так чекає?
Автор не знает, не общается же...
Ліплю вареники• 14 апреля 2024
Авторе, я думаю коментатори вас не зрозуміли.

Акцент на тому, що людина не спиняє, а просто сидить сиднем на лавці. Дійсно дивна поведінка. Треба їхати — махай рукою…
Ангел-предохранитель• 14 апреля 2024
Ответ дляЛіплю вареники

когда махаешь рукой, потом надо деньги предлагать остановившемуся. А так кто то сам остановится и предложит за красивые глаза довезти, что ж тут непонятного
Шопингмонстр• 14 апреля 2024
И не боятся люди
Ліплю вареники• 14 апреля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
То так і до вечора можна сидіти
Наездница• 14 апреля 2024
Бо на дорозі загального користування завжди зустрінеш знайому людину, а на трасі - чужі.
автор Сердючка • 14 апреля 2024
Ответ дляНаездница
Це ж не завжди так.
Наездница• 14 апреля 2024
Ответ дляСердючка
Це ж не завжди так.
Ну яка різниця, але це ж в не траса.
Тому так зручніше