28 марта в 15:42

Не хочу приїжджати на похорон. А ви б приїхали чи ні?

Помер брат мами. Я з ним особисто не спілкуюсь, навіть на свята один одного не вітаємо. Єдине спілкування, яке було, то в дитинстві до мого вступу у вуз.
Мама наполягає, щоб я була на похоронах. Я сенсу не бачу.
Дорога 3 години+з роботи відпрашуватись. Тай душевно я не зможу розділити горе, а буду як стороння людина.
Люблю_смаколики 28 марта в 15:43
То спілкуйтесь
ПироженкА 28 марта в 15:43
Наше діло.
Душа компанії 28 марта в 15:43
Я бы вообще на них не ходила, тяжело переношу такие мероприятия
7 1
ДинамоКит 28 марта в 15:43
Ні, не їхала б. Мама за ваш рахунок хоче щось людям довести. Типу ви дядька любили, приїхали провести в останній шлях?
20 1
автор Налогообложу 28 марта в 15:45
Ответ дляДинамоКит
Ні, не їхала б. Мама за ваш рахунок хоче щось людям довести. Типу ви дядька любили, приїхали провести в останній шлях?
Так. Сказала це знак пошани, як інакше бути. Мовляв мій не приїзд, то неповага до всієї родини. Я не бачу нічого поганого в тому, щоб не приїхати, враховуючи, що ми не близькі і не спілкувались.
Батько сказав, що зрозуміє, якщо я не приїду і то нормально.
А я нівроку 28 марта в 15:45
я бы не поехала. была на похоронах только самых блзких, для остальные себе психику рушить - нет, слишком тяжело переношу.
2 1
Ася Карповна 28 марта в 15:46
Раньше я была очень хорошей девочкой. Ходила на все похороны, и обязательно всем сопереживала. Моральное состояние было на дне. Сейчас я не хожу ни на какие похороны (соседи, мачеха троюродной сестры и т.д.) . Говорю, что заболела. Такая же петрушка с ’а стань нашей кумой’ и всё остальное.

Война все это обесценила.
Ася Карповна 28 марта в 15:46
Скиньте денег на карточку. И скажите: ’Закажите от меня венок’, если сильно совесть мучает. Они только рады будут.
ДинамоКит 28 марта в 15:47
Ответ дляНалогообложу
Так. Сказала це знак пошани, як інакше бути. Мовляв мій не приїзд, то неповага до всієї родини. Я не бачу нічого поганого в тому, щоб не приїхати, враховуючи, що ми не близькі і не спілкувались.
Батько сказав, що зрозуміє, якщо я не приїду і то нормально.
Я так написала, бо була у вашій сітуації. Теж родичка померла, я сказала, що приїхати не зможу, та і бажання немає. Мама відразу мені видала:’ а що ж люди , тобто інші родичі, скажуть?’.
автор Налогообложу 28 марта в 15:47
Ответ дляДуша компанії
Я бы вообще на них не ходила, тяжело переношу такие мероприятия
Я навпаки. Занадто легко таке перенесу, бо не маю ніяких емоцій. Для мене це стороння людина. Тому якось абсурдно. Всі в траурі, в сльозах, а я буду в положенні «незручно», бо розділити ті ж емоції не можу. І не буду знати, куди себе приткнути.
Кудрі кручу сама 28 марта в 15:47
Любити і поважати треба живу людину, якщо няких відносин при житті не було, то який сенс їхати і робити вигляд, що тобі дуже сумно. Я би на їхала.
Злюка-закусюка 28 марта в 15:48
Ответ дляНалогообложу
Так. Сказала це знак пошани, як інакше бути. Мовляв мій не приїзд, то неповага до всієї родини. Я не бачу нічого поганого в тому, щоб не приїхати, враховуючи, що ми не близькі і не спілкувались.
Батько сказав, що зрозуміє, якщо я не приїду і то нормально.
Я не йшла на похорони до дядь, тіток, ну принаймні не до всіх. Єдиний похорон, де я дійсно відчувала страшне тотальне горе і відчувала свою причетність - це був похорон тата 😔
Попельшка 28 марта в 15:50
не ехала б
АдеКВАтная 28 марта в 15:50
Ответ дляНалогообложу
Так. Сказала це знак пошани, як інакше бути. Мовляв мій не приїзд, то неповага до всієї родини. Я не бачу нічого поганого в тому, щоб не приїхати, враховуючи, що ми не близькі і не спілкувались.
Батько сказав, що зрозуміє, якщо я не приїду і то нормально.
Може мамі треба ваша підтримка?
автор Налогообложу 28 марта в 15:51
Ответ дляАся Карповна
Скиньте денег на карточку. И скажите: ’Закажите от меня венок’, если сильно совесть мучает. Они только рады будут.
Ну моїй мамі це ситуацію і образу не змінить. А родині померлого не до мене, щоб думати за те чи я була, чи я прийшла, чи ні. В них інших нюансів вистачає.
Попельшка 28 марта в 15:52
а брат який? Рідний?
Злюка-закусюка 28 марта в 15:52
Ответ дляПопельшка
а брат який? Рідний?
Виходить це рідний дядя
автор Налогообложу 28 марта в 15:53
Ответ дляАдеКВАтная
Може мамі треба ваша підтримка?
Не потрібна. Ця смерть очікувана. Він після інсульту лежачим був більше року.
Замороженная селедка 28 марта в 15:54
Это важно для вашей мамы, а не дяде. Сделайте это для нее. Она потеряла родного брат. Близких нужно поддерживать.
Да, вы потратите день и побудете не на празднике жизни. Но вы ж взрослая, потерпите.
1 4
Попельшка 28 марта в 15:56
Ответ дляЗамороженная селедка
Это важно для вашей мамы, а не дяде. Сделайте это для нее. Она потеряла родного брат. Близких нужно поддерживать.
Да, вы потратите день и побудете не на празднике жизни. Но вы ж взрослая, потерпите.
шо там важливого? Якщо не спілкувалась вона з ним, значить і мама з братом не дуже то й спілкувалась. Автор, ми вам дозволяємо не йти на похорони.
Миззери 28 марта в 15:58
Я б не ехала
Душа компанії 28 марта в 15:58
Ответ дляНалогообложу
Я навпаки. Занадто легко таке перенесу, бо не маю ніяких емоцій. Для мене це стороння людина. Тому якось абсурдно. Всі в траурі, в сльозах, а я буду в положенні «незручно», бо розділити ті ж емоції не можу. І не буду знати, куди себе приткнути.
Я когда бвла у постороннего человека тоже рыдала, слишком близко всё воспринимаю, все рыдают, я на них смотрю и тоже начинаю. Я в принципе рыдаю хоть свадьба, хоть похорон
Замороженная селедка 28 марта в 15:58
Ответ дляПопельшка
шо там важливого? Якщо не спілкувалась вона з ним, значить і мама з братом не дуже то й спілкувалась. Автор, ми вам дозволяємо не йти на похорони.
Автор пишет о себе, общалась ли мамы мы не знаем. Даже если не общалась и ей важно показать, что приехала с дочерью, то у дочери корона не упадет. Прям каждый день у нее мрут родственники и знакомые.
1 3
пицунда 28 марта в 15:58
я не поехала на похороны тетки хоть мы и общались но давно уже. когда она не болела. но я общаюсь с кузиной и выслала ей денежную подмогу...посчитала это ей лучше чем прокатывать
кучу денег на маршрутке
1 1 1
Олена_Луг 28 марта в 16:06
я бі поехала. Єто дань уважения.Тем более єто важно для матери. Как бі не біла ’ожидаема’ смерть, к ней тяжело подготовится.
Мандолина Бу 28 марта в 16:21
Ответ дляНалогообложу
Так. Сказала це знак пошани, як інакше бути. Мовляв мій не приїзд, то неповага до всієї родини. Я не бачу нічого поганого в тому, щоб не приїхати, враховуючи, що ми не близькі і не спілкувались.
Батько сказав, що зрозуміє, якщо я не приїду і то нормально.
вы не думаете, что мама хочет от вас поддержки в этой ситуации?
Смурфик 28 марта в 16:25
А мама? Маму поддержать , будьте возле мамы
Котики-муркотики 28 марта в 16:32
Я ездила на похороны мужа моей тети, хотя я с ним вообще не общалась, поехала потому что тетю люблю.
автор Налогообложу 28 марта в 17:48
Ответ дляМандолина Бу
вы не думаете, что мама хочет от вас поддержки в этой ситуации?
Їй не потрібна підтримка. Вони теж не настільки близькі. Його смерть було очікуване явище. Для неї то не новина. Вона навіть на роботу йде, хоча була опція відпроситися на весь день.
автор Налогообложу 28 марта в 17:49
Ответ дляСмурфик
А мама? Маму поддержать , будьте возле мамы
Їй не потрібна підтримка. Вони теж не настільки близькі. Його смерть було очікуване явище. Для неї то не новина. Вона навіть на роботу йде, хоча була опція відпроситися на весь день.