Изменено 29 марта в 03:21

Знову про умних блогерів в ютубі... світ зійшов з ума?

Я знаю як важко набрати підписників на органіці - тобто коли не через інші соцмережі тощо..
Ну от не розумію в чому секрет таких високих переглядів в кожному відео цієї дівчини ?
Схоже, тому що в неї майже 100 підписників в інстаграм, де вона прогріває підписників на нові відео і якось заохочує репостити і переглядати.
Той же феномен як у Черняк, про яку тут в темі побачила https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3511777 0 та також прогріває через інсту, а до того давго смм працювала і купу підписників в тіктоці має...

Ну і да, хайпові теми вони обирають, звісно. Але обидві ці авторки як клони одна одної по стилю зйомок, хоч типажі різні.
Обидві приблизно одного віку, тобто досвіду психологічного (а вони ж про ці теми) там кіт наплакав
Поторописька 29 марта в 03:23
Досить піарити різних куриць.
39 3
Хата на мати 29 марта в 03:25
Бо люди обожнюють жрати сміття. За обидві щоки.
автор Котомафия 29 марта в 03:25
в дописі описка - 100тис в інсті.
та не піарю я.
просто не розумію чому вони в ніші психологіі такі популярні в укр.мовному ютубі??
це ж жах що і як вони вєщають... але блін перегляди, підписники і монетизація огого..
автор Котомафия 29 марта в 03:28
Ответ дляХата на мати
Бо люди обожнюють жрати сміття. За обидві щоки.
схоже на те. ладно б то вже якась реально мудрість, чи щось глибоке. або навіть хайп але з домішками глибини (як та же холоденко). а тут просто позор укр.ютуба з шаленими переглядами і гарним прибутком.
Звісно у низ мабуть команда, бо я памятаю як сама колись цим займалася: це дуже нелегко і якісно зняти, і змонтувати, і зробити опис з таймкодами і т д..
1 1
Силиконочка 29 марта в 03:52
Вполне нормально так вырасти за год с продюсером и командой
Благоуханочка 29 марта в 03:53
Тому що україномовного контенту по психології , як і взагалі, дуже мало, це називається збирати вершки
Силиконочка 29 марта в 03:53
Моя соседка выросла за год , помог раскрутиться ей муж . Не помню , но порядка 50000 долларов за год ушло на оплату счетов, рекламы и прочее
Прокачую сідниці 29 марта в 05:04
Ответ дляСиликоночка
Моя соседка выросла за год , помог раскрутиться ей муж . Не помню , но порядка 50000 долларов за год ушло на оплату счетов, рекламы и прочее
Дозвольте засумніватись вашому знанню фінансових потоків ваших сусідів, це дуже дивно ділитись із сусідами своїми тратами
задумчивая мордочка 29 марта в 05:30
не смотрю никаких блогеров вообще. и не смотрела никогда. для лохов все эти блохеры.
Распутница 29 марта в 05:31
Ответ дляКотомафия
в дописі описка - 100тис в інсті.
та не піарю я.
просто не розумію чому вони в ніші психологіі такі популярні в укр.мовному ютубі??
це ж жах що і як вони вєщають... але блін перегляди, підписники і монетизація огого..
Ну так не подрбається, то не дивіться.
Хочете зробити краще - вы також можете створити свій канал.
По темі - почала дивитися Аллу пару тижнів тому, після її інтерв´ю з Еммою Антонюк. Дивлюся тому що Алла адекватна, не намагається здаватися ліпшою ніж є і вчить тому, що жінки мають підтримувати одна одну, а не топити.
Що саме вам в її відео здалося жахом?
Распутница 29 марта в 05:37
І ще додам, як та хто її дивиться саме в ютубі (в інсті не підписана), вона і не позиціонує себе як психолог, взагалі і каже про те, що відповідної освіти в неї немає і консультації вона не проводить.
Її поради - на основі її життєвого досвіду + якісь загальні знання з психології.

Від вас була б дуже рада почути що саме вам в її відео аж настільки не так, що тему створили. Ну окрім того, що в неї вийшло розкрутитися, а у вас ні
Ворую вкусняшки 29 марта в 05:45
Ответ дляРаспутница
І ще додам, як та хто її дивиться саме в ютубі (в інсті не підписана), вона і не позиціонує себе як психолог, взагалі і каже про те, що відповідної освіти в неї немає і консультації вона не проводить.
Її поради - на основі її життєвого досвіду + якісь загальні знання з психології.

Від вас була б дуже рада почути що саме вам в її відео аж настільки не так, що тему створили. Ну окрім того, що в неї вийшло розкрутитися, а у вас ні
Теж її дивлюся, вона харизматична, мені подобається
1 1
Прокачую сідниці 29 марта в 05:52
Ответ длязадумчивая мордочка
не смотрю никаких блогеров вообще. и не смотрела никогда. для лохов все эти блохеры.
Як це для лохів? Все залежить від контенту, можна дивитись ось такого блогера про мінєтік, а можна огляди на ту ж продукцію Епл, чи автомобілі, або тематичні курси. То ви просто не вмієте шукати потрібну вам інформацію, або просто нічим толковим не цікавитесь
задумчивая мордочка 29 марта в 05:55
Ответ дляПрокачую сідниці
Як це для лохів? Все залежить від контенту, можна дивитись ось такого блогера про мінєтік, а можна огляди на ту ж продукцію Епл, чи автомобілі, або тематичні курси. То ви просто не вмієте шукати потрібну вам інформацію, або просто нічим толковим не цікавитесь
только советчицу читаю. тут и психологи , и врачи, и по яблоку подскажут
Прокачую сідниці 29 марта в 05:58
Ответ длязадумчивая мордочка
только советчицу читаю. тут и психологи , и врачи, и по яблоку подскажут
Розширяйте горизонти
Завжди мало 29 марта в 06:55
А що не так з Черняк? Вона дає цікаву вижимку з наукових досліджень по темі, нелегка праця стоїть за кожним її відео, це відчувається, люди дивляться. І подача професійна, молодець.
1 1
автор Котомафия 29 марта в 11:37
Ответ дляРаспутница
Ну так не подрбається, то не дивіться.
Хочете зробити краще - вы також можете створити свій канал.
По темі - почала дивитися Аллу пару тижнів тому, після її інтерв´ю з Еммою Антонюк. Дивлюся тому що Алла адекватна, не намагається здаватися ліпшою ніж є і вчить тому, що жінки мають підтримувати одна одну, а не топити.
Що саме вам в її відео здалося жахом?
а скільки їй років?
автор Котомафия 29 марта в 11:41
Ответ дляРаспутница
І ще додам, як та хто її дивиться саме в ютубі (в інсті не підписана), вона і не позиціонує себе як психолог, взагалі і каже про те, що відповідної освіти в неї немає і консультації вона не проводить.
Її поради - на основі її життєвого досвіду + якісь загальні знання з психології.

Від вас була б дуже рада почути що саме вам в її відео аж настільки не так, що тему створили. Ну окрім того, що в неї вийшло розкрутитися, а у вас ні
я послухала її відео - каже що раніш маркетологом працювала. тобто в неї з черняк схоже те що вони спершу купу підписників як маркетологи отримали, а далі вже на лояльну аудиторію почали знімати і тому такий успіх.
звісно це заздрість, бо коли в тебе знань і дсвіду набагато більше, і ще просто органічно капець як важко розкрутити канал навіть перші 1тис підписників. і ще якщо нема команди, хтоб монтував і т д - то вигоріти дуже легко..
автор Котомафия 29 марта в 11:41
Ответ дляВорую вкусняшки
Теж її дивлюся, вона харизматична, мені подобається
а як про неї уззнали?
автор Котомафия 29 марта в 11:44
Ответ дляВорую вкусняшки
Теж її дивлюся, вона харизматична, мені подобається
я подивилася інста з 75тис підписників - з 2014 року, але нові дописи лише рік як.. схоже що роками аудиторію набирала вона, може в іншій сфері. мабуть смм як і черняк? а потім видалила просто контент і на велику аудиторію почала розкручувати новий формат каналу:
автор Котомафия 29 марта в 11:51
Ответ дляРаспутница
І ще додам, як та хто її дивиться саме в ютубі (в інсті не підписана), вона і не позиціонує себе як психолог, взагалі і каже про те, що відповідної освіти в неї немає і консультації вона не проводить.
Її поради - на основі її життєвого досвіду + якісь загальні знання з психології.

Від вас була б дуже рада почути що саме вам в її відео аж настільки не так, що тему створили. Ну окрім того, що в неї вийшло розкрутитися, а у вас ні
зараз послухала її нове відео -каже що активно блог в тіктоці ще допоміг ій... як і у черняк))
тут так, тікток не всім підходить.. але якщо людина вписала в формат тікток, то успіх потім і в ютубі реально гарантовано. але я за посиланням в інсті не бачу активного тіктока - висвічується що не знайдено сторінки