02 апреля в 20:08

Що робить держава. Що взагалі включає в себе дане поняття

Що я подумала.
Всі в державі мають те і користуються тим, що самі собі забезпечили. Тобто - от немає у мене грошей на мрт, я його не зроблю; немає грошей на житло, не куплю його; нема грошей на освіту, не просвітлююся. Ну, да, є бюджет, але..
Потім. Ми віддаємо державі частину свого заробітку.
Ми - донатимо.
Ми ж і воюємо. Ну, ми - то я маю на увазі прості чоловіки, не військові ні разу.
А держава де в цьому ланцюжку? Де функціонал якийсь?
Я не нию, не подумайте- я саме прошу вказати пальцем, де тут держава. Де вона в нашому житті, і що вона робить. Що є державою??
А якщо ви мені не вкажете, то я стісняюся запитати наступне логічне питання..₴
показать весь текст
gejly 02 апреля в 21:28
Ответ дляTeonaa
Добре, добре, дякую, це лише питання
Але і тут - у мене в будинку дах. Тече 30 років. Стіни облуплені, ліфт не працює 70% на рік.
Зупинка 18 тролейбуса - долної урни років з 6 (я дзвонила, просила)
Швидка…ну не знаю - в лікарні не лежала. Хоча пологи да, за рахунок держави були
А какое отношение имеет государство к крыше которая у вас течет, лифту и ступеням?

Скажем так к качеству услуг предоставляемых государством у меня тоже есть претензии и я стараюсь их предъявлять по факту, и более действенным способ чем поныть на форуме
2 1
Еленнн 02 апреля в 21:29
Ответ дляAkssanka
Это где так чудно раздают направления на мрт и другие обследования? Пришла к семейному с жалобами на головные боли (давние мигрени и не только), семейник дал направление к неврологу и урологу. Пришла к урологу - прием 5 минут, так как не работает компьютер, направление на узи дать не может, идите к семейному пусть он даст направление. К семейному попасть не успела, так как он ушел в отпуск, дождалась семейного , пока записалась итог - мало ли что у него компьютер не работает, у меня своя инструкция. Невролог, на жалобы на мигрени - идите уколите ботокс. Всё! Я - может обследование - кт, узи, мрт... Невролог- вы меня не слышите? Занавес.
Так расскажите, где направления на обследования без боя раздают? Киев, если что.
де ви такого чудного невролога знайшли? МРТ-то обов’язково проходить для постановки діагнозу (МРТ- сам платиш),окуліст- державний..
перший раз чую ноу-хау ’ботокс’..
1 1
Юния13 02 апреля в 21:29
Ответ дляgejly
Кому бесплатно раздавали? Или под раздачей, вы имеете ввиду узаконенное рабство десятилетиями на одном заводе ради квартиры ?
вас кто-то там держал?выбор был же уволиться
lus_so 02 апреля в 21:36
Ответ дляTeonaa
Ага, блабла
Бази державного устрою взагалі то проходять в школі.Хто ж вам винен, що підручники ви в школі скурили, а книжок прочитали дві - букварик і ’така синенька’.
Svetrise 02 апреля в 21:37
это вы еще не задавались вопросом какую х… тучу дармредов содержит народ Украины, сколько они на себя тратят зарплат и премий… у них же нет никаких пределов и в органах государственных постоянно создаваемых и до хера уже созданных.
просто представьте вот эти все кормушкопожиратели из законодательной, исполнительной и судебной власти.. их миллионы и они проедают уже заемные деньги и деньги налоги народа, который уже еле дышит.
еще и кого отправляют на передовую, работяг отправляют, а сами т… не идут и всех своих сыночков и родственником кормят безумными зарплатами и «доходом» от коррупции заграницей. все там и эти … здесь замечательно живут. вот такое вот 💩🤮
2 2
автор Teonaa 02 апреля в 21:43
Ответ дляopium_black
Так й є. Держ службовці тільки їх «розподіляють». Ми й їм за розподіл платимо.
Але кошти чиї? Ми тоді маємо мати права🤷‍♀️
автор Teonaa 02 апреля в 21:44
Ответ дляRosenica
Я зараз лікую дитину. Навіть аналізи в сінево безкоштовно. Не кажучи про УЗД та енцефалограму
Ну що Ви таке говорете, ну які безкоштовні в сінево
З якої радості приватна лабораторія робитиме безкоштовно
автор Teonaa 02 апреля в 21:45
Ответ дляКраденые абрикосы
По такой логике из зарплаты нам надо оставлять небольшой процент на еду и одежду,все остальное забирать в виде налога,чтоб хватило на все ,что вы хотите получить от государства.
У держави 32-33 роки було щоб зроити не одне мрт на всю столицю🤷‍♀️
автор Teonaa 02 апреля в 21:46
Ответ дляМаня_53
Ви комуністка?
З якого житло має бути подароване державою.
В совку так було
Доречі при СРСР не було комунізму
автор Teonaa 02 апреля в 21:47
Ответ дляКраденые абрикосы
Хотя бы то,что у нас нет гражданской сознательности. Когда начнем платить налоги с приусадебного урожая и сдаваемых квартир и отдавать государству процентов 60,тогда может и жизнь наша улучшится
Але не факт
Ви подивіться на держслужбовиць. Жаби сидять, косо дивляться наче ти їм у рота наложив, і не цукерочок
Rosenica 02 апреля в 21:47
Ответ дляTeonaa
Ну що Ви таке говорете, ну які безкоштовні в сінево
З якої радості приватна лабораторія робитиме безкоштовно
За мене платить держава)))) Ще в цій програмі ескулаб і ще якісь приватні лаби. Є перелік безкоштовних аналізів.
1 1
СhanelKa 02 апреля в 21:49
Поки війна, то мабуть, що краде
І раніше, то було, але не так відчували, ще більш/менш
Але ж на ремонт школи, ще і я кожен рік здавала)
автор Teonaa 02 апреля в 21:49
Ответ дляgejly
А какое отношение имеет государство к крыше которая у вас течет, лифту и ступеням?

Скажем так к качеству услуг предоставляемых государством у меня тоже есть претензии и я стараюсь их предъявлять по факту, и более действенным способ чем поныть на форуме
Ви послідовно вмієте якось?)
автор Teonaa 02 апреля в 21:50
Ответ дляlus_so
Бази державного устрою взагалі то проходять в школі.Хто ж вам винен, що підручники ви в школі скурили, а книжок прочитали дві - букварик і ’така синенька’.
А де вчать просторовому мисленню? Навіть не можу Вас направить🤯
gejly 02 апреля в 21:51
Ответ дляTeonaa
Ви послідовно вмієте якось?)
Крыша лифт и лестница, это коллективная собственность совладельцев, и государство к ней не имеет никакого отношения
Valentina shop2020 02 апреля в 21:51
Ответ дляdiana32
А если воры не ломятся, а сидят на высоких должностях и раздают друг другу валюту чемоданами, это куда звонить?
Это хлопать в ладоши и радоваться,это же депутаты а они неприкосновенные
автор Teonaa 02 апреля в 21:51
Ответ дляRosenica
За мене платить держава)))) Ще в цій програмі ескулаб і ще якісь приватні лаби. Є перелік безкоштовних аналізів.
Що за програма, взагалі поки нічо не зрозуміла
lus_so 02 апреля в 21:53
Ответ дляTeonaa
А де вчать просторовому мисленню? Навіть не можу Вас направить🤯
Тригонометрія, стереометрія і таке інше . Можете висловитись також в полярних координатах.
автор Teonaa 02 апреля в 21:54
Ответ дляgejly
Крыша лифт и лестница, это коллективная собственность совладельцев, и государство к ней не имеет никакого отношения
Ну я вже зрозуміла, що не в ту стєпь уйшла, але ж не треба підручниками мене давити - я ж не про теорію, не про те «як має бути; що таке устрій; ітд)
Я кажу що держава як така - відсутня. А боронимо ми що? І де захист? Алже ми податки сплатили. А бомбосхрвище де, як варіант. Хто - я сама цого тоже маю побудувати?
Rosenica 02 апреля в 22:02
Ответ дляTeonaa
Що за програма, взагалі поки нічо не зрозуміла
Програма медичних гарантій НСЗУ
Valentina shop2020 02 апреля в 22:03
Ответ дляTeonaa
Ну що Ви таке говорете, ну які безкоштовні в сінево
З якої радості приватна лабораторія робитиме безкоштовно
Да,це правда,приватні заключили договора и приймають и роблять аналізи
Rosenica 02 апреля в 22:09
Ответ дляTeonaa
Ну я вже зрозуміла, що не в ту стєпь уйшла, але ж не треба підручниками мене давити - я ж не про теорію, не про те «як має бути; що таке устрій; ітд)
Я кажу що держава як така - відсутня. А боронимо ми що? І де захист? Алже ми податки сплатили. А бомбосхрвище де, як варіант. Хто - я сама цого тоже маю побудувати?
Ви на останніх виборах у місцеву владу голосували за когось. Ідіть до нього, він ваш представник у райраді. І з питань, які вас турбують і які належать до сфери компетенції місцевих влад, він має представляти ваші інтереси.
Ми собі через депутата зробили майданчик у дворі. В школі вибили гроші на деякі ремонтні роботи.
Akssanka 02 апреля в 22:11
Ответ дляЕленнн
де ви такого чудного невролога знайшли? МРТ-то обов’язково проходить для постановки діагнозу (МРТ- сам платиш),окуліст- державний..
перший раз чую ноу-хау ’ботокс’..
ну как где? в одной из поликлиник или как там...кнп ’центр первинної медико-санітарної допомоги №... .... району м. Києва’
автор Teonaa 02 апреля в 22:31
Ответ дляRosenica
Програма медичних гарантій НСЗУ
Не знаю
Мены по нсзу дають направлення до вузького спеціаліста в звичайну поліклініку. Той спеціаліст каже що здати в ділі, іду і здаю за гроші. Так само узд.
автор Teonaa 02 апреля в 22:31
Ответ дляValentina shop2020
Да,це правда,приватні заключили договора и приймають и роблять аналізи
Безкоштовно?
А сенс?
автор Teonaa 02 апреля в 22:31
Ответ дляValentina shop2020
Да,це правда,приватні заключили договора и приймають и роблять аналізи
Просто декларація у мене є, у дитини є
Нічо вона не дає
LyudaT 03 апреля в 07:14
Ответ дляAkssanka
Это где так чудно раздают направления на мрт и другие обследования? Пришла к семейному с жалобами на головные боли (давние мигрени и не только), семейник дал направление к неврологу и урологу. Пришла к урологу - прием 5 минут, так как не работает компьютер, направление на узи дать не может, идите к семейному пусть он даст направление. К семейному попасть не успела, так как он ушел в отпуск, дождалась семейного , пока записалась итог - мало ли что у него компьютер не работает, у меня своя инструкция. Невролог, на жалобы на мигрени - идите уколите ботокс. Всё! Я - может обследование - кт, узи, мрт... Невролог- вы меня не слышите? Занавес.
Так расскажите, где направления на обследования без боя раздают? Киев, если что.
Тут проблема в том, что это вы решили, чтотвам нужно мрт и кт при головных болях. Это проблема наших людей. Они сами назначают себе исследования и лечение, а потом возмущаются, что у нас такая плохая медицина, что не дают направление на мрт...
Краденые абрикосы 03 апреля в 08:05
Ответ дляTeonaa
Ну я вже зрозуміла, що не в ту стєпь уйшла, але ж не треба підручниками мене давити - я ж не про теорію, не про те «як має бути; що таке устрій; ітд)
Я кажу що держава як така - відсутня. А боронимо ми що? І де захист? Алже ми податки сплатили. А бомбосхрвище де, як варіант. Хто - я сама цого тоже маю побудувати?
вот лифт,крыша то фигня, но мне кажется ,что государство обязано лечить людей с СМА, туберкулезом и прочими болезнями,которые смертельно опасны и у гражданина нет денег,а не всем миром собирать на лечение за границей.
Akssanka 03 апреля в 09:12
Ответ дляLyudaT
Тут проблема в том, что это вы решили, чтотвам нужно мрт и кт при головных болях. Это проблема наших людей. Они сами назначают себе исследования и лечение, а потом возмущаются, что у нас такая плохая медицина, что не дают направление на мрт...
Не имея ответа на вопрос, который вы сами и спровоцировали, вы начинаете разглагольствовать о проблемах всех людей, вам совершенно не знакомых. Этого не стоит делать. Как и переводить тему в другое русло. Не знаете, что ответить - пройдите мимо.
автор Teonaa 03 апреля в 09:27
Ответ дляLyudaT
Тут проблема в том, что это вы решили, чтотвам нужно мрт и кт при головных болях. Это проблема наших людей. Они сами назначают себе исследования и лечение, а потом возмущаются, что у нас такая плохая медицина, что не дают направление на мрт...
Частково ви праві. А частково ні
Бувпє лбдина років 3 ходить, шукає причину головних болей. Мінчє лікарів. І кожен лікар думає що він перший)) і ніколи до КТ ти не доберешся