Що робить держава. Що взагалі включає в себе дане поняття

Що я подумала.
Всі в державі мають те і користуються тим, що самі собі забезпечили. Тобто - от немає у мене грошей на мрт, я його не зроблю; немає грошей на житло, не куплю його; нема грошей на освіту, не просвітлююся. Ну, да, є бюджет, але..
Потім. Ми віддаємо державі частину свого заробітку.
Ми - донатимо.
Ми ж і воюємо. Ну, ми - то я маю на увазі прості чоловіки, не військові ні разу.
А держава де в цьому ланцюжку? Де функціонал якийсь?
Я не нию, не подумайте- я саме прошу вказати пальцем, де тут держава. Де вона в нашому житті, і що вона робить. Що є державою??
А якщо ви мені не вкажете, то я стісняюся запитати наступне логічне питання..₴
показать весь текст
Маня_53 03 апреля в 11:12
Ответ дляTeonaa
Доречі при СРСР не було комунізму
Чому це?
Був якраз,а голодомор тощо
Маня_53 03 апреля в 11:13
Ответ дляИрина 789
Не только в совке. Многие категории получали и потом бесплатное жилье от государства, например МВД, МО, МЧС. СБУ и пр
Ну так не вся держава
автор Teonaa 03 апреля в 15:13
Ответ дляМаня_53
Чому це?
Був якраз,а голодомор тощо
Голодомор це НЕП

Комунізм на мою думку - добре. Але в тому, доброму сенсі - він недосяжний. Утопія.
Rosenica 03 апреля в 17:50
Ответ дляTeonaa
Не знаю
Мены по нсзу дають направлення до вузького спеціаліста в звичайну поліклініку. Той спеціаліст каже що здати в ділі, іду і здаю за гроші. Так само узд.
Не всі аналізи покриває ця програма. В інеті є список. Та й тут на форумі вже неодноразово обговорювали.