14 апреля в 18:35

Вы бы отдали своего ребенка в колледж?

Моя подруга хочет чтобы сын поступал в колледж
Я ей советую поступать сразу в университет
С дипломом колледжа на нормальную работу не устроится её сын
Везде нужен университет
Кукарачка 14 апреля в 18:35
Вам яке діло до неї і її дитини?
18 1
Сонечко 14 апреля в 18:36
А как учится, какие планы, чего хочет сам ребенок не имеет значение?
Не боюся осуду 14 апреля в 18:36
Нормальність роботи від цього не залежить
Мушля з Криму 14 апреля в 18:37
Я і віддала, а вже після коледжу був універ.
Ваша прЭлесть 14 апреля в 18:37
Не вижу проблемы, после колледжа можно в университет.
ХаДиДиШь 14 апреля в 18:37
А что в Вашими детьми ? В университетах ?
Смайлик 14 апреля в 18:38
Не я віддала, а дитина сама вирішує ‼️
Сонечко 14 апреля в 18:38
Сейчас только одно можно советовать - увозить заграницу
8 2
Шеллар 14 апреля в 18:38
Так, більше того вважаю, останні два роки в школі протиранням штанів. Краще сходити до коледжу та отримати проф.навички.
17 1
Доктор Хаос 14 апреля в 18:39
Да. И сейчас это выгоднее, сначала в колледже 4 года, потом универ.
Неизвестно когда война закончится...
8 2
Медсестричка 14 апреля в 18:39
З 9 класу в коледж, а з 11 в крледж, якщообставини якісь не дозволяють в університет поступить
Королева спама 14 апреля в 18:40
Нафтогаз коледж досить перспективні спеціальності має, потім у вузі скорочена програма, а фах не дублюється
Трохи злякана 14 апреля в 18:40
Боже , что у людей в головах ... Моя дочь училась в колледже на фельдшера . Все путем , полет нормальный , работает на нормальной работе по специальности . Прям университет нужен , подумаешь , князья . У меня университетский диплом , за 30 лет работы главбухом в разных местах диплом попросили показать 2 раза .
9 2 1
Медсестричка 14 апреля в 18:43
Ответ дляШеллар
Так, більше того вважаю, останні два роки в школі протиранням штанів. Краще сходити до коледжу та отримати проф.навички.
При чому хороші коледжи дають хороші навички і диплом.
Для прикладу, хлопчина пішов в педагогічний коледж на вчителя іноземної мови. За 3 роки класно підтягнув і осврїв англійську, далі вчтупив в університет на міжнародні відносини і з 3 курсу мав вже класну роботу в іноземній компанії і доучувався заочно. Добре заробляє хлопчина
6 1
Трохи злякана 14 апреля в 18:41
Ответ дляХаДиДиШь
А что в Вашими детьми ? В университетах ?
Ага . В Йельских .
Медсестричка 14 апреля в 18:42
Ответ дляДоктор Хаос
Да. И сейчас это выгоднее, сначала в колледже 4 года, потом универ.
Неизвестно когда война закончится...
А в колледжі не 3 роки вчаться?
Коледж це ж колишні технікуми? Там 3 роки навчались
АсобеннАя 14 апреля в 18:43
А какая работа нормальная в вашем понимании?
Трохи злякана 14 апреля в 18:43
Ответ дляМедсестричка
А в колледжі не 3 роки вчаться?
Коледж це ж колишні технікуми? Там 3 роки навчались
После 9 класса - 4 , после 11 - 3 .
Гарачий Чокалад 14 апреля в 18:45
Именно туда я и планирую отдать свою дочку. Высшее образование она не потянет. Да у меня и нет на это денег
Доктор Хаос 14 апреля в 18:45
Ответ дляМедсестричка
А в колледжі не 3 роки вчаться?
Коледж це ж колишні технікуми? Там 3 роки навчались
3 года 10 месяцев после 9 класса.
Медсестричка 14 апреля в 18:46
Ответ дляТрохи злякана
После 9 класса - 4 , после 11 - 3 .
Так завжди було чи це нові якісь зміни?
Майская киска 14 апреля в 18:47
Коледжі дають багато знань, на відміну від вузів !
Якісну вищу освіту в Україні отримати дуже важко, а коледж це вже готова професія.

Диплом вишу треба тільки для керівних посад, його можна отримати і заочно.
7 1
Медсестричка 14 апреля в 18:49
Ответ дляМайская киска
Коледжі дають багато знань, на відміну від вузів !
Якісну вищу освіту в Україні отримати дуже важко, а коледж це вже готова професія.

Диплом вишу треба тільки для керівних посад, його можна отримати і заочно.
Дуже слушна порада. Чогось в мою юність соромно було вчитись тільки заочно. Всі намагались втулити на стаціонар дітей.
Така дурниця. Один плюс мтаціонару був студентське життя. Дуже шкодую, що не перевелась і не почала працювати раніше.
Батьки криком кричали, що їм буде соромно що не довчили і вже заробляю
3 2
Колдунья-вещунья 14 апреля в 18:50
Я за коледж. Який сенс ще 2 роки ходити в школу, особливо якщо дитина вчиться так собі, а тут ще рік- 2 і хоч якась професія. Дуже часто, в коледжі діти вчаться краще,ніж в школі. А університет потім по бажанню і можливості, можна заочно. Та і зараз нема вимог мати вищу освіту на нормальну роботу, хіба державну.
Трохи злякана 14 апреля в 18:52
Ответ дляМедсестричка
Так завжди було чи це нові якісь зміни?
Да , всегда . После 9 класса примерно 1,5 года нагоняют программу 10 - 11 классов .
Надежда наш компас 14 апреля в 18:54
Ответ дляСонечко
Сейчас только одно можно советовать - увозить заграницу
+1 между колледжем заграницей и универом в Украине - конечно колледж заграницей)
Надежда наш компас 14 апреля в 18:58
Ответ дляМедсестричка
Дуже слушна порада. Чогось в мою юність соромно було вчитись тільки заочно. Всі намагались втулити на стаціонар дітей.
Така дурниця. Один плюс мтаціонару був студентське життя. Дуже шкодую, що не перевелась і не почала працювати раніше.
Батьки криком кричали, що їм буде соромно що не довчили і вже заробляю
Так студенческая жизнь это классно)
rammstein 14 апреля в 18:58
Двоє моїх дітей закінчували коледж, далі універ. Ніколи не жаліли
Неместная Я 14 апреля в 18:59
Ответ дляТрохи злякана
Да , всегда . После 9 класса примерно 1,5 года нагоняют программу 10 - 11 классов .
Я училась в колледже после 9 класса 3 год, потом сразу на заочно-скорочене в универ
закончил магистра раньше всех своих одноклассников.
маминаБубочка 14 апреля в 19:05
Ответ дляМайская киска
Коледжі дають багато знань, на відміну від вузів !
Якісну вищу освіту в Україні отримати дуже важко, а коледж це вже готова професія.

Диплом вишу треба тільки для керівних посад, його можна отримати і заочно.
Так думають ті, хто не в змозі самостійно вступити на бюджет до нормального ВНЗ.
3 2