БезВзяток• 21 мая 2024
Ви на кожне весілля, куди запрошують купуєте новий образ?
Дуже часто чую, що багатьом подобається дрес код, бо знаєш що купувати і шукати.
Крию матом страшно• 21 мая 2024
Ніколи не була на весіллях окрім сестри і свого. Це захід раз у 20 років.
Метелик• 21 мая 2024
Невже ви так часто ходите по весіллях? Якщо раз на рік, то чого б і не купити нове плаття, це не часто.
Метелик• 21 мая 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Я теж сижу і пригадую, як часто я там була) У дитинстві рази 2 за літо, бо бабуся у селі куховарила на таких заходах)) В Універі і трохи пізніше раза 4. І ще раза 3 до 47 своїх років. То весілля моєї доньки , доньки моїх друзів, та весілля племінниці.
БезВзяток
• 21 мая 2024
Ответ дляМетелик
Раз в 1-2 роки. Є сукні з днів народжень, хрестин. На такі події частіше ходжу.
Тому зазвичай не купую нове на весілля
, бо є що одягнути з інших подій.
Подруги ж зараз активно підбирають одяг. Бо як це на весілля не купити нове. Тай думаю чи це я одна нове і не збиралась купляти, а всі завжди купують, чи ні.
Тому зазвичай не купую нове на весілля
ЗдесяЯ• 21 мая 2024
Ответ дляStepa_nida
Весілля так рідко, що готова купувати образи, а весіль нема
Вот именно!
БезВзяток
• 21 мая 2024
Ответ дляМетелик
В мене оточення 30+-. І якраз то подруги, то колега, то родичі.
Метелик• 21 мая 2024
Ответ дляБезВзяток
Тому зазвичай не купую нове на весілля
, бо є що одягнути з інших подій.
Тому зазвичай не купую нове на весілля
Якщо є сукні гарні, то навіщо купувати? А як хочеться новенького, то купіть. Все просто. Мені приємно під подію якусь обрати нове брання, тому курую. Але це не весілля. Дні народження і то скоріш ювілєї, корпоративи.
Метелик• 21 мая 2024
Ответ дляБезВзяток
Ну мені теж було колись 30))) Видала заміж 2 подруги, та і все. І два студентських весілля було. А, ще весілля сестри моєї і брата чоловіка))) Ого, виходить я була на багатьох))
мадамГрицацуева• 21 мая 2024
Я навіть на власне не купувала все нове 😂
А якщо без жартів, то на два купувала, бо не мала зовсім в чому йти. Ще на одне пішла в тому, що було.
Але, якби не була обмежена в бюджеті, то купувала б, думаю. Приємно гарно виглядати. Останніх років 5 щось зовсім мало приводів наряджатися. Носиться тільки домашній та повсякденний одяг.
Я супер-пупер• 21 мая 2024
По обставинам. Якщо є гроші і бажання, або дрес код і мені нема чого одягнути - купую. Якщо на іншому весіллі буде інша компанія і нема дрес коду, а у мене немає зайвих грошей - йду в тому що є. На весіллі буваю раз в 5 років, тому такої проблеми взагалі нема
Примарочка• 21 мая 2024
Була на 1 весіллі тільки, думаю, якщо покличуть ще, придбаю щось нове, бо зараз би вибрала інший фасон.
Сірничок• 21 мая 2024
Ответ дляГубной рояль
никогда не была на чужой свадьбе
Я даже на своей не была. Не было у меня свадьбы. Была просто регистрация брака
Соня-сонятко• 21 мая 2024
Ответ дляStepa_nida
Аналогічно. Останній раз була на весіллі родичу у 2009. З моїх знайомих ніхто не одружується, максимум розпис і вечеря з батьками.
Хотілось би на ю сільське весілля, щою як у дитинстві, навіть квиток би купила, ех...
Stepa_nida• 21 мая 2024
Ответ дляСоня-сонятко
У нас дві пари в компанії все ніяк не наважаться, одні хотіли одружитись в 2022, аж тут повномасштабне, не хочуть свята поки війна
Про сільське весілля взагалі мовчу, ми влітку 2022 ми планували вінчатись + вечірка чисто за українськими традиціями, і де це все
Соня-сонятко• 21 мая 2024
Ответ дляStepa_nida
Вибачте, але ті хто хоче одружуються навіть на фронті.