Изменено 16 апреля в 12:51

Коли снарядів 1 до 10, а літаків 1 до 30, то шансів перемогти немає − Зеленський

Це для чиїх вух для наших чи знову для ’партнерів’?

https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/16/7451435/
показать весь текст
зорi 16 апреля в 17:14
Ответ дляЕленнн
кинули,бо ’сторонніки’ розвели махрову корупцію..
--
боюсь, ваше 2 речення- пророче..
The Washington Post о русских троллях, ботах
https://www.holosameryky.com/a/propaganda-rosija-v... Тисячі сфабрикованих новинних статей, публікацій у соціальних мережах і коментарів пропагують американський ізоляціонізм,поширення дезінформації,щоб послабити підтримку Києва та дестабілізувати ситуацію в самій Україні.( розвідка ЄС)Наративи, які поширюють російські боти
Видання наводить приклад завдання, яке один із політтехнологів доручив працівнику ботоферми: ’Потрібно написати коментар не більше 200 символів від імені жителя передмістя великого міста. Фіктивний американець не підтримує військову допомогу, яку США надають Україні, і вважає, що гроші потрібно витрачати на захист кордонів Америки, а не України, а політика Байдена веде США до краху’.Один з наративів передбачає звинувачення української влади у крадіжці й продажі західної зброї. Інший несе повідомлення про те, що ’американці не готові пожертвувати своїм добробутом заради конфлікту в Україні’, а також, що тісніші відносини Росії з Китаєм - це нова загроза, створена чинною політикою США.
Боти поширюють також інформацію про ’зростання бідності, рекордну інфляцію, зупинку економічного зростання та ризик втрати роботи для білих американців’. Одна з публікацій, приміром, спробувала порівняти рівень кількості безхатьків в Америці і в Росії. Мовляв, Сполучені Штати починають все більше нагадувати ’країну третього світу’.
У коментарі до статті поширеному російським тролем, йдеться наступне: ’Мене охоплює гнів, коли черговий український пакет допомоги розподіляється по кишенях американських і українських чиновників. Важко зрозуміти такі жести ’допомоги’, коли власні безхатьки сидять під ногами перехожих та сплять під мостами’.’Пріоритетом Росії є зупинка (постачання - ред.) зброї, тому вони кидають речі об стінку, можливо, щось і прилипне», — цитує видання ’Ми бачимо широку кампанію, яка включає кілька напрямків, деякі з яких працюють краще, ніж інші. Росіянам байдуже. Вони просто намагаються засіяти довкілля’, розповіли джерела серед республіканців в коментарі WP.
Російські боти, серед іншого, створюють вебсайти двійники. Мова йде про так звану мережу ботів Doppelgänger. Про методи їхньої роботи Голос Америки писав минулого місяця.
Також боти створюють тимчасові акаунти у соціальних мережах, щоб уникнути виявлення. Із цих сторінок розсилають маніпулятивну інформацію, пізніше цю інформацію видаляють, але вже після того, як її поширили інші. Таким чином вони маскують першоджерело.
Інша техніка передбачає перенаправлення читачів через низку випадкових вебсайтів, доки вони не потраплять на оманливу статтю.’Важливо відзначити, що для ефективної роботи нам потрібно звести до мінімуму фейки, максимізувати реалістичну інформацію, — йдеться в одній із пропозицій команди стратегів Гамбашидзе. — Постійним рефреном має бути: ’ось що відбувається насправді, це те, про що вам не говорять офіційні ЗМІ’.
Клінт Воттс, керівник Центру аналізу загроз Microsoft пояснює, що Росія ’розповідає аудиторії 80% того, що вони вже чують, і 20% того, що вони хочуть, щоб аудиторія почула’. Вони задовольняють попит на інформацію, а потім додають власну інформацію, і з часом це стає дуже ефективним.Резонанс у Конгресі напередодні викликали фейкові статті про корупцію Зеленського, оприлюднені на вебсайтах, що пов’язані з Росією, пише Washington Post. Одну із таких заяв розповсюдило видання DC Weekly, яке виявилось пов’язаним із колишнім офіцером американської поліції Джоном Марком Дуганом, який сьогодні працює на російську пропаганду.
Через DC Weekly фейкова новина про те, що Зеленський купив дві яхти на гроші американської допомоги, стала вірусною в листопаді. Це повідомлення підхопила ультраправа конгресменка Марджорі Тейлор Грін і поширила цю інформацію в мережі X.
3 6
Хеленка_Хм 16 апреля в 17:14
Ответ дляKozaNostra_I
Так они 20 лет не могли в Афганистане победить талибов, а своих сторонников просто кинули. Вот так же и тут будет.
Так уже нас почти кинули, подкидывают по чуть чуть дровишек в топку , что бы перемалывались мы с русскими.
2 12
зорi 16 апреля в 17:15
Ответ дляSlobozhanochka
Удалено администрацией...
зорi 16 апреля в 17:16
Ответ дляХеленка_Хм
Конец войны для них означает конец власть, в лучшем случае. В худшем случае их призовут к ответу. По этому им выгодна война бесконечная(((
так говорят о путьке.его подвешают за простату на красной площади родные убитых и уложат в мавзолей вместе с тезкой
9 2
зорi 16 апреля в 17:18
Ответ дляAllka- skakalka
А потом всех перебьют ,никто с них и не спросит ,нафига вы это сотворили .? Почему тогда арахамия решил за всю страну и народ ?!
вы смотрите что б ваших орков всех не перебили.
8 4
Хеленка_Хм 16 апреля в 17:19
Ответ длязорi
так говорят о путьке.его подвешают за простату на красной площади родные убитых и уложат в мавзолей вместе с тезкой
Ну ваша пропаганда продажная уже не работает здесь давно, а вызывает только презрение.
26 3 2
Allka- skakalka 16 апреля в 17:19
Ответ длязорi
вы смотрите что б ваших орков всех не перебили.
Удалено администрацией...
Slobozhanochka 16 апреля в 17:21
Ответ длязорi
The Washington Post о русских троллях, ботах
https://www.holosameryky.com/a/propaganda-rosija-v... Тисячі сфабрикованих новинних статей, публікацій у соціальних мережах і коментарів пропагують американський ізоляціонізм,поширення дезінформації,щоб послабити підтримку Києва та дестабілізувати ситуацію в самій Україні.( розвідка ЄС)Наративи, які поширюють російські боти
Видання наводить приклад завдання, яке один із політтехнологів доручив працівнику ботоферми: ’Потрібно написати коментар не більше 200 символів від імені жителя передмістя великого міста. Фіктивний американець не підтримує військову допомогу, яку США надають Україні, і вважає, що гроші потрібно витрачати на захист кордонів Америки, а не України, а політика Байдена веде США до краху’.Один з наративів передбачає звинувачення української влади у крадіжці й продажі західної зброї. Інший несе повідомлення про те, що ’американці не готові пожертвувати своїм добробутом заради конфлікту в Україні’, а також, що тісніші відносини Росії з Китаєм - це нова загроза, створена чинною політикою США.
Боти поширюють також інформацію про ’зростання бідності, рекордну інфляцію, зупинку економічного зростання та ризик втрати роботи для білих американців’. Одна з публікацій, приміром, спробувала порівняти рівень кількості безхатьків в Америці і в Росії. Мовляв, Сполучені Штати починають все більше нагадувати ’країну третього світу’.
У коментарі до статті поширеному російським тролем, йдеться наступне: ’Мене охоплює гнів, коли черговий український пакет допомоги розподіляється по кишенях американських і українських чиновників. Важко зрозуміти такі жести ’допомоги’, коли власні безхатьки сидять під ногами перехожих та сплять під мостами’.’Пріоритетом Росії є зупинка (постачання - ред.) зброї, тому вони кидають речі об стінку, можливо, щось і прилипне», — цитує видання ’Ми бачимо широку кампанію, яка включає кілька напрямків, деякі з яких працюють краще, ніж інші. Росіянам байдуже. Вони просто намагаються засіяти довкілля’, розповіли джерела серед республіканців в коментарі WP.
Російські боти, серед іншого, створюють вебсайти двійники. Мова йде про так звану мережу ботів Doppelgänger. Про методи їхньої роботи Голос Америки писав минулого місяця.
Також боти створюють тимчасові акаунти у соціальних мережах, щоб уникнути виявлення. Із цих сторінок розсилають маніпулятивну інформацію, пізніше цю інформацію видаляють, але вже після того, як її поширили інші. Таким чином вони маскують першоджерело.
Інша техніка передбачає перенаправлення читачів через низку випадкових вебсайтів, доки вони не потраплять на оманливу статтю.’Важливо відзначити, що для ефективної роботи нам потрібно звести до мінімуму фейки, максимізувати реалістичну інформацію, — йдеться в одній із пропозицій команди стратегів Гамбашидзе. — Постійним рефреном має бути: ’ось що відбувається насправді, це те, про що вам не говорять офіційні ЗМІ’.
Клінт Воттс, керівник Центру аналізу загроз Microsoft пояснює, що Росія ’розповідає аудиторії 80% того, що вони вже чують, і 20% того, що вони хочуть, щоб аудиторія почула’. Вони задовольняють попит на інформацію, а потім додають власну інформацію, і з часом це стає дуже ефективним.Резонанс у Конгресі напередодні викликали фейкові статті про корупцію Зеленського, оприлюднені на вебсайтах, що пов’язані з Росією, пише Washington Post. Одну із таких заяв розповсюдило видання DC Weekly, яке виявилось пов’язаним із колишнім офіцером американської поліції Джоном Марком Дуганом, який сьогодні працює на російську пропаганду.
Через DC Weekly фейкова новина про те, що Зеленський купив дві яхти на гроші американської допомоги, стала вірусною в листопаді. Це повідомлення підхопила ультраправа конгресменка Марджорі Тейлор Грін і поширила цю інформацію в мережі X.
Washington Post статтю випустив про корупцію в Україні. Від яєць до зброї. Своїма очима читала.
10 1
Slobozhanochka 16 апреля в 17:22
Ответ длязорi
Удалено администрацией...
зорi 16 апреля в 17:27
Ответ дляХеленка_Хм
Ну ваша пропаганда продажная уже не работает здесь давно, а вызывает только презрение.
ваша методичка и тем более.
8 3
зорi 16 апреля в 17:28
Ответ дляAllka- skakalka
Удалено администрацией...
Allka- skakalka 16 апреля в 17:29
Ответ длязорi
Удалено администрацией...
зорi 16 апреля в 17:29
Ответ дляSlobozhanochka
Washington Post статтю випустив про корупцію в Україні. Від яєць до зброї. Своїма очима читала.
не знаю что вы читали .это вчера статья.именно за зелю.он чист.
1 10 2
зорi 16 апреля в 17:30
алка ,меняйте методичку,медведчуковский смешной бот
1 12 3
OL@ 16 апреля в 17:34
Для наших він каже, шо є
OL@ 16 апреля в 17:38
Ответ дляJave
Ваші б слова та Богу б у вуха)) цікаво в яку країну?
цікаво взагалі , де і як він буде жити після всього цього..і родина його... Мабуть, теж, у бункері
sky-labs 16 апреля в 17:43
Ответ длязорi
не знаю что вы читали .это вчера статья.именно за зелю.он чист.
’Бояре плохие’?...
OL@ 16 апреля в 17:48
Ответ дляolyagol
Каждые пол года на советчице поднимается тема, о том, что нас к чему-то готовят, сдача, переговоры...и все никак

Про статью, думаю сказано как есть на самом деле, плохи дела у нас, как не прискорбно.
извините, а в марте 22 они были лучше?
OL@ 16 апреля в 17:55
Ответ длязорi
какие могут быть прогнозы у медведчуковских троллей.только по донецкой обл у них еще впереди более 20 городков.они 120 тыс армией бахмут брали 7 месяцев.на авдеевку 5 мес ушло.путька утилизирует русских мужиков в чужой стране
ну если все км поделить на месяцы, то в итоге Украина и закончится
OL@ 16 апреля в 18:04
Ответ дляViktoria_St
Переговоров не надо, воевать никто не хочет. А дальше что?
это уже работа дипломатов, решать подобные вопросы. Они за это зарплату получают
OL@ 16 апреля в 18:08
Ответ длязавитушка
По перше, я нікого нікуди не посилаю.
По друге, я як громадянка країни, яка живе в цій країні, маю свою думку про події і про те, що буде на захоплених територіях і про те, що на цих територіях вже є і це задокументовано.
Якшо хтось думає, шо на захоплених територіях не буде вбивств, то цей хтось сильно помиляється і це вже доведено.
є хто з Мелітополя чи з Бердянська, що там?? хай напишуть, нащо вигадувати
Viktoria_St 16 апреля в 18:13
Ответ дляOL@
извините, а в марте 22 они были лучше?
Нет, флагов на кладбищах было меньше
2 6 1
зорi 16 апреля в 18:40
Ответ дляOL@
цікаво взагалі , де і як він буде жити після всього цього..і родина його... Мабуть, теж, у бункері
после чего.можно конкретно?почему он не должен жить с детьми?что он вам плохого сделал в этой жизни?как то вы загадками все..
7 1
зорi 16 апреля в 18:41
Ответ дляOL@
это уже работа дипломатов, решать подобные вопросы. Они за это зарплату получают
какие дипломаты?если путька лжец.он вам скажет одно,а через час скинет бомбы на нашей детей.
3 1
зорi 16 апреля в 18:42
Ответ дляViktoria_St
Нет, флагов на кладбищах было меньше
так и в севастополе новое кладбище на 6 га не было забитым...
5 1
чаревна 16 апреля в 18:46
Ответ дляinna5577
В обе стороны, готовит к сдаче страны. Уже ж везде трубят о ’переговорах’
С кем переговоры? Раше в данный момент они не нужны
2 1
Irina-5d24 16 апреля в 18:52
Ответ дляСонная Сова
Мне все эти их речи напоминают про речи Зеленского перед войной.
Шо вы, все нормально, какая война? Шашлыки будем есть.
Зе боты- Шо вы, у нас полно мужиков, оружия, мир с нами(ага)
Воюем до последнего!
Ну да, зеботы кричат ’до последнего украинца’ и ’вернем границы 91го’, а виноваты беженцы. Это они из германий командуют. Со всех сторон ложь, манипуляции, вбросы. Такого бреда я не помню ни при одном президенте хотя были откровенно овняные. Но на фоне этого все мега-профеССионалы. Вот уж прохвессора выбрали🙈
Сонная Сова 16 апреля в 18:54
Ответ дляIrina-5d24
Ну да, зеботы кричат ’до последнего украинца’ и ’вернем границы 91го’, а виноваты беженцы. Это они из германий командуют. Со всех сторон ложь, манипуляции, вбросы. Такого бреда я не помню ни при одном президенте хотя были откровенно овняные. Но на фоне этого все мега-профеССионалы. Вот уж прохвессора выбрали🙈
Ну тут некоторые реально до последнего топят именно из-за границы, вот они и ответственны за создание нехорошей репутации.
ОкейкаНиколаевна 16 апреля в 19:03
Ответ дляinna5577
В обе стороны, готовит к сдаче страны. Уже ж везде трубят о ’переговорах’
Та неужели. я тут вопрос о переговорах создала, сразу снесли.
ОкейкаНиколаевна 16 апреля в 19:04
Ответ дляМимо_шла
Я вот не понимаю, если президент откровенно видит,что мы проиграем,то какого черта он усиляет мобилизацию?
Чтобы что?
Держать фронт людьми против самолётов?
Вопрос конечно интересный.