16 апреля в 12:56

Які офіційні причини, що нам не надають допомогу?

Не знаю як ви, а я вже 2 тижні нічого робити не можу. Мене не перестає гнітити скільки всього нам було обіцяно і як нас кинули на 3 рік!
Нащо вони все то обіцяли, а потім переграли чи передомовились між собою знов і не в нашу користь. Де ж той лендліз, якому стоячи аплодували в 2022??? Ска, де він? Як нам виграть цю війну, як все проти нас?
Ось мелькнула одна із сотень новин в пабліках з паном президентом фотка. Я не його прихильник, але погляд приреченості. Вам так не здається?
показать весь текст
Полковой раввин Изя 16 апреля в 13:36
Ответ дляlisenok_8282
зараз позабирають 25-річних, які ще не встигли дітей народити і залишити після себе продовження роду. ми йдемо в дупу.
А вы ещё подумайте, что будет через 2-3 поколения.
вре_Динка 16 апреля в 13:36
Ответ дляРойЛеля
Я не хочу нікуди їхати. Не хочу нізащо!
від вашої істерики щось зміниться, гадаєте?
13 4 1
Унция яда 16 апреля в 13:36
Ответ дляИрина 789
А ПВО почему не дают, для защиты?
А зачем? Все страны мира увидели что можно взять и напасть на другую страну, а ооны, наты и прочие импотенты, которые призваны противостоять этому, сидят обеспокоенно обделавшись. Теперь агрессоры видя безнаказанность готовят свои армии и учатся на наших ошибках и крови, а остальные решили придержать помощь - «такая корова и самим нужна».
39 4 1
diana32 16 апреля в 13:37
Ответ длязорi
а к попередникам у вас претензий нет?вообще?а за выбор в 91 году претензий нет?почему не пошли вслед за прибалтами?а к путину у вас тоже нет вопросов?
О чем вы? Хватит популистких криков. Какие папирэдники? Тут от уполномоченных ничего не добиться, у них то член длинный, то футболка короткая
15 7 1
Isa Dora 16 апреля в 13:44
Ответ дляlisenok_8282
мене цікавить інше - для чого гребти всіх туди, коли їм немає, чим воювати. щоб що? то легше всім чоловікам сразу скинутися з криші і не мучатися, помираючи на полі бою
Наверное денег много , хотят по 15 млн выплачивать
Isa Dora 16 апреля в 13:45
Ответ дляMillie
Не всіх і гребуть. В місті, де живу, то одиниці призвані. Обл.центр. і всі підряд не треба то точно
Какой город?

Калуш уже мужчин нет на улицах.
VA 11 16 апреля в 13:45
Ответ дляsunholder
так може допомогу не хочуть давать, бо за 2 роки стало гарно видно, де вона осідає?
Ті **бки, коли винудили нас віддати літаки і зброю, виступали гарантами нашими. А ту допомогу, яку зараз вони дають, можуть в дупи собі запхати. Третій рік просимо Ф-16, а поки маємо великий жирний х#й. Де ракети далекобійні, якими можна аеродроми знищити і заводи?
Та пішли вони всі в сраку, гаранти **йові!
55 4 2
Millie 16 апреля в 13:47
Ответ дляIsa Dora
Какой город?

Калуш уже мужчин нет на улицах.
Ні, інший регіон. Але повинна влада почати реально працювати для країни.
Millie 16 апреля в 13:47
Ответ дляVA 11
Ті **бки, коли винудили нас віддати літаки і зброю, виступали гарантами нашими. А ту допомогу, яку зараз вони дають, можуть в дупи собі запхати. Третій рік просимо Ф-16, а поки маємо великий жирний х#й. Де ракети далекобійні, якими можна аеродроми знищити і заводи?
Та пішли вони всі в сраку, гаранти **йові!
Там де і літаки дальньої авіації
Teonaa 16 апреля в 13:48
Ответ дляЕлена1265
С октября 23 ленд-лиз утратил силу так и не начавшись 🤷🏻‍♀️
А причини?
То ж як це - підписати і обісрацця?
VA 11 16 апреля в 13:49
Ответ дляMillie
Там де і літаки дальньої авіації
Да все там, далеко в сраці. За літо доб´ють ТЕЦ, осінню будемо в холоді і темряві. ((((
Оксана-1939 16 апреля в 13:50
Ответ дляlisenok_8282
приїдьте в Черкаси з чоловіком. його загребуть в першому ж супермаркеті.
Можна і в Чернівцях або Рівне там швиденько пакують
lus_so 16 апреля в 13:50
’Рада не підтримала звернення до США щодо статусу основного союзника поза НАТО
СЕРЕДА, 8 ВЕРЕСНЯ 2021’
https://www.eurointegration.com.ua/news/2021/09/8/...
6 3
Teonaa 16 апреля в 13:51
Ответ дляFashion4
Это геополитика и мы с вами многого не знаем , возможно узнаем позже. Думаю победит Трамп осенью и будет вообще крышка, нас заставят идти на переговоры. Я тоже не хочу уезжать из страны, хотя родственники меня уговаривают. Третий год живу не дома и домой скорее всего никогда не вернусь. Жалко наших парней, это какой то беспросветный ад
Що значить іти на переговори?
Ну переговоримо ми, а росія х на це положить. Те саме можна і зараз переговорити.
Який нахрєн контрнаступ просто?
Ми зараз добиваєм залишки всього; нам кажуть/дають зроз., що нічо не дадуть - то чому в ефірі знов з‘явився контрнаступ.
Ще раз кажу, росія покладе х на те, про що переговоряться. То сенс такі недопереговори відтягувати взагалі
16 8
Teonaa 16 апреля в 13:54
Ответ дляdiana32
Потому что при нынешнем уровне коррупции это бесполезно. Умные люди на западе это понимают. Под шумок все закопошилось, забурлило, как в сельском туалете летом, воруют, списывают, мутят, откатывают на всем, кто то фуфайки в турции дешовые закупает ставит 200% и продает армии, кто то яйца, кто то ничего не придумывает, просто на волонтерских машинах катается, кто то переселенцев приписывает, возможностей заработать на войне миллион.
Покажіть мені возможность звалить. Задача з зірочкою, бо цікавить сімейні канікули, а не жіночо-дитячі
8 1
Fashion4 16 апреля в 13:55
Ответ дляTeonaa
Що значить іти на переговори?
Ну переговоримо ми, а росія х на це положить. Те саме можна і зараз переговорити.
Який нахрєн контрнаступ просто?
Ми зараз добиваєм залишки всього; нам кажуть/дають зроз., що нічо не дадуть - то чому в ефірі знов з‘явився контрнаступ.
Ще раз кажу, росія покладе х на те, про що переговоряться. То сенс такі недопереговори відтягувати взагалі
Я что призываю идти на переговоры!? Вы интересная такая. Трамп сказал ни копейки ни даст если победит, а он скорее всего победит на выборах. Вы предлагаете идти на верную погибель на фронт без оружия!? Если женщин призовут вы пойдете воевать?
14 13 4
зорi 16 апреля в 13:55
предлагаю ботне почитать вчерашние новости и как всегда обломаться со своими тупыми методичками https://www.holosameryky.com/a/biden-chehia-dopomo...
21 3 2
Оксана-1939 16 апреля в 13:55
Ответ дляMillie
Не смішіть. Відкупляються . Лікарі влк багатіють
То ви пишете що не гребують , то відкупляються. Хто не знайшов виходи того і загребли.
Киев_Елена 16 апреля в 13:56
Ответ дляРойЛеля
Я все ж мала якись промінь надії. А здається це початок кінця вже
Любой конец кошмара это начало. Кошмар без конца - вот то действительно страшно
16 4
Павела 16 апреля в 13:56
Ответ дляlisenok_8282
зараз позабирають 25-річних, які ще не встигли дітей народити і залишити після себе продовження роду. ми йдемо в дупу.
Йдемо? Ви оптиміст, ми туди летимо.
9 4
Piracanta 16 апреля в 13:57
Ответ дляlisenok_8282
я вам вірю. а ще, коли людина загинула, починається купа перевірок і чіпляються навіть до того, шо він був в купленій касці, а не в тій шо видала держава. а тому, бляха, він був в купленій, шо той дуршляк, який видає держава, взагалі не рятує ні від чого!
У знайомого загинув син. У воєнкоматі сказали, що його в той окоп, де загинув, ніхто не посилав, тому виплат не буде. Ось так.
37 10 1
Полковой раввин Изя 16 апреля в 13:58
Ответ дляVA 11
Да все там, далеко в сраці. За літо доб´ють ТЕЦ, осінню будемо в холоді і темряві. ((((
А чего ныть? Если боитесь - уезжайте.
11 2
зорi 16 апреля в 13:59
Ответ дляFashion4
Я что призываю идти на переговоры!? Вы интересная такая. Трамп сказал ни копейки ни даст если победит, а он скорее всего победит на выборах. Вы предлагаете идти на верную погибель на фронт без оружия!? Если женщин призовут вы пойдете воевать?
ой у вас что третий глаз на лбу или вы ясновидец.
10 2
Полковой раввин Изя 16 апреля в 13:59
Ответ дляTeonaa
Покажіть мені возможность звалить. Задача з зірочкою, бо цікавить сімейні канікули, а не жіночо-дитячі
Днестр переплыть, или Тиссу.
6 2
lisenok_8282 16 апреля в 13:59
Ответ дляPiracanta
У знайомого загинув син. У воєнкоматі сказали, що його в той окоп, де загинув, ніхто не посилав, тому виплат не буде. Ось так.
оце те, шо я і кажу. сам винен. це не складно здогадатися, коли вони по 15 млн планують виплачувати за загиблих. з якого х...я, вибачте, вони їх брати будуть ті мільйони? ні з якого. тому і тепер буде в них кожен загиблий ’сам винен’. уроди!
22 1
Fashion4 16 апреля в 14:00
Ответ дляКиев_Елена
Любой конец кошмара это начало. Кошмар без конца - вот то действительно страшно
Да это очень страшно. У нас замкнутый круг какой то. На переговоры нельзя, потому что невозможно договориться с бешенной собакой. Оружие не дают, мне иногда кажется что нас просто уничтожают
Киев_Елена 16 апреля в 14:00
Ответ дляFashion4
Мужчин очень жалко. Всех! Но когда я вижу год рождения 2000 , или позже, меня бросает в дрожь. Это же дети, за что им такое. Одни воруют миллионами а другие собирают на дроны
Если смотрите на дату рождение, то не всех жаль одинаково, выборочно
VA 11 16 апреля в 14:00
Ответ дляПолковой раввин Изя
А чего ныть? Если боитесь - уезжайте.
Я не спрашивала у Вас, что мне делать, это во-первых.
А во-вторых, пусть границы откроют и все , кто хочет уедут семьями. А не так, что женщины одни с детьми скитаются по миру
37 2 2
Fashion4 16 апреля в 14:01
Ответ дляКиев_Елена
Если смотрите на дату рождение, то не всех жаль одинаково, выборочно
Ой ну вот не надо нравоучений! Жалко всех! Угомонитесь
5 2
VA 11 16 апреля в 14:02
Ответ дляПолковой раввин Изя
А чего ныть? Если боитесь - уезжайте.
А Вы если не боитесь, то собрались семьёй и айда воевать. Только палки взять не забудьте.