16 апреля в 12:56

Які офіційні причини, що нам не надають допомогу?

Не знаю як ви, а я вже 2 тижні нічого робити не можу. Мене не перестає гнітити скільки всього нам було обіцяно і як нас кинули на 3 рік!
Нащо вони все то обіцяли, а потім переграли чи передомовились між собою знов і не в нашу користь. Де ж той лендліз, якому стоячи аплодували в 2022??? Ска, де він? Як нам виграть цю війну, як все проти нас?
Ось мелькнула одна із сотень новин в пабліках з паном президентом фотка. Я не його прихильник, але погляд приреченості. Вам так не здається?
автор РойЛеля 16 апреля в 12:57
Як жити далі, що вже і ракети нема чим збивати?
автор РойЛеля 16 апреля в 12:58
Я не хочу нікуди їхати. Не хочу нізащо!
lisenok_8282 16 апреля в 12:59
мене цікавить інше - для чого гребти всіх туди, коли їм немає, чим воювати. щоб що? то легше всім чоловікам сразу скинутися з криші і не мучатися, помираючи на полі бою
автор РойЛеля 16 апреля в 13:00
Ответ дляlisenok_8282
мене цікавить інше - для чого гребти всіх туди, коли їм немає, чим воювати. щоб що? то легше всім чоловікам сразу скинутися з криші і не мучатися, помираючи на полі бою
Тоже правильно. Тринда якась безпросвітна. Як жаль наших людей
Манюнайтед 16 апреля в 13:01
Пиндосы что то мутят с помощью
Seehund 16 апреля в 13:02
Понимает, что дерибан заканчивается и пора сматывать удочки , а так хотелось ещё одну виллу.
lisenok_8282 16 апреля в 13:02
Ответ дляРойЛеля
Тоже правильно. Тринда якась безпросвітна. Як жаль наших людей
зараз позабирають 25-річних, які ще не встигли дітей народити і залишити після себе продовження роду. ми йдемо в дупу.
87 27 7
Оксана-1939 16 апреля в 13:02
Ответ дляlisenok_8282
мене цікавить інше - для чого гребти всіх туди, коли їм немає, чим воювати. щоб що? то легше всім чоловікам сразу скинутися з криші і не мучатися, помираючи на полі бою
То хоч поховають дома, а не собаки рознесуть
автор РойЛеля 16 апреля в 13:03
Ответ дляSeehund
Понимает, что дерибан заканчивается и пора сматывать удочки , а так хотелось ещё одну виллу.
Не згодна з вами
чир 16 апреля в 13:05
Ответ дляМанюнайтед
Пиндосы что то мутят с помощью
Та выборы у них, трампу нужно показать показать что байден вообще никакой как президент, а байдену очень нравится белый дом и он хочет его покинуть только вперед ногами.
sunholder 16 апреля в 13:04
так може допомогу не хочуть давать, бо за 2 роки стало гарно видно, де вона осідає?
автор РойЛеля 16 апреля в 13:04
Ответ дляОксана-1939
То хоч поховають дома, а не собаки рознесуть
Так боляче звучить, але ж правда
Елена1265 16 апреля в 13:05
С октября 23 ленд-лиз утратил силу так и не начавшись 🤷🏻‍♀️
автор РойЛеля 16 апреля в 13:06
Ответ дляЕлена1265
С октября 23 ленд-лиз утратил силу так и не начавшись 🤷🏻‍♀️
Стидоба. Пустомелі
Seehund 16 апреля в 13:06
Ответ дляРойЛеля
Не згодна з вами
Каждый имеет право на свое мнение.
23 2
автор РойЛеля 16 апреля в 13:07
Ответ дляSeehund
Каждый имеет право на свое мнение.
Звичайно. Але якщо ми програємо цю війну як йому жить далі з цим соромом. А якщо війна на довгі роки, то коли йому жити в тих вілах.
Чесно, я б не хотіла мати таку вдачу і тягти таку ношу. Думаю, він 100 разів пошкодував вже
Fashion4 16 апреля в 13:08
Это геополитика и мы с вами многого не знаем , возможно узнаем позже. Думаю победит Трамп осенью и будет вообще крышка, нас заставят идти на переговоры. Я тоже не хочу уезжать из страны, хотя родственники меня уговаривают. Третий год живу не дома и домой скорее всего никогда не вернусь. Жалко наших парней, это какой то беспросветный ад
Букет троянд 16 апреля в 13:09
Я вижу презрение во взгляде.
Вы понимаете что помощь дают для войны, а не для победы. Война для войны.
olyagol 16 апреля в 13:10
Вы только 2 недели назад поняли? Я с прошлой осени в депрессии по этому поводу(((
автор РойЛеля 16 апреля в 13:10
Ответ дляolyagol
Вы только 2 недели назад поняли? Я с прошлой осени в депрессии по этому поводу(((
Я все ж мала якись промінь надії. А здається це початок кінця вже
25 2 1
Seehund 16 апреля в 13:10
Ответ дляРойЛеля
Звичайно. Але якщо ми програємо цю війну як йому жить далі з цим соромом. А якщо війна на довгі роки, то коли йому жити в тих вілах.
Чесно, я б не хотіла мати таку вдачу і тягти таку ношу. Думаю, він 100 разів пошкодував вже
У каждого экс-президента Украины есть какой-то сором, смотрю за столько лет даже не похудели от мук совести.
76 1
Унция яда 16 апреля в 13:11
Ответ дляsunholder
так може допомогу не хочуть давать, бо за 2 роки стало гарно видно, де вона осідає?
Та плевать америке где она оседает, когда они драпали из Афганистана побросали целые склады и низио не вмер.
Официально: нам не помогают, что бы не было ескалации перед выборами.
Не официально: нас кинули. Кто, когда именно и чем кончится вопрос уже другой. Коснись мы сейчас сделали бы финт ушами и начали педалировать «переговоры» к нам сразу поприедут всякие дяди с неофициальными визитами.
lisenok_8282 16 апреля в 13:11
Ответ дляРойЛеля
Звичайно. Але якщо ми програємо цю війну як йому жить далі з цим соромом. А якщо війна на довгі роки, то коли йому жити в тих вілах.
Чесно, я б не хотіла мати таку вдачу і тягти таку ношу. Думаю, він 100 разів пошкодував вже
чого йому шкодувать? він сяде в фірмовий потяг на Польщу в броньований вагон і поїде жити своє життя десь на Маврикії. і йому глибоко пофіг, шо тут про нього думають
Millie 16 апреля в 13:16
Ответ дляlisenok_8282
мене цікавить інше - для чого гребти всіх туди, коли їм немає, чим воювати. щоб що? то легше всім чоловікам сразу скинутися з криші і не мучатися, помираючи на полі бою
Не всіх і гребуть. В місті, де живу, то одиниці призвані. Обл.центр. і всі підряд не треба то точно
57 13 4
lisenok_8282 16 апреля в 13:16
Ответ дляMillie
Не всіх і гребуть. В місті, де живу, то одиниці призвані. Обл.центр. і всі підряд не треба то точно
приїдьте в Черкаси з чоловіком. його загребуть в першому ж супермаркеті.
61 9 8
diana32 16 апреля в 13:17
Потому что при нынешнем уровне коррупции это бесполезно. Умные люди на западе это понимают. Под шумок все закопошилось, забурлило, как в сельском туалете летом, воруют, списывают, мутят, откатывают на всем, кто то фуфайки в турции дешовые закупает ставит 200% и продает армии, кто то яйца, кто то ничего не придумывает, просто на волонтерских машинах катается, кто то переселенцев приписывает, возможностей заработать на войне миллион.
автор РойЛеля 16 апреля в 13:17
Ответ дляУнция яда
Та плевать америке где она оседает, когда они драпали из Афганистана побросали целые склады и низио не вмер.
Официально: нам не помогают, что бы не было ескалации перед выборами.
Не официально: нас кинули. Кто, когда именно и чем кончится вопрос уже другой. Коснись мы сейчас сделали бы финт ушами и начали педалировать «переговоры» к нам сразу поприедут всякие дяди с неофициальными визитами.
Я вже не розумію кого я більше ненавиджу з цих всіх гравців
46 2
сладкий_ноябрь 16 апреля в 13:18
Сорі, але я знаю багатьох людей іноземців які перестали допомагати Україні через те, що велика корупція і допомога не надходить до тих, кому вона потрібна.
Всі ці скандальні теми про те, куди йдуть кошти в період війни і скільки грошей відмивається.
А більше всього шкода чоловіків, які просто йдуть і не повертаються :((
Щодня бачу в фб, пішов в лютому 2024, загинув в березні-квітні 2024. Це піз@а.
Зараз чоловік знайомої десь на навчаннях, вона їздила до нього, то каже, що там нелюдські умови, не має води навіть руки помити, тобто лише щоб пити. Все.
Millie 16 апреля в 13:18
Ответ дляlisenok_8282
приїдьте в Черкаси з чоловіком. його загребуть в першому ж супермаркеті.
Дякую, мій служить. Я працюю в закладі великому, то лише у двох жінок чоловіки служать. Серед знайомих власне ’призвали’ дуже мало, а коло спілкування широке
Millie 16 апреля в 13:19
Ответ длясладкий_ноябрь
Сорі, але я знаю багатьох людей іноземців які перестали допомагати Україні через те, що велика корупція і допомога не надходить до тих, кому вона потрібна.
Всі ці скандальні теми про те, куди йдуть кошти в період війни і скільки грошей відмивається.
А більше всього шкода чоловіків, які просто йдуть і не повертаються :((
Щодня бачу в фб, пішов в лютому 2024, загинув в березні-квітні 2024. Це піз@а.
Зараз чоловік знайомої десь на навчаннях, вона їздила до нього, то каже, що там нелюдські умови, не має води навіть руки помити, тобто лише щоб пити. Все.
Три літра води на два дні. Це і пити, і митись. Але хто ж в тилу про це повірить.