16 апреля в 14:51

Простота гірше крадіжки... Свекри знрву чудять

Вже декілька років планували купити квартиру. Весь час не встигаємо за цими цінами. Тепер вирішили трохи позичити і все ж взяти.
Тепер мої свекри дуже хвилюються, на кому ж буде ця квартира. Бо щоб я не оплачувала податок за розкіш то можна оформити її на свекруху ( тут мав би бути смайлик, який дуже голосно регоче). Мій свекор навіть був у податковій і він вже все порахував, що це мені в рік близько 2тис грн вийде....
Ту справа не в податку, не в купівлі, а в загалі в наглості))) Як таке можна чудити?)
121 1
Пополняю_Карму 16 апреля в 14:53
Думаю ваш чоловік в темі...
114 7
Виниловая пластинка 16 апреля в 14:53
Удалено администрацией...
Благоуханочка 16 апреля в 14:53
а ’повісити’ квартиру на ваших батьків немає змоги?
57 19 1
ПешитеБесАшипок 16 апреля в 14:53
Це якась 10та ваша квартира чи як? Яка розкіш?
21 5
КапитанльнаЯ 16 апреля в 14:53
ніяких свекрух.гнати сраним віником
27 1
автор Потішаюся 16 апреля в 14:53
Ответ дляПополняю_Карму
Думаю ваш чоловік в темі...
Ну звісно ж. Але мені боїться говорити.
14 6 6
Пополняю_Карму 16 апреля в 14:54
Ответ дляПотішаюся
Ну звісно ж. Але мені боїться говорити.
Хитрожопі які.
ПешитеБесАшипок 16 апреля в 14:54
Ответ дляПотішаюся
Ну звісно ж. Але мені боїться говорити.
Ви молодець, не ведіться. Скажіть, що ви за чесну сплату податків .
78 14
Швабристка 16 апреля в 14:54
бессовестные конечно люди
14 1
Yull 16 апреля в 14:55
Моя свекруха пропонувала купити на своє ім´я однокімнатну квартиру і щоб туди перейшли жити батьки невістки, а невістка із сином нехай живуть за це в двокімнатній квартирі її батьків. Як вам така многоходовочка? 😂
автор Потішаюся 16 апреля в 14:56
Ответ дляYull
Моя свекруха пропонувала купити на своє ім´я однокімнатну квартиру і щоб туди перейшли жити батьки невістки, а невістка із сином нехай живуть за це в двокімнатній квартирі її батьків. Як вам така многоходовочка? 😂
Ого. Оце схема))
ЛісАпетная 16 апреля в 14:57
В таких ситуаціях у мене в голові звучить пісня «Мумий Троля»
«Завтра мы пойдём тратить все твои , все наши деньги»
51 16
Телячі ніжноСті 16 апреля в 14:56
Ответ дляВиниловая пластинка
Удалено администрацией...
На ’голубом глазу’, как бы... Я надеюсь, не Вы автор перла ’рыба-оплёт’?
10 4 1
Пасти Ла 16 апреля в 14:57
Ответ дляТелячі ніжноСті
На ’голубом глазу’, как бы... Я надеюсь, не Вы автор перла ’рыба-оплёт’?
До белого колена))))
автор Потішаюся 16 апреля в 14:57
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ви молодець, не ведіться. Скажіть, що ви за чесну сплату податків .
Я так і відповіла)
Леди_на_драндулете 16 апреля в 14:57
Утибоземой, как хорошо придумала бабуля
Mede 16 апреля в 14:58
Нічого, буває. Нас свекруха колись з малою дитиною ну дуже хотіла поселити в сільському будинку (на той час без зручностей) за 18 км від міста, щоб поселитися в нашій квартирі. І це все для того, щоб старшому синові віддати свою квартиру, бо він, бачите, на зйомі
42 3
МиссКаприз 16 апреля в 14:58
Ответ дляПотішаюся
Я так і відповіла)
А у них нет своей недвижимости, что они решили вашу на себя оформить? Или у вас за плечами уже несколько квартир и домов, что вы 2 штуки грн будете оплачивать налога?
Брюлик в стразах 16 апреля в 14:58
Знакомо)) мы строили дом, жили на съёме. Последние годы перед переездом очень сложно было. Переехали с ребенком в голые стены без штукатурки ,и бетонные полы. Свекры могли помочь, Но не стали. Зато когда все более менее доделали заявила свекруха- мы оборудуем себе второй этаж у вас и будем там жить.
88 6 5
Пасти Ла 16 апреля в 14:59
Ответ дляПотішаюся
Я так і відповіла)
Це ж сидять з ранку до ночі, схеми придумають. Вважають, невістка така дурна, а ми такі розумні))) А що ваш чоловік каже, на такі дитячі казочки їхні?)
автор Потішаюся 16 апреля в 14:59
Ответ дляВиниловая пластинка
Удалено администрацией...
Пряма мова ’ Хоч і субсидії вже не буде, але нехай так. Головне, щоб ви не платили ці зайві гроші’.
Як мило))) Правда?
128 3 1
ЛісАпетная 16 апреля в 15:00
Ответ дляMede
Нічого, буває. Нас свекруха колись з малою дитиною ну дуже хотіла поселити в сільському будинку (на той час без зручностей) за 18 км від міста, щоб поселитися в нашій квартирі. І це все для того, щоб старшому синові віддати свою квартиру, бо він, бачите, на зйомі
Боже, дай мені здорового глузду
у мене два хлопці майже дорослих

І у мене як в того містера Фікса
- есть ли у вас план , мистер Фикс?
- конечно, есть план
Виниловая пластинка 16 апреля в 14:59
Ответ дляТелячі ніжноСті
На ’голубом глазу’, как бы... Я надеюсь, не Вы автор перла ’рыба-оплёт’?
’на голубом глазу’ - выражение которое старше меня
12 2
Смажена полуничка 16 апреля в 14:59
Часом не у свекрів гроші позичили ?
автор Потішаюся 16 апреля в 14:59
Ответ дляБлагоуханочка
а ’повісити’ квартиру на ваших батьків немає змоги?
Бачу, що договориться і я так і зроблю)
Пасти Ла 16 апреля в 15:00
Ответ дляМиссКаприз
А у них нет своей недвижимости, что они решили вашу на себя оформить? Или у вас за плечами уже несколько квартир и домов, что вы 2 штуки грн будете оплачивать налога?
За синочку бояться, що коварна вражина невістка, вигоне синулю на вулицю.
Телячі ніжноСті 16 апреля в 15:00
Ответ дляВиниловая пластинка
’на голубом глазу’ - выражение которое старше меня
А ’на голодном глазу’?)
Перемелица 16 апреля в 15:00
Ответ дляПотішаюся
Пряма мова ’ Хоч і субсидії вже не буде, але нехай так. Головне, щоб ви не платили ці зайві гроші’.
Як мило))) Правда?
Які вони кончені. Я б не змогла мовчати, як ви.
автор Потішаюся 16 апреля в 15:00
Ответ дляПешитеБесАшипок
Це якась 10та ваша квартира чи як? Яка розкіш?
Друга. Загальна площа більше 60 м2 оподатковується.
11 1
Сарафанное радио 16 апреля в 15:00
Ну все зависит от того за чей счёт покупка. Если вы оба одинаково вкладываетесь, то это наглость, а если деньги мужа, то нормально.
13 6 3