16 апреля в 14:51

Простота гірше крадіжки... Свекри знрву чудять

Вже декілька років планували купити квартиру. Весь час не встигаємо за цими цінами. Тепер вирішили трохи позичити і все ж взяти.
Тепер мої свекри дуже хвилюються, на кому ж буде ця квартира. Бо щоб я не оплачувала податок за розкіш то можна оформити її на свекруху ( тут мав би бути смайлик, який дуже голосно регоче). Мій свекор навіть був у податковій і він вже все порахував, що це мені в рік близько 2тис грн вийде....
Ту справа не в податку, не в купівлі, а в загалі в наглості))) Як таке можна чудити?)
показать весь текст
121 1
Виниловая пластинка 16 апреля в 15:28
Ответ дляВесела моль
А кто сказал, что свекры на голубом глазу это несут? )Они скорей всего всё продкмали и возможнго даже с мужем автора согласовали))) А теперь прикидываются дурачками и надеются развести автора на квартиру
Фраза ’на голубом глазу’ означает ’притворяться незнающим, наивным; быть лицемерным, лживым’.
Весела моль 16 апреля в 15:30
Ответ дляТам-тарарам
Ну тобто як гроші в них позичати, то вони хороші. А в усьому іншому шахраї
А что, нужно за 5-10 % их взноса переписать всю квартиру на свёкров ?))) К тому же деньги им и так вернут.
всегдаДаДа 16 апреля в 15:31
Ответ дляПотішаюся
Робить вигляд, що не знає.
и зачем с таким мужем покупать общую недвигу??
Благоуханочка 16 апреля в 15:31
Ответ дляВесела моль
И подруга согласилась ?
так, свекри їздять на ланосі, більше 10 років, дають при потребі синочку з невісткою
Пампушечка 16 апреля в 15:31
Ответ дляMede
Нічого, буває. Нас свекруха колись з малою дитиною ну дуже хотіла поселити в сільському будинку (на той час без зручностей) за 18 км від міста, щоб поселитися в нашій квартирі. І це все для того, щоб старшому синові віддати свою квартиру, бо він, бачите, на зйомі
А чего старший сыночка не мог жить в сельском доме?
Или такие условия только младшим годятся (опуская вас и ребенка)?
Блакитне небо 16 апреля в 15:31
Ответ дляПотішаюся
Пряма мова ’ Хоч і субсидії вже не буде, але нехай так. Головне, щоб ви не платили ці зайві гроші’.
Як мило))) Правда?
Ха, моя оформляет приватизацию, они решили, что мой откажется и даст им этот отказ)) Он рассказал, я ему объяснила все, так хоть и на него тоже будет приватизация. А так же красиво - чтоб вы лишнее не платили, выпишись (за полгода до этого команда была), а теперь как не выписался - откажись!
А этот додик мне говорит, какая разница, если вдруг чего то им достанется пополам, вариант наследства на одного и не его он даже не предположил😂 а если учесть, что та квартира детям за алименты, то на детей бы и приватизировали, к чему там мать вообще, но то такое, все ж для детей)))
ЛісАпетная 16 апреля в 15:31
Ответ дляБлагоуханочка
11 тис убітих єнотів, в еквіваленті, по курсу 8 грн за долар
Ото дурочка
Напевно, зростала в сім’ї , де місце було під лавкою - занижена самооцінка
Весела моль 16 апреля в 15:32
Ответ дляПотішаюся
Обов´язково. Вже обговорили це.
И муж даже согласился, но в надежде , что вы всё таки запишите квартиру на свекровь ?)
4 2
Брюльтик 16 апреля в 15:33
Ответ дляЯблокоРаздора
Доречі! Автор, у мого сина є зайва площа. Але я досі чекаю письма з податкової. Якось подзвонила у налогову, кажу не хочу проблем, а мені відповідають, буде письмо,заплатите. Ось так і чекаю вже 2 роки!
Може квартира до 2013 року куплена, тоді її в реєстрі не видно
Благоуханочка 16 апреля в 15:35
Ответ дляЛісАпетная
Ото дурочка
Напевно, зростала в сім’ї , де місце було під лавкою - занижена самооцінка
вона розлучена з причепом, старша за чоловіка.Її дуже не хотіли в невістки. не знаю... я не питала, що у неї було на думці тоді, Можливо вона так хотіла задобрити їх чи якось так....
11 1
ЛісАпетная 16 апреля в 15:38
Ответ дляБлагоуханочка
вона розлучена з причепом, старша за чоловіка.Її дуже не хотіли в невістки. не знаю... я не питала, що у неї було на думці тоді, Можливо вона так хотіла задобрити їх чи якось так....
Так пішла б собі, купила житло і як моя бабуся казала -«насерийогоматері»🫢

Я дитиною раз почула цей вираз і все образно намагалася уявити його значення
Бідна жінка, звичайно. Дитину шкода, можу уявити, як шпиняли його «дід та баба»
Блакитне небо 16 апреля в 15:41
Ответ дляПотішаюся
Друга. Загальна площа більше 60 м2 оподатковується.
А от скольки квадратов? На мне около 70 получится…?
IQ 80 16 апреля в 15:44
Ответ дляПотішаюся
Пряма мова ’ Хоч і субсидії вже не буде, але нехай так. Головне, щоб ви не платили ці зайві гроші’.
Як мило))) Правда?
Скажите что вы не сможете принять от них такую жертву, субсидия это святое)) Тем более вам же потом и предъявят что они материально пострадали, и вы еще больше должны будете чем 2 тыс в год))
7 1
База_птеродактилей 16 апреля в 15:45
Ответ дляМорожена_курка
У меня мама предлагала схематоз - чтоб мы продали свою квартиру, она свою, купили одну общую и часть денег сестре отдали, т.е. реально проще было сразу нашу двушку отдать сестре, а нам переехать к маме в трешку, потому что после всех продаж, покупок, оплаты налогов, переездов и ремонтов вышла бы та же трешка. Были с сестрой расстроены, что мы отказались от такого заманчивого предложения
Вы к маме в трешку, а мама с сестрой в двушку и пусть там живут вместе
База_птеродактилей 16 апреля в 15:46
Ответ дляПотішаюся
Робить вигляд, що не знає.
Оформляйте на своих родителей и пусть дальше ’’не знає’’
8 1
КокошинЭль 16 апреля в 15:49
Дуже знайома ситуація,але в мене чоловік був також ’ в темі’. Інвестували в новобудову,частину коштів на старті позичила свекруха ,а коли потрібно було сплачувати за оформлення мені заявили ’ в нас же все одно зараз туго з грошима, потрібно заощадити на ремонт,ось мама заплатить за оформлення,тому оформляємо квартиру на неї’. Пішли вслід за руським кораблем і мамо ,і чоловік.Вартість оформлення була,на хвилиночку,20000 грн,які б аж ніяк нам погоду не зробили.
Морожена_курка 16 апреля в 15:55
Ответ дляБаза_птеродактилей
Вы к маме в трешку, а мама с сестрой в двушку и пусть там живут вместе
У сестры семья есть и квартира, точнее квартира ее мужа, а ’личной’ квартиры у нее не было. Мама хотела съехаться с нами, ну и заодно любимой дочке помочь.
3 3 1
Матраскин Брат 16 апреля в 15:56
Это ещё ничего. Бывает хуже.
Не рахую, а вважаю 16 апреля в 16:07
Ответ дляПотішаюся
Друга. Загальна площа більше 60 м2 оподатковується.
Капець, я забула.... А де про це можна дізнатися більше і сплатити податок?
Mede 16 апреля в 16:11
Ответ дляПампушечка
А чего старший сыночка не мог жить в сельском доме?
Или такие условия только младшим годятся (опуская вас и ребенка)?
Просто вона старшого більше любить. Навіть іноді коли звертається називає молодшого ім´ям старшого
МояХатаЗкраю 16 апреля в 16:19
Ответ дляПотішаюся
Ну звісно ж. Але мені боїться говорити.
ві там на сделке смотрите в оба.а то сколько случаев,когда за спиной невестки договариваются о дарственной,а не покупке, и продавец оформляет как дарственную на покупателя (мужа),жена в пролете.
Вчителька з мікрорайону 16 апреля в 16:19
Ответ дляБрюльтик
Може квартира до 2013 року куплена, тоді її в реєстрі не видно
У моих родителей куплена в 2009. Платят каждый год.
Блакитне небо 16 апреля в 16:26
Ответ дляКокошинЭль
Дуже знайома ситуація,але в мене чоловік був також ’ в темі’. Інвестували в новобудову,частину коштів на старті позичила свекруха ,а коли потрібно було сплачувати за оформлення мені заявили ’ в нас же все одно зараз туго з грошима, потрібно заощадити на ремонт,ось мама заплатить за оформлення,тому оформляємо квартиру на неї’. Пішли вслід за руським кораблем і мамо ,і чоловік.Вартість оформлення була,на хвилиночку,20000 грн,які б аж ніяк нам погоду не зробили.
А чего так дорого? Я в мае оформляла - 5 тыс все вышло.
Сарафанное радио 16 апреля в 16:28
Ответ дляХаДиДиШь
Автор не знала , что вы будете против .
А с чего вы взяли, что я против?🤔
Анти-анонім 16 апреля в 16:28
Ответ дляПотішаюся
Друга. Загальна площа більше 60 м2 оподатковується.
так для них також буде друга.
Нашли в капусте 16 апреля в 16:29
Ответ дляБлагоуханочка
вона розлучена з причепом, старша за чоловіка.Її дуже не хотіли в невістки. не знаю... я не питала, що у неї було на думці тоді, Можливо вона так хотіла задобрити їх чи якось так....
Проблема в тому, що не хотіла їх послати😔
Донька подруги 16 апреля в 16:39
Так а что не так? Вы не доверяете им? Это ж 2т в год, реально можно сэкономить...
8 2
ХаДиДиШь 16 апреля в 16:43
Ответ дляДонька подруги
Так а что не так? Вы не доверяете им? Это ж 2т в год, реально можно сэкономить...
Ага . 2000 грн в год сэкономить и потерять несколько десятков тысяч долларов ... хороший план !
Муууумие 16 апреля в 16:44
Ответ дляПотішаюся
Друга. Загальна площа більше 60 м2 оподатковується.
То запишіть на чоловіка
ПушАпница 16 апреля в 16:45
Ответ дляПасти Ла
Моя свекруха, близнючка вашої. Але я їй не дала жодного шансу здійснити свої плани по нерухомості, купленої не за її гроші))) Бо в нас ще краще: мої батьки повністю нам купували, з дарчою потім на мене. Свекруха заявила, так не чесно, бо що ж її син ні з чим залишається, якщо розведемося. Ми обікрали їх, як вона кричала: вори ))))) Папа так сміявся.
Та і чоловік мій її заспокоював. Бо гроші в нього були і не мало, але на них робили ремонт, техніку купували , автівку нову.
Каже чоловік:’ мама, чого ти розходилася, навіть, якби моє було, я б все без слів залишив дітям і дружині’. Моїй мамі довелося местися на кухню за водою і корвалолом для свекрухи, бо повітря жінці не хватало))))
Автор у свекрови денег одолжил на квартиру, а теперь удивляется
9 2