16 апреля в 14:07

Я погана людина?

Доки батьки працюють на городі, я у свій вихідний(ми разом живемо) їду гуляти з подругами в місто. Не люблю роботу на городі, точніше можу щось допомогти, потім мама починає скандалити, що я не те роблю, що я криворука і тд. І батькам хочу допомогти, але не хочу цих криків, бо потім починаю плакати...
Каркуша Клара 16 апреля в 14:08
Їдьте гуляйте
Вредняжка 16 апреля в 14:08
Нет, просто огород это не ваше..
1 2
Маурита 16 апреля в 14:09
Сколько вам лет?
Мой_ужин 16 апреля в 14:09
Так и скажите - помогаю как умею. Не нравится - не просите.
В рот не ложи 16 апреля в 14:09
Ну как бы если видите что им тяжело, почему бы и не помочь? А если они там как птички порхают, езжайте себе гулять
Кредитная 16 апреля в 14:09
Платіть їм за житло, за ці гроші вони знайдуть когось в селі, щоб допоміг з городом.
По темі- на місці батькам давно б таку дєточку викинула з дому.
4 4
Істеріомама 16 апреля в 14:10
Живите отдельно, там и командуйте
Кредитная 16 апреля в 14:13
Ответ дляМой_ужин
Так и скажите - помогаю как умею. Не нравится - не просите.
Зате авторші нравицця жить з батьками і не оплачувати оренду.
3 1
Мій не такий 16 апреля в 14:33
Ответ дляКредитная
Зате авторші нравицця жить з батьками і не оплачувати оренду.
Ви з Білорусії?