Зеленський підписав закон про мобілізацію

Після цього документ буде опублікований в офіційному парламентському виданні, закон набере чинності через місяць із дня, наступного за його оприлюдненням, орієнтовно 16 травня 2024 року.
показать весь текст
зорi 16 апреля в 16:59
Ответ дляNatal_ka91
Вільний народ вільної країни
какая свобода.вам путька ее не даст.он своих не жалеет а нас и подавно
Natal_ka91 16 апреля в 17:00
Ответ длязорi
какая свобода.вам путька ее не даст.он своих не жалеет а нас и подавно
Я в нього її і не прошу
Вистачає своїх
19 2
zztop-b844 16 апреля в 17:00
Це моя Країна!

Це мій ПреЗеДент! Гарант мого довгого, щасливого та безтурботного життя в Європі!

Він раз і назавжди змінив моє життя на краще у найкращій країні!

А ви заткніть пельку, всі матрьохи! Руки геть від Зє!
зорi 16 апреля в 17:01
Ответ дляInci
Ті 25 річні які в 20 голосували ’по приколу´, тепер як звірі будуть бігати і ховатися від тцк(
да прям.они что читать законы не умеют.кто учиться.кто пойдет воевать.кто в тылу.кто под бронью.кто полиция и тд там целый список кто освобожден
7 2 1
Дами 16 апреля в 17:01
Поздравляю зеленого чм.о, он вошел в историю не только, как ворье, а и убийца и узурпатор .
63 4
зорi 16 апреля в 17:02
Ответ дляEverywhere
Вот и дождались называется ((( следующий закон похоже уже для женщин примут, все должны воевать до последнего, кроме них самих.
женщины и сейчас в армии.есть тыловые должности.есть онлайн.на хорошую еще попробуй всунься
15 4
zztop-b844 16 апреля в 17:02
Ответ длязорi
это война и кто и что нам дает втихаря-секрет.не все светятся.и не все озвучивают в сми.не думайте что все дурочки а один путька умный.все у нас будет
Пока что результат подтверждает то, что мы и думаем
зорi 16 апреля в 17:02
Ответ дляlilyD
Там і 50 річні голосували
Тепер думають, як своїх 20річних сховати…
зачем.закон с 25 и большой список кто освобожден
12 3
Ирина 789 16 апреля в 17:03
Ответ дляOlenaMriya
У меня вообще то есть белый билет
Потому что я не купил инвалидность
А был на комиссии
В отличии от мужиков которые купили

Выкусите
Белый билет по новому закону требует перекомиссии ВЛК.
зорi 16 апреля в 17:04
Ответ дляzztop-b844
Це моя Країна!

Це мій ПреЗеДент! Гарант мого довгого, щасливого та безтурботного життя в Європі!

Він раз і назавжди змінив моє життя на краще у найкращій країні!

А ви заткніть пельку, всі матрьохи! Руки геть від Зє!
вы что то попутали.зеленский не напал на россию.это путька пошел войной на нас или вы спали?
16 10 8
зорi 16 апреля в 17:05
Ответ дляДами
Поздравляю зеленого чм.о, он вошел в историю не только, как ворье, а и убийца и узурпатор .
это путька вошел в историю уже не только как вор врун фашист а и убийца.сколько русских убил на войне .своих же кинул на убой в чужую страну
20 15
nata.ant 16 апреля в 17:06
Ответ длязорi
женщины и сейчас в армии.есть тыловые должности.есть онлайн.на хорошую еще попробуй всунься
Ну то йдіть,уявляєте які ви з фронта будете тексти писати,)
17 4
Everywhere 16 апреля в 17:06
Ответ длязорi
женщины и сейчас в армии.есть тыловые должности.есть онлайн.на хорошую еще попробуй всунься
Сейчас да, а что они придумают для всех остальных женщин, пока неизвестно, их ведь интересует воевать до последнего украинца, а мужчины это будут или женщины, для них не важно.
Мы все равны перед ними.
15 1 1
зорi 16 апреля в 17:06
Ответ дляzztop-b844
Пока что результат подтверждает то, что мы и думаем
медведчуковские тролли не думают.у них методичка вместо головы
Еленнн 16 апреля в 17:06
Ответ дляNatal_ka91
Це так, але хто ж тоді думав що така ср*ка буде...
ой,та ладно . всі знали прекрасно. (ось є і підтвердження.)

17 1
Дами 16 апреля в 17:07
Ответ длязорi
это путька вошел в историю уже не только как вор врун фашист а и убийца.сколько русских убил на войне .своих же кинул на убой в чужую страну
За путю пусть русня думает.
В Украине зелена плесень натырила бабла с помощи военной, а чтоб не было кому спрашивать всех на фронт убить. Убийца, узурпатор власти , ворье ваш начальник
52 3
зорi 16 апреля в 17:08
Ответ дляEverywhere
Сейчас да, а что они придумают для всех остальных женщин, пока неизвестно, их ведь интересует воевать до последнего украинца, а мужчины это будут или женщины, для них не важно.
Мы все равны перед ними.
может до крайнего русского?вы же понимаете,что в каждую семью русскую придет гроб.если путька одним звонком не остановит войну.простая математика войны
28 3
Alex_Kri 16 апреля в 17:08
Ответ дляzztop-b844
Це моя Країна!

Це мій ПреЗеДент! Гарант мого довгого, щасливого та безтурботного життя в Європі!

Він раз і назавжди змінив моє життя на краще у найкращій країні!

А ви заткніть пельку, всі матрьохи! Руки геть від Зє!
Ермак?
автор OlenaMriya 16 апреля в 17:08
Ответ дляИрина 789
Белый билет по новому закону требует перекомиссии ВЛК.
Я прошёл перекомисию во время войны
Natal_ka91 16 апреля в 17:09
Ответ длязорi
женщины и сейчас в армии.есть тыловые должности.есть онлайн.на хорошую еще попробуй всунься
Ясно що є, навіть тут ось посилали всіх на фронт начмеди, які прилаштовані по знайомству)
зорi 16 апреля в 17:09
Ответ дляДами
За путю пусть русня думает.
В Украине зелена плесень натырила бабла с помощи военной, а чтоб не было кому спрашивать всех на фронт убить. Убийца, узурпатор власти , ворье ваш начальник
кто именно вор в Украине?конкретно фамилии и кто что украл.сегодня статья вашингтон пост и разведка ес что зеленский полностью чист.ипсо разносит фейки.путька ботне хорошо башляет.поэтому давайте факты в студию
Piracanta 16 апреля в 17:11
Ответ дляOlenaMriya
У меня вообще то есть белый билет
Потому что я не купил инвалидность
А был на комиссии
В отличии от мужиков которые купили

Выкусите
А что с вами? С чем связана инвалидность?
зорi 16 апреля в 17:11
The Washington Post о русских троллях, ботах
https://www.holosameryky.com/a/propaganda-rosija-v... Тисячі сфабрикованих новинних статей, публікацій у соціальних мережах і коментарів пропагують американський ізоляціонізм,поширення дезінформації,щоб послабити підтримку Києва та дестабілізувати ситуацію в самій Україні.( розвідка ЄС)Наративи, які поширюють російські боти
Видання наводить приклад завдання, яке один із політтехнологів доручив працівнику ботоферми: ’Потрібно написати коментар не більше 200 символів від імені жителя передмістя великого міста. Фіктивний американець не підтримує військову допомогу, яку США надають Україні, і вважає, що гроші потрібно витрачати на захист кордонів Америки, а не України, а політика Байдена веде США до краху’.Один з наративів передбачає звинувачення української влади у крадіжці й продажі західної зброї. Інший несе повідомлення про те, що ’американці не готові пожертвувати своїм добробутом заради конфлікту в Україні’, а також, що тісніші відносини Росії з Китаєм - це нова загроза, створена чинною політикою США.
Боти поширюють також інформацію про ’зростання бідності, рекордну інфляцію, зупинку економічного зростання та ризик втрати роботи для білих американців’. Одна з публікацій, приміром, спробувала порівняти рівень кількості безхатьків в Америці і в Росії. Мовляв, Сполучені Штати починають все більше нагадувати ’країну третього світу’.
У коментарі до статті поширеному російським тролем, йдеться наступне: ’Мене охоплює гнів, коли черговий український пакет допомоги розподіляється по кишенях американських і українських чиновників. Важко зрозуміти такі жести ’допомоги’, коли власні безхатьки сидять під ногами перехожих та сплять під мостами’.’Пріоритетом Росії є зупинка (постачання - ред.) зброї, тому вони кидають речі об стінку, можливо, щось і прилипне», — цитує видання ’Ми бачимо широку кампанію, яка включає кілька напрямків, деякі з яких працюють краще, ніж інші. Росіянам байдуже. Вони просто намагаються засіяти довкілля’, розповіли джерела серед республіканців в коментарі WP.
Російські боти, серед іншого, створюють вебсайти двійники. Мова йде про так звану мережу ботів Doppelgänger. Про методи їхньої роботи Голос Америки писав минулого місяця.
Також боти створюють тимчасові акаунти у соціальних мережах, щоб уникнути виявлення. Із цих сторінок розсилають маніпулятивну інформацію, пізніше цю інформацію видаляють, але вже після того, як її поширили інші. Таким чином вони маскують першоджерело.
Інша техніка передбачає перенаправлення читачів через низку випадкових вебсайтів, доки вони не потраплять на оманливу статтю.’Важливо відзначити, що для ефективної роботи нам потрібно звести до мінімуму фейки, максимізувати реалістичну інформацію, — йдеться в одній із пропозицій команди стратегів Гамбашидзе. — Постійним рефреном має бути: ’ось що відбувається насправді, це те, про що вам не говорять офіційні ЗМІ’.
Клінт Воттс, керівник Центру аналізу загроз Microsoft пояснює, що Росія ’розповідає аудиторії 80% того, що вони вже чують, і 20% того, що вони хочуть, щоб аудиторія почула’. Вони задовольняють попит на інформацію, а потім додають власну інформацію, і з часом це стає дуже ефективним.Резонанс у Конгресі напередодні викликали фейкові статті про корупцію Зеленського, оприлюднені на вебсайтах, що пов’язані з Росією, пише Washington Post. Одну із таких заяв розповсюдило видання DC Weekly, яке виявилось пов’язаним із колишнім офіцером американської поліції Джоном Марком Дуганом, який сьогодні працює на російську пропаганду.
Через DC Weekly фейкова новина про те, що Зеленський купив дві яхти на гроші американської допомоги, стала вірусною в листопаді. Це повідомлення підхопила ультраправа конгресменка Марджорі Тейлор Грін і поширила цю інформацію в мережі X.
YanaVkiev 16 апреля в 17:12
В наступному законі всі жінки стануть військозобовʼязаними. Геноцид народу заради росту его бубочки
27 7 1
Krasivaja_ja 16 апреля в 17:12
Ответ длязорi
какая свобода.вам путька ее не даст.он своих не жалеет а нас и подавно
Удалено администрацией...
Natal_ka91 16 апреля в 17:12
Ответ длязорi
может до крайнего русского?вы же понимаете,что в каждую семью русскую придет гроб.если путька одним звонком не остановит войну.простая математика войны
Та пофігу за них
Кожен переживає щоб у їхню сім´ю не прийшов.
Дами 16 апреля в 17:13
Ответ длязорi
кто именно вор в Украине?конкретно фамилии и кто что украл.сегодня статья вашингтон пост и разведка ес что зеленский полностью чист.ипсо разносит фейки.путька ботне хорошо башляет.поэтому давайте факты в студию
Давайте последнее защита трыпильськой ТЭЦ, чтоб далеко не ходить, где те все млрд?
29 1
YanaVkiev 16 апреля в 17:13
Ответ дляzztop-b844
Це моя Країна!

Це мій ПреЗеДент! Гарант мого довгого, щасливого та безтурботного життя в Європі!

Він раз і назавжди змінив моє життя на краще у найкращій країні!

А ви заткніть пельку, всі матрьохи! Руки геть від Зє!
Ви в Англії чи Польщі так восхваляєте сонцеликого?
17 4
Кузякин 16 апреля в 17:14
Ответ дляnata.ant
Ну повна жесть
рубероид
Natalia505 16 апреля в 17:17
Ответ дляnata.ant
А ви чужими руками хочете воювати,чому самі не на фронті,і не допомагаєте
А ви зараз своїми воюєте?