Зеленський підписав закон про мобілізацію

Після цього документ буде опублікований в офіційному парламентському виданні, закон набере чинності через місяць із дня, наступного за його оприлюдненням, орієнтовно 16 травня 2024 року.
показать весь текст
Anet337 16 апреля в 17:20
Девочки а это вы видели! Скажите что это фейк
Франция пригласила Россию на чествование 80-й годовщины высадки союзников в Нормандии 6 июня - десантной операции союзников во главе с США, которая в 1944 году открыла второй фронт против гитлеровской Германии. Первым фронтом считался восточный, где против Германии воевал

О возможном приглашении сначала написал сайт радио Europe 1 со ссылкой на источники. Позже об этом стало официально сообщили организаторы мероприятия.

Это первое приглашение на мероприятие с участием глав государств, которое поступило от стран Запада к России после 24 февраля 2022 года.
11 5 3
Вкусныйпончик 16 апреля в 17:20
Хто розібрався зі штрафами? Всі зто не оновив дані в тцк їх починають штрафувать на 17-25тис? І позбавлять права водіння? Потім пеня на штраф і сума ростиме до безкінечності?
2 2 1
Дами 16 апреля в 17:20
Ответ длязорi
The Washington Post о русских троллях, ботах
https://www.holosameryky.com/a/propaganda-rosija-v... Тисячі сфабрикованих новинних статей, публікацій у соціальних мережах і коментарів пропагують американський ізоляціонізм,поширення дезінформації,щоб послабити підтримку Києва та дестабілізувати ситуацію в самій Україні.( розвідка ЄС)Наративи, які поширюють російські боти
Видання наводить приклад завдання, яке один із політтехнологів доручив працівнику ботоферми: ’Потрібно написати коментар не більше 200 символів від імені жителя передмістя великого міста. Фіктивний американець не підтримує військову допомогу, яку США надають Україні, і вважає, що гроші потрібно витрачати на захист кордонів Америки, а не України, а політика Байдена веде США до краху’.Один з наративів передбачає звинувачення української влади у крадіжці й продажі західної зброї. Інший несе повідомлення про те, що ’американці не готові пожертвувати своїм добробутом заради конфлікту в Україні’, а також, що тісніші відносини Росії з Китаєм - це нова загроза, створена чинною політикою США.
Боти поширюють також інформацію про ’зростання бідності, рекордну інфляцію, зупинку економічного зростання та ризик втрати роботи для білих американців’. Одна з публікацій, приміром, спробувала порівняти рівень кількості безхатьків в Америці і в Росії. Мовляв, Сполучені Штати починають все більше нагадувати ’країну третього світу’.
У коментарі до статті поширеному російським тролем, йдеться наступне: ’Мене охоплює гнів, коли черговий український пакет допомоги розподіляється по кишенях американських і українських чиновників. Важко зрозуміти такі жести ’допомоги’, коли власні безхатьки сидять під ногами перехожих та сплять під мостами’.’Пріоритетом Росії є зупинка (постачання - ред.) зброї, тому вони кидають речі об стінку, можливо, щось і прилипне», — цитує видання ’Ми бачимо широку кампанію, яка включає кілька напрямків, деякі з яких працюють краще, ніж інші. Росіянам байдуже. Вони просто намагаються засіяти довкілля’, розповіли джерела серед республіканців в коментарі WP.
Російські боти, серед іншого, створюють вебсайти двійники. Мова йде про так звану мережу ботів Doppelgänger. Про методи їхньої роботи Голос Америки писав минулого місяця.
Також боти створюють тимчасові акаунти у соціальних мережах, щоб уникнути виявлення. Із цих сторінок розсилають маніпулятивну інформацію, пізніше цю інформацію видаляють, але вже після того, як її поширили інші. Таким чином вони маскують першоджерело.
Інша техніка передбачає перенаправлення читачів через низку випадкових вебсайтів, доки вони не потраплять на оманливу статтю.’Важливо відзначити, що для ефективної роботи нам потрібно звести до мінімуму фейки, максимізувати реалістичну інформацію, — йдеться в одній із пропозицій команди стратегів Гамбашидзе. — Постійним рефреном має бути: ’ось що відбувається насправді, це те, про що вам не говорять офіційні ЗМІ’.
Клінт Воттс, керівник Центру аналізу загроз Microsoft пояснює, що Росія ’розповідає аудиторії 80% того, що вони вже чують, і 20% того, що вони хочуть, щоб аудиторія почула’. Вони задовольняють попит на інформацію, а потім додають власну інформацію, і з часом це стає дуже ефективним.Резонанс у Конгресі напередодні викликали фейкові статті про корупцію Зеленського, оприлюднені на вебсайтах, що пов’язані з Росією, пише Washington Post. Одну із таких заяв розповсюдило видання DC Weekly, яке виявилось пов’язаним із колишнім офіцером американської поліції Джоном Марком Дуганом, який сьогодні працює на російську пропаганду.
Через DC Weekly фейкова новина про те, що Зеленський купив дві яхти на гроші американської допомоги, стала вірусною в листопаді. Це повідомлення підхопила ультраправа конгресменка Марджорі Тейлор Грін і поширила цю інформацію в мережі X.
Чего молчим? Где бабки за трыпильскую ТЭЦ? Чего оттуда за 2 дня убрали ппо? Сказать нечего? Хозяин трубку не берет?
Brita 16 апреля в 17:21
Ответ дляInci
Ті 25 річні які в 20 голосували ’по приколу´, тепер як звірі будуть бігати і ховатися від тцк(
Ну ей богу, надоело уже. Неужели вы думаете что при Петре было бы по другому
21 14 1
Дами 16 апреля в 17:23
Ответ дляBrita
Ну ей богу, надоело уже. Неужели вы думаете что при Петре было бы по другому
Было бы. 100 пррц, но уже всё.
Киев_Елена 16 апреля в 17:25
Ответ дляBrita
Ну ей богу, надоело уже. Неужели вы думаете что при Петре было бы по другому
Я думаю что и войны бы не было. Как-то же ему удавалось балансировать с 2014 и не было полномасштабной, дипломатия работала. А тут пришел зе, вот путя и подумал когда как не сейчас. Но да, уже как есть, не переиграть(
Jave 16 апреля в 17:25
Ответ дляBrita
Ну ей богу, надоело уже. Неужели вы думаете что при Петре было бы по другому
Ну у Петі мізків побільше ніж у боневтіка, і точно в такій сраці не були б. #хуженЄбудет #хотьПоржем
42 8 5
kitty cat 16 апреля в 17:26
Ответ дляBrita
Ну ей богу, надоело уже. Неужели вы думаете что при Петре было бы по другому
А что гадать если мы пожили уже при нем и можем сравнить. Границы были открыты, жертв от войны было в разы меньше, последние годы вообще единицы. Мужчин держали как в клетке ? Женщины боялись чтоб и их не закрыли ? Конечно было по-другому, как вообще можно сравнивать
47 2
Above 16 апреля в 17:26
Ответ длязорi
может до крайнего русского?вы же понимаете,что в каждую семью русскую придет гроб.если путька одним звонком не остановит войну.простая математика войны
Если до последнего русского воевать, я только за.
Но говорил то до ’останнього українця’ не путька, а Зеленский.
Тут надо ещё обратить внимание на численность населения россии на 1 января 2023 года, она была 146,425 млн человек, а вот численность населения Украины на 1 января 2023 года 33,7 млн человек. Это не считая того, что за год произошло не малое снижение численности по обе стороны.
24 3 1
k julia 16 апреля в 17:31
Ответ длязорi
может до крайнего русского?вы же понимаете,что в каждую семью русскую придет гроб.если путька одним звонком не остановит войну.простая математика войны
То в нас швидше в кожну сім´ю прийде гроб, нас меньше ніж кацапів. Зелене шобло підписало смертний вирок всім чоловікам. Далі що, до останнього українця? Тільки те зелене шолбло буде життям насолоджуватися, а звичайні українці будуть в землі лежати.
40 2 1
Brita 16 апреля в 17:28
Ответ дляkitty cat
А что гадать если мы пожили уже при нем и можем сравнить. Границы были открыты, жертв от войны было в разы меньше, последние годы вообще единицы. Мужчин держали как в клетке ? Женщины боялись чтоб и их не закрыли ? Конечно было по-другому, как вообще можно сравнивать
Удалено администрацией...
k julia 16 апреля в 17:34
Ответ дляYanaVkiev
В наступному законі всі жінки стануть військозобовʼязаними. Геноцид народу заради росту его бубочки
Та щоб вони повиздихували вже , ті тварі зелені. Привели до влади таку тварюку, воно зробило з країни північну Корею, зробило з військових рабів, тай взагалі зробило з усіх чоловіків смертиків.
Nezinna 16 апреля в 17:30
Ответ дляzztop-b844
Це моя Країна!

Це мій ПреЗеДент! Гарант мого довгого, щасливого та безтурботного життя в Європі!

Він раз і назавжди змінив моє життя на краще у найкращій країні!

А ви заткніть пельку, всі матрьохи! Руки геть від Зє!
Так зробить ікону з нього,та кланяйтесь низенько,може допоможе.
Tania07 16 апреля в 17:30
Ответ дляEverywhere
Вот и дождались называется ((( следующий закон похоже уже для женщин примут, все должны воевать до последнего, кроме них самих.
А в цьому хіба про жінок не йдеться?
Natalia505 16 апреля в 17:32
Ответ дляКиев_Елена
Я думаю что и войны бы не было. Как-то же ему удавалось балансировать с 2014 и не было полномасштабной, дипломатия работала. А тут пришел зе, вот путя и подумал когда как не сейчас. Но да, уже как есть, не переиграть(
Серйозно? Вона при ньому почалась і весь термін правління продовжувалась. Війна в Україні з 2014 року. Це не балансіровать, це називати війну ато. Вам від того легше? Це при ньому вибухали і горіли склади з боєприпасами по всій Україні і чого раптом?
26 11 3
Вкусныйпончик 16 апреля в 17:31
Ответ дляДами
Было бы. 100 пррц, но уже всё.
А кому було б краще? Єс не виступає проти мобілізації, в них на вчора були тільки чисто популістські лозунги, шоб добавиои демобілізацію. І плюс цей щакон вони не заблокували в раді.
Above 16 апреля в 17:32
Ответ дляBrita
Удалено администрацией...
Те кто съел печенье, уже не в Украине наверное, а там куда мечтали попасть.
сами знаете кто 16 апреля в 17:34
Удалено администрацией...
nata.ant 16 апреля в 17:36
Ответ дляNatalia505
А ви зараз своїми воюєте?
Як бачите ,інших туди не гоню
4 1
Natalia505 16 апреля в 17:36
Ответ длясами знаете кто
Удалено администрацией...
Ні на червону площу вийдуть потопельники і ті в кого хати погоріли.
8 1 1
kitty cat 16 апреля в 17:36
Ответ дляNatalia505
Серйозно? Вона при ньому почалась і весь термін правління продовжувалась. Війна в Україні з 2014 року. Це не балансіровать, це називати війну ато. Вам від того легше? Це при ньому вибухали і горіли склади з боєприпасами по всій Україні і чого раптом?
Людям в Украине было легче. Они могли переехать в другой город и не трястись что ракеты над головой летают и не трястись что закрыты в стране. Многие уже успели повторно недвижимость купить и обжиться на новом месте. Конечно как было тогда и что имеем сейчас это небо и земля. Человек в Украине теперь никто. И те кто уехал теперь точно не вернется потому что на него начнут копить огромные долги за то, что он «ухилянт». Так наша власть решила
36 1
Вся такая в белом 16 апреля в 17:37
Ответ дляВкусныйпончик
Хто розібрався зі штрафами? Всі зто не оновив дані в тцк їх починають штрафувать на 17-25тис? І позбавлять права водіння? Потім пеня на штраф і сума ростиме до безкінечності?
Вроде так.Я такое нашла
nata.ant 16 апреля в 17:38
Ответ дляДами
Было бы. 100 пррц, но уже всё.
Так петро ж теж ,собирався чоловіків не випускати,і військове положення він вводив
7 5 4
Natalia505 16 апреля в 17:37
Ответ дляnata.ant
Як бачите ,інших туди не гоню
А в кого є право когось кудись гнати? У вас є?
Brita 16 апреля в 17:38
Ответ дляEverywhere
Те кто съел печенье, уже не в Украине наверное, а там куда мечтали попасть.
О тож. Я терпеть не могу зелень, но ещё больше ненавижу предшественника. Мне прекрасно, замечательно жилось до 14 года
21 9 4
nata.ant 16 апреля в 17:38
Ответ дляNatalia505
А в кого є право когось кудись гнати? У вас є?
Ну так,он в ботів є ,ви чи не бачите
Киев_Елена 16 апреля в 17:38
Ответ дляNatalia505
Серйозно? Вона при ньому почалась і весь термін правління продовжувалась. Війна в Україні з 2014 року. Це не балансіровать, це називати війну ато. Вам від того легше? Це при ньому вибухали і горіли склади з боєприпасами по всій Україні і чого раптом?
Это все бла-бла, какая разница кто что как называет) Факты: всеобщей насильной мобилизации нет, границы открыты, количество смертей/инвалидности из-за военных действий небольшое, на рынке Украины иностранные инвесторы, Украина первая в Европе по экспорту подсолнечника и зерна, самый большой металлургический завод Европы в Украине, мирное небо - на голову ракеты не падают и есть гражданская авиация и т.д и т.п. Как можно сравнивать несравнимое?
28 5 3
Svetlana-7070 16 апреля в 17:38
Ответ дляBrita
Ну ей богу, надоело уже. Неужели вы думаете что при Петре было бы по другому
Так, було б по іншому.
11 1 1
Above 16 апреля в 17:40
Ответ дляTania07
А в цьому хіба про жінок не йдеться?
Пока нет, там написано что пока: Обов´язкової мобілізації жінок не буде. Вони мають стати на військовий облік, якщо здобули медичну або фармацевтичну освіту та придатні до служби за станом здоров´я і віком. Жінки, професія яких споріднена з військово-обліковою спеціальністю, можуть стати на військовий облік за бажанням.
А вот мужчин новый закон обязывает носить постоянно при себе военный билет, а после публикации закона всем военнообязанным мужчинам надо в течении 60 дней явиться в ТЦК для уточнения данных.
10 1
drive105 16 апреля в 17:41
Ответ дляnata.ant
Мені фіолетово,там треба оновлювати ваш білетник кожні півроку пл новому закону,я цього не підтримую.А ви вже кидаєтеся
Будем откровенны сами с собой. Ни один мужчина не вернётся обратно на таких условиях. Проще сдать свой укр паспорт и принимать международную защиту. Через полгода ты полноценно остаёшься в той стране, где хочешь.