Вовчанська катівня.Спилювали зуби напильником,привʼязували до мочок

вух дроти та били струмом. били, не давали питну воду, а серед їжі періодично була каша, яку окупанти приносили у технічному відрі.https://espreso.tv/kryminal-v-ukraini-suditimut-sp... В Україні судитимуть співробітника ФСБ, який 86 діб катував жителя Харківщини
18 квітня, 2024 четвер
14:43Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.

Зазначається, що у квітні 2022 року працівник ФСБ РФ спільно ще з десятьма російськими військовими у Вовчанську зупинили автомобіль місцевого мешканця. Потерпілого підозрювали у співпраці із ЗСУ, СБУ та у передачі місць дислокації російської армії.

Росіяни надали чоловікові маршрут, яким він мав рухатися. Це була катівня, яку загарбники облаштували у підвалі місцевої прокуратури. Там уже були близько 10 незаконно утримуваних осіб.

У підвалі потерпілого катували: привʼязували до мочок вух дроти та били струмом, пиляли йому зуби напильником, били, не давали питну воду, а серед їжі періодично була каша, яку окупанти приносили у технічному відрі."При цьому обвинувачений не тільки віддавав накази на жорстоке поводження, а й особисто брав участь у катуваннях", - підкреслили в ОГП.
14 5 1
Playland 18 апреля в 16:36
А тут же багато хто кричить за перемовини. З ким? З цими нелюдами?
30 7 1
Miss Lisi4ka 18 апреля в 16:37
Я на советчицу прихожу не ИПСО по отработке ’правильного’ настроения в социуме почитать
Ирина-bbd0 18 апреля в 16:37
Твари! Просто твари!
Пусть вся кацапия повыздыхает и залить горячей смолой!
Ирина-bbd0 18 апреля в 16:38
Ответ дляMiss Lisi4ka
Я на советчицу прихожу не ИПСО по отработке ’правильного’ настроения в социуме почитать
Удалено администрацией...
Miss Lisi4ka 18 апреля в 16:39
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0 18 апреля в 16:40
Ответ дляMiss Lisi4ka
Удалено администрацией...
автор зорi 18 апреля в 16:40
Ответ дляMiss Lisi4ka
Я на советчицу прихожу не ИПСО по отработке ’правильного’ настроения в социуме почитать
Это еще цветочки,что ваши абизяны вытворяли с нашими мирными людьми и детками.Тварюки
25 7 3
jannjann77 18 апреля в 16:40
Надеюсь, у него обнаружиться какая-то неизлечимая болезнь и умирать он будет долго и мучительно
11 3 1
Miss Lisi4ka 18 апреля в 16:40
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0 18 апреля в 16:41
Ответ дляMiss Lisi4ka
Удалено администрацией...
marata 18 апреля в 16:41
русні не місце на землі. Кляті виродки
20 3 1
Miss Lisi4ka 18 апреля в 16:42
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Teonaa 18 апреля в 16:42
А де вони його взяли? Обвинуваченого цього? Він тут в Укр сидів?? Що знач «судити в Укр?»?
6 6 1
tereska 18 апреля в 16:45
Я не дивуюсь тепер нічому, це просто кацапи, вони же м´ясними, вони же гвалтівники, вони же вбивці ради зрєліщ...
13 2 1
Tammy21 18 апреля в 16:47
Ответ дляMiss Lisi4ka
Удалено администрацией...
Ги) У мене скріншота не має, але я плюсану. Я вам неодноразово писала що болотами тхне за кілометр.
12 6
Tammy21 18 апреля в 16:49
Це страшно, але мене вже нічого в їх виконанні не дивує. Кончені ви@#₴_ки(
10 4 1
Miss Lisi4ka 18 апреля в 16:50
Ответ дляTammy21
Ги) У мене скріншота не має, але я плюсану. Я вам неодноразово писала що болотами тхне за кілометр.
Очень убедительно (нет). Столько внимания ко мне, но почему-то скриншотов ни у кого нет)) Какое-то коллективное несуществующее)
8 7 2 1
Чашечка кофе 18 апреля в 16:51
Ответ дляMiss Lisi4ka
Я на советчицу прихожу не ИПСО по отработке ’правильного’ настроения в социуме почитать
Ви взагалі можете за кораблем пройтися
Tammy21 18 апреля в 16:51
Ответ дляMiss Lisi4ka
Очень убедительно (нет). Столько внимания ко мне, но почему-то скриншотов ни у кого нет)) Какое-то коллективное несуществующее)
Та мені пофіг наскільки переконливо звучить мій комент. Особливо для русні.
5 4 4
Чашечка кофе 18 апреля в 16:52
У кожній країні, де ступає нога російського солдата робляться абсолютно однакові і страшні речі
12 2 1
чир 18 апреля в 16:55
Ответ дляЧашечка кофе
У кожній країні, де ступає нога російського солдата робляться абсолютно однакові і страшні речі
Это точно. Не зря есть старинная русская пословица ’там хорошо, где нас нет’.
7 3
Чашечка кофе 18 апреля в 16:55
Ответ длячир
Это точно. Не зря есть старинная русская пословица ’там хорошо, где нас нет’.
Це трішки про не те.
1 1
Miss Lisi4ka 18 апреля в 16:56
Ответ дляTammy21
Та мені пофіг наскільки переконливо звучить мій комент. Особливо для русні.
Ну да, ну да. Нечем крыть) Неудобненько вышло. Сейчас бы лихо обвинять других без предоставления доказательств. Патриотизм он такой, особенно заграничный)
11 7
Ирина-bbd0 18 апреля в 16:56
Ответ длячир
Это точно. Не зря есть старинная русская пословица ’там хорошо, где нас нет’.
Угу и русским духом воняет. Теперь понятно что кровищей и смертями
Отребье!
7 3 1
Tammy21 18 апреля в 16:58
Ответ дляMiss Lisi4ka
Ну да, ну да. Нечем крыть) Неудобненько вышло. Сейчас бы лихо обвинять других без предоставления доказательств. Патриотизм он такой, особенно заграничный)
Лисичко, то на болотах криють і покривають. Хто тузом чефіровим, хто тестем. Здеся вам не тамо. Не треба блатні звичкі в наш осередок культури та мистецтв тягти.
8 4 2
чир 18 апреля в 16:59
Ответ дляЧашечка кофе
Це трішки про не те.
Про то, и в прямом и в переносном смысле.
чир 18 апреля в 17:00
Ответ дляИрина-bbd0
Угу и русским духом воняет. Теперь понятно что кровищей и смертями
Отребье!
Вот да, вы сразу поняли о чем я.
4 3
Miss Lisi4ka 18 апреля в 17:01
Ответ дляTammy21
Лисичко, то на болотах криють і покривають. Хто тузом чефіровим, хто тестем. Здеся вам не тамо. Не треба блатні звичкі в наш осередок культури та мистецтв тягти.
Мы всё дальше и дальше отходим от неудобного для некоторых вопроса скриншота с переходом на мою личность) Хорошо, что я не жалобщица на эту тему))
7 4 1
diamond_shop 18 апреля в 17:05
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
по акаунту видно хто - матрьошка з рашки, тема їй нецікава, але чомусь зайшла, диво дивне
6 3
Tammy21 18 апреля в 17:06
Ответ дляMiss Lisi4ka
Мы всё дальше и дальше отходим от неудобного для некоторых вопроса скриншота с переходом на мою личность) Хорошо, что я не жалобщица на эту тему))
Ні, Лисичко, то ви кудись самі відходите, я статично спостерігаю за черговим намаганням у невинність.