Вас коробит от фразы, что сейчас время возможностей?

Мрію про пончик 23 апреля в 09:54
я, если честно, никогда не слышала, чтоб так кто-то говорил в моем окружении.
16 1
ИНЬэтовамниЯНЬ 23 апреля в 09:54
Нет, потому что это жестокая действительность!
9 2 2
Эт вернячОк 23 апреля в 09:54
Яких можливостей ? Не померти сьогодні ?
12 4 3
Огірок та Помідорчик 23 апреля в 09:55
Так і є
Tammy21 23 апреля в 09:55
Я цю фразу з дитинства чую) Ні, не коробить.
5 2
Да_Я_ТакаЯ_ 23 апреля в 09:56
Так, коробить. Хоча якщо подумати, в самій фразі нічого такого крамольного нема, але всіх зараз тригерить.
4 3
Хочу наколоти губи 23 апреля в 09:56
Нет, это наоборот подталкивает к действию. Это правдивая фраза.
автор Викачую яйцями 23 апреля в 09:56
Ответ дляМрію про пончик
я, если честно, никогда не слышала, чтоб так кто-то говорил в моем окружении.
Вживую общаетесь с окружением?
автор Викачую яйцями 23 апреля в 09:57
Ответ дляХочу наколоти губи
Нет, это наоборот подталкивает к действию. Это правдивая фраза.
Какому действию?
Курочка-чубаточка 23 апреля в 09:57
ще і як коробить
5 2
Мрію про пончик 23 апреля в 09:57
Ответ дляВикачую яйцями
Вживую общаетесь с окружением?
ну конечно, знакомые, коллеги, друзья. а как еще общаются?))
Кукусикиииииии 23 апреля в 09:59
Нет, не коробит, сама так говорю.
2 2
Хочу наколоти губи 23 апреля в 10:00
Ответ дляЭт вернячОк
Яких можливостей ? Не померти сьогодні ?
Ця фраза не під час війни з´явилась. А у 21 столітті, коли появилось безліч можливостей.
5 4
Кто крайний? 23 апреля в 10:00
кризові часи завжди були періодом великих можливостей. зайняти чиюсь нішу (чи робоче місце), вийти на ринок з новим продуктом, змінити сферу діяльності, оптимізувати бізнес чи процеси - це все найшвидше робиться в кризовий період. звідси і фраза з’явилася. по суті, ситуація шоку, в якій опиняються люди одних демотивує, а іншим дає величезний поштовх/імпульс,що дозволяє їм ’спіймати хвилю’ і досягти успіху. якось так...
13 2
Робот Вертер 23 апреля в 10:01
Так кажуть тільки ті, хто зміг виїхати на «пособія». Юра, наприклад. Скористався умовною інвалідністю як засобом мобільності в житті. Ще й пихато назвав це «вибором».
У хлопців в окопах ні вибору ані можливостей нема.
12 2 1
Эт вернячОк 23 апреля в 10:01
Ответ дляХочу наколоти губи
Ця фраза не під час війни з´явилась. А у 21 столітті, коли появилось безліч можливостей.
Про безліч можливостей я погоджуюсь, але от саме у нашій країні ці можливості є тільки в тих, хто мав випадок схопити ці можливості ще до всього цього пиз*еця.
2 1
Закуйовджена життям 23 апреля в 10:01
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так, коробить. Хоча якщо подумати, в самій фразі нічого такого крамольного нема, але всіх зараз тригерить.
Просто под этой фразой начинают продвигать всякую хрень
4 2
ПробілНеПрацює 23 апреля в 10:01
не коробит. в масштабах страны сейчас действительно время возможностей (след попытка - лет через 50). а если говорить про отдельно взятых людей - то сейчас время возможностей такое же, как и всегда
2 1
Огірок та Помідорчик 23 апреля в 10:02
Ответ дляВикачую яйцями
Какому действию?
Будь- якому , на яке раніше не наважувалися, або було ліньки
3 2
Напланетянка 23 апреля в 10:02
Нє коробіт
Сито для думок 23 апреля в 10:02
Нет
празники не помню 23 апреля в 10:02
Ответ дляКто крайний?
кризові часи завжди були періодом великих можливостей. зайняти чиюсь нішу (чи робоче місце), вийти на ринок з новим продуктом, змінити сферу діяльності, оптимізувати бізнес чи процеси - це все найшвидше робиться в кризовий період. звідси і фраза з’явилася. по суті, ситуація шоку, в якій опиняються люди одних демотивує, а іншим дає величезний поштовх/імпульс,що дозволяє їм ’спіймати хвилю’ і досягти успіху. якось так...
ТЦК яркое тому подтверждение. Как, не обладая высоким интеллектом, ничего не производя и ничего не развивая, достичь финансового успеха.
13 2
Tammy21 23 апреля в 10:02
Ответ дляРобот Вертер
Так кажуть тільки ті, хто зміг виїхати на «пособія». Юра, наприклад. Скористався умовною інвалідністю як засобом мобільності в житті. Ще й пихато назвав це «вибором».
У хлопців в окопах ні вибору ані можливостей нема.
З чого ви взяли що за ’Юрою’ ховається чоловік?)
Закуйовджена життям 23 апреля в 10:03
Ответ дляКто крайний?
кризові часи завжди були періодом великих можливостей. зайняти чиюсь нішу (чи робоче місце), вийти на ринок з новим продуктом, змінити сферу діяльності, оптимізувати бізнес чи процеси - це все найшвидше робиться в кризовий період. звідси і фраза з’явилася. по суті, ситуація шоку, в якій опиняються люди одних демотивує, а іншим дає величезний поштовх/імпульс,що дозволяє їм ’спіймати хвилю’ і досягти успіху. якось так...
Или наступить на горло совести
Робот Вертер 23 апреля в 10:04
Ответ дляTammy21
З чого ви взяли що за ’Юрою’ ховається чоловік?)
Там рівень відповідний.
Борець за гаманець 23 апреля в 10:04
Особенно сейчас время возможностей для тех, кто не хотел работать, а сидеть на халяве, прикрываясь детьми
9 1
Да_Я_ТакаЯ_ 23 апреля в 10:06
Ответ дляЗакуйовджена життям
Просто под этой фразой начинают продвигать всякую хрень
Не завжди хрінь. Наприклад, мене тригерить навіть якщо моя подруга організовує центр допомоги вдовам зсушників, збирала спонсорську допомогу закордоном і казала минулого року, що треба швидко використовувати можливості, бо таких потім вже не буде. Ніби і правду сказала, але мені стало погано. :(
Tammy21 23 апреля в 10:08
Ответ дляРобот Вертер
Там рівень відповідний.
Я вас підтримую у цій фразі) Але там навряд чи гей, чи навіть чоловік, враховуючи деякі нюанси. Може колектив авторів?)
Купи слона 23 апреля в 10:08
Ответ дляЭт вернячОк
Про безліч можливостей я погоджуюсь, але от саме у нашій країні ці можливості є тільки в тих, хто мав випадок схопити ці можливості ще до всього цього пиз*еця.
можно подумать в других по другому. везде нужно иметь знакомства. иначе ты 0
1 1
Н@Диете 23 апреля в 10:11
Ответ дляTammy21
Я вас підтримую у цій фразі) Але там навряд чи гей, чи навіть чоловік, враховуючи деякі нюанси. Може колектив авторів?)
Можливо. Та ще й добряче ватний. Теж не вірю в хлопчика-гейчика