А я теж хочу висловитися щодо українців закордоном та ситуації з паспортами

Відразу хочу сказати, що в моїй сім´ї всі чоловіки воюють і тому моя думка відрізняється від більшості ’ советчиць ’

Поперше , більшість чоловіків на початку війни виїхали через Херсон і Крим , я мешкаю в Запоріжжі і знаю як це відбувалось .

Прав без обов;язків не буває. А що від тих чоловіків та жінок вимагають ? Всього навсього оновити свої данні , а чоловікам стати на військовий облік , вони ці два роки війни мали вже стояти на віськовому обліку .І зараз ім нагадують , будьте ласкаві зробить те,що за законом ви мали зробити , або не претендуйте на послуги держави .Я дивилась учора ті відео с чоловіками , вони дуже погрожували , що вийдуть з украінського громадянства , але ! виізжали вони по украінському громадянству через безвіз ,вони виїзжали як біженці, тому,що на їх країну напали і вони отримали статус прихістку .Якщо вони не хочуть бути громадянами Украіни з усім , що с цього витікає , с правами та обов;язками , хай виходять з громадянства і перевірять на собі як країни Європи будуть ставитися до людей без громадянства .Я дуже сподіваюсь , що країни Європи зроблять аудит тих персон ,які під прихистом ,з яких вони областей Украіни .
Я подивилась відео с українцями - сорі, це збіговисько нахлібників, які скористались можливістю вивозу батьків інвалідів, волонтери в один кінець та інші хитрожопі. скоріше би уже відміняли всі виплати. соромно за таких колишніх співгромадян , пояснення деяких людей ну просто убогі.Якщо їм Україна не потрібна то нехай всі свої проблеми вирішують самі якби не українські паспорти вони б не мали можливості ні виїхати в Європу ні елементарно там влаштуватись
А якщо наші хлопці,які в окопах теж скажуть,що вони розчаровані та роздратовані ? А ? Що буде ? руня піде на Європу , і ті ’ чоловіки ’ кого будуть захищати ???
Ах ,да , я розумію , чоловіки оновлять свої дані і вияснеться,що вони через Тислу на матрасі переплили .
показать весь текст
helga2014 26 апреля в 12:21
Ответ дляklaraneill
Удалено администрацией...
1000%!!!

В Україні дуже люблять ділення. На «східняків» і «западенців», на «звалили за кордон» і «патріотів, які залишилися». В 2019му всіх разом ще раз – на «порохоботів» і «зелепуг». Починаючи з минулого – на військових і ухилянтів. Особливий оргазм записати до останніх також волонтерів, надто, котрі ще з 2014го. В світлому завтра – поділ жіноцтва, хто піксель одягли, а хто ні. Вже бачу гнівні коментарі на фб: «Не скигли, с***ко, що в тебе мала дитина! У всіх діти, а Батьківщина – одна!». Як варіант, в Подоляка напевне щось креативніше вигадають. Ви ж не думаєте, що ’без паспорта’ в ЄС чи Катманду - це був останній їхній винахід?
Поділ на «в кого є права» і «маєш всього одне – вмерти, швидше й без галасу» - залишилося тільки оформити на законодавчому рівні.
Нас ділять, бо ділимося. Легко, як інфузорія туфелька. Хоч бінарний поділ – це доля найпримітивніших, біологія за 6й клас, а не нащадків давніх аріїв і козаків. Але ми настільки звикли до клятого ділення, що воно, здається, вже в ДНК в’їлося – без щоденних срачів у соцмережах або чергах до установ тощо нереально уявити наших людей, на всіх широтах. Охоче діляться ненавистю й злобою, з приводу й без. Так, наче нас все ще 52 мільйони, як в 1991му було. А не, дай, Боже, щоб половина від тієї цифри залишилася.
Хоч більшість з українців, звичайно, чули про Нікколо Мак’явеллі та його принцип «розділяй і владарюй». Але тільки дуже меншість з жахом усвідомлюють, наскільки успішно він у нас працює. Все життя і задля того, щоби всього одиницям добре вдавалася протилежна до ділення арифметика – множення. Нерухомості, грошей, влади. Тому й ділять.
А якби ми не ділилися, то теж би нам вдавалося множення – не конче при цьому однодумців, але просто своїх. Кого хочеться й можна такими вважати, не дивлячись на всі різниці. Але це наразі не про українців.
До речі, в Мак’явеллі скоро день народження – 3 травня кругла дата, 555 років. Бігме, в Україні варто би відзначати на державному рівні – в нас його пам’ять увічнюють постійно. Ділимося, шляк трафить, пані та панове.
44 5 2
Deniza 26 апреля в 12:24
А чому ми говоримо лише про чоловіків за кордоном, а про тих, що в Україні лишилися, і теж не проходять переоблік? Про цирк та Єву. Чому ми не говоримо про жінок, це і медики, і фармацевти, і купа інших спеціальностей, бо до 1992 року військова кафедра була в багатьох радянських ВУЗах, тобто випускниці того ж ’Нархозу’ приблизно від 54 до 60 років теж уже мали б стояти на обліку і іти захищати.
Я не захищаю ухилянтів, але більша частина чоловіків з початку війни виїхала законно, лише малесенька частина їх ’переплила Тису’. Чим законно виїхавші чоловіки в плані обліку відрізняються від не виїхавших?
Але зараз спеціально культивується ненависть навіть до дітей 18 років, що вчаться за кордоном, хоча вони виїжджали законно і до призову їм ще 6-7 років.
Я думаю, це теж частина плану...
42 4
СhanelKa 26 апреля в 12:25
Автор, в нашому ближньому посольстві лежить 169 заяв на вихід з громадянства
І жодну за два роки навіть не розглянули
Тому, виходьте, то ви кому ? , то ж не випускають 🙄
Piracanta 26 апреля в 12:26
Ответ дляVitalinkaGL
Ваше мнение абсолютно нормальное.Имеет место быть.
Слава Богу,моему мужу нечего переживать)паспорт до 2032,резидентство Великобритания ему дала до конца 2027.
Так что мы запаслись попкорном,интересно наблюдать за Вами.
Да уж. Что про других говорить, если некоторые соотечественники за границей смотрят на страдания запертых в Украине с попкорном и злорадством.
22 2 2
Elena_Kiev_Solomenskiy 26 апреля в 12:27
Ответ дляСhanelKa
Автор, в нашому ближньому посольстві лежить 169 заяв на вихід з громадянства
І жодну за два роки навіть не розглянули
Тому, виходьте, то ви кому ? , то ж не випускають 🙄
вот если он выйдут из гражданства, какой дальше план?
10 5
natti0 26 апреля в 12:27
Ответ дляDarkBlueSea
„Прежде чем осуждать кого-то, возьми его обувь и пройди его путь, попробуй его слезы, почувствуй его боли. Наткнись на каждый камень, о который он споткнулся. И только после этого говори ему, что ты знаешь, как правильно жить“

Далай-лама XIV
Вы эту фразу ко всем применяете?
Ну там к россиянам в Буче или педофилам с маньяками, ну а фигли у всех свои причины и мотивы,у кого-то тяжелое детство привело к насилию во взрослом возрасте.
Нафиг вообще нам законы,если есть тапки
22 11 1
Solnet 26 апреля в 12:28
Я понимаю, что люди третий год не дома и воюют. Только почему-то виноват в этом Саня-программист, или сосед Мишаня, или какой-то Серега, что не хотят идти в военкомат получать билет в один конец.
А влада наша вообще тут ни при чем с бронью для депутатов и их 28 помощникам, для мусоров, которых просто некем заменить вообще.
Надо обязательно того Серегу пинать и рассказывать, что он сцыкун, под юбкой прячется и вот только из-за него людей не хватает, а никак не из-за тех, кто законы принимает
70 2 2
Конфет04ка 26 апреля в 12:29
Ответ дляSeehund
Вот он оказывается будущий цвет нации.
вы попробуйте футболиста вырастить. или клоуна. это ж ого-го времени сколько надо. а без них, как без рук. как-то так нам объясняли логику принятия данного решения.
23 1
DarkBlueSea 26 апреля в 12:28
Ответ дляnatti0
Вы эту фразу ко всем применяете?
Ну там к россиянам в Буче или педофилам с маньяками, ну а фигли у всех свои причины и мотивы,у кого-то тяжелое детство привело к насилию во взрослом возрасте.
Нафиг вообще нам законы,если есть тапки
А у вас все черное и белое?
10 1
Solnet 26 апреля в 12:29
Ответ дляКонфет04ка
вы попробуйте футболиста вырастить. или клоуна. это ж ого-го времени сколько надо. а без них, как без рук. как-то так нам объясняли логику принятия данного решения.
а помощника депутата? А?
Pole 26 апреля в 12:29
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
любите Украину оттуда и приятно смотреть, как все плохо?
А потім ось такі Віталінки звинувачують українців у ворожому ставленні один до одного.
12 3
helga2014 26 апреля в 12:30
Ответ дляSolnet
Я понимаю, что люди третий год не дома и воюют. Только почему-то виноват в этом Саня-программист, или сосед Мишаня, или какой-то Серега, что не хотят идти в военкомат получать билет в один конец.
А влада наша вообще тут ни при чем с бронью для депутатов и их 28 помощникам, для мусоров, которых просто некем заменить вообще.
Надо обязательно того Серегу пинать и рассказывать, что он сцыкун, под юбкой прячется и вот только из-за него людей не хватает, а никак не из-за тех, кто законы принимает
Нападают всегда на того, кто рядом, ближе, на кого не так страшно нападать и не будет последствий нападения)))
Классика
Pіxel 26 апреля в 12:31
Тису, а не Тислу, пані

Щодо вашого посту - є в чому погоджуюсь і підтримую, але - ви розумієте які то гроші? Наприклад, багатодітний батько живе та працює в США, лише білети туди і назад - то кілька тисяч, близько місяця відпустки за власний разунок - то теж кілька тисяч. В результаті людина, що має формальне право на поновлення документу має витрачати додатково близько 5к долларів та місяць часу.

Ще додам, що у нашому оточенні дуже багато українців в США задумались над тим, чи продовжувати платити податки в Україні. Бо ’воно ж так не працює’ чи що?
32 7
Seehund 26 апреля в 12:32
Ответ дляКонфет04ка
вы попробуйте футболиста вырастить. или клоуна. это ж ого-го времени сколько надо. а без них, как без рук. как-то так нам объясняли логику принятия данного решения.
У меня только возможная фехтовальщица, если не бросит.)) Как выращу пойму.))
RaminaSonne 26 апреля в 12:34
Ответ дляSolnet
Я понимаю, что люди третий год не дома и воюют. Только почему-то виноват в этом Саня-программист, или сосед Мишаня, или какой-то Серега, что не хотят идти в военкомат получать билет в один конец.
А влада наша вообще тут ни при чем с бронью для депутатов и их 28 помощникам, для мусоров, которых просто некем заменить вообще.
Надо обязательно того Серегу пинать и рассказывать, что он сцыкун, под юбкой прячется и вот только из-за него людей не хватает, а никак не из-за тех, кто законы принимает
На владу ссикотнєнько пащу роззявати. А Сєрьога беззахисний - ось він, до нього ближче дотягнутися, то чого б його гурьбою й не попхати, хоч на кому злість зігнати.
31 1
klaraneill 26 апреля в 12:35
Ответ дляnatti0
Вы эту фразу ко всем применяете?
Ну там к россиянам в Буче или педофилам с маньяками, ну а фигли у всех свои причины и мотивы,у кого-то тяжелое детство привело к насилию во взрослом возрасте.
Нафиг вообще нам законы,если есть тапки
пожалуйста, смотрите тв, не отвлекайтесь
6 3 1
julia0311 26 апреля в 12:35
Чоловіки закордоном все одного не повернуться. Я розмовляла з родинами, які за кордоном і у всіх єдине бажання назавжди залишитися в Европі.
22 3 1
Piracanta 26 апреля в 12:36
Ответ дляPole
А потім ось такі Віталінки звинувачують українців у ворожому ставленні один до одного.
А посмотрите, сколько человек эту виталинку лайкнуло
3 2 1
Конфет04ка 26 апреля в 12:37
Ответ дляPiracanta
А посмотрите, сколько человек эту виталинку лайкнуло
стесняюсь спросить, какую?
2 1
Piracanta 26 апреля в 12:39
Ответ дляКонфет04ка
стесняюсь спросить, какую?
Пост номер 20.Может вы тоже лайкнули
1 1 1
Juliana R 26 апреля в 12:40
Написано що 7 чи 8 мільйонів чоловіків повинні пройти процедуру по новому закону.
По опросніку в тг бачила,що 75 відсотків зовсім не хочуть оновлюватися,інші-то ті підуть у першу чергу,бо у них бронь.
Не знаю кого автор сподівається відсіяти при таких цифрах,бо
залишаться тільки тилові вояки,поліція,сбу,критична інфраструктура,оборонка,інші згодні перетнути кордон.
4 1
devchenka perchenka 26 апреля в 12:40
Ответ дляhelga2014
1000%!!!

В Україні дуже люблять ділення. На «східняків» і «западенців», на «звалили за кордон» і «патріотів, які залишилися». В 2019му всіх разом ще раз – на «порохоботів» і «зелепуг». Починаючи з минулого – на військових і ухилянтів. Особливий оргазм записати до останніх також волонтерів, надто, котрі ще з 2014го. В світлому завтра – поділ жіноцтва, хто піксель одягли, а хто ні. Вже бачу гнівні коментарі на фб: «Не скигли, с***ко, що в тебе мала дитина! У всіх діти, а Батьківщина – одна!». Як варіант, в Подоляка напевне щось креативніше вигадають. Ви ж не думаєте, що ’без паспорта’ в ЄС чи Катманду - це був останній їхній винахід?
Поділ на «в кого є права» і «маєш всього одне – вмерти, швидше й без галасу» - залишилося тільки оформити на законодавчому рівні.
Нас ділять, бо ділимося. Легко, як інфузорія туфелька. Хоч бінарний поділ – це доля найпримітивніших, біологія за 6й клас, а не нащадків давніх аріїв і козаків. Але ми настільки звикли до клятого ділення, що воно, здається, вже в ДНК в’їлося – без щоденних срачів у соцмережах або чергах до установ тощо нереально уявити наших людей, на всіх широтах. Охоче діляться ненавистю й злобою, з приводу й без. Так, наче нас все ще 52 мільйони, як в 1991му було. А не, дай, Боже, щоб половина від тієї цифри залишилася.
Хоч більшість з українців, звичайно, чули про Нікколо Мак’явеллі та його принцип «розділяй і владарюй». Але тільки дуже меншість з жахом усвідомлюють, наскільки успішно він у нас працює. Все життя і задля того, щоби всього одиницям добре вдавалася протилежна до ділення арифметика – множення. Нерухомості, грошей, влади. Тому й ділять.
А якби ми не ділилися, то теж би нам вдавалося множення – не конче при цьому однодумців, але просто своїх. Кого хочеться й можна такими вважати, не дивлячись на всі різниці. Але це наразі не про українців.
До речі, в Мак’явеллі скоро день народження – 3 травня кругла дата, 555 років. Бігме, в Україні варто би відзначати на державному рівні – в нас його пам’ять увічнюють постійно. Ділимося, шляк трафить, пані та панове.
Вау, дикую вам за відповідь , пишаюсь що такі розумні люди є моїми земляками
E-n-t-o-n-i 26 апреля в 12:42
Авторица, почитай закон о выходе из гражданства Украины.
Люди уже как лет 20 граждане других стран, а выйти из гражданства Украины не могут.
Процедура эта крайне долгая.
20 1
Elena_Kiev_Solomenskiy 26 апреля в 12:43
Ответ для звездная галактика
кто и куда их будет сгонять?
а вы не рассматриваете вариант, что это будут электронные лагеря для таких лишенцев?
СhanelKa 26 апреля в 12:43
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вот если он выйдут из гражданства, какой дальше план?
В них є інше громадянство
Нащо їм план
helga2014 26 апреля в 12:46
Ответ дляdevchenka perchenka
Вау, дикую вам за відповідь , пишаюсь що такі розумні люди є моїми земляками
Спасибо!
Не мое, это наша журналистка))) я так красиво писать не умею, я технарь😂
Elena_Kiev_Solomenskiy 26 апреля в 12:46
Ответ дляСhanelKa
В них є інше громадянство
Нащо їм план
кстати, а если такая фигня, что их призовут в армию Польши или Германии? как тебе такое, илон маск?
13 6 1
RaminaSonne 26 апреля в 12:47
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Авторица, почитай закон о выходе из гражданства Украины.
Люди уже как лет 20 граждане других стран, а выйти из гражданства Украины не могут.
Процедура эта крайне долгая.
Цей факт, до речі, яскраво демонструє, хто кому більше потрібен - держава людям, чи люди державі. І хто із кого розраховує щось висосати.
darsi 26 апреля в 12:48
Ответ дляVitalinkaGL
Ваше мнение абсолютно нормальное.Имеет место быть.
Слава Богу,моему мужу нечего переживать)паспорт до 2032,резидентство Великобритания ему дала до конца 2027.
Так что мы запаслись попкорном,интересно наблюдать за Вами.
Странное у вас развлечение. Интересно, как муж ваш выехал из Украины? Паспорт же уже после начала войны сделал.
ElenaMari 26 апреля в 12:49
Ну вы наверное довольны тем что ваш муж зарабатывает хорошо, а кто то доволен что муж рядом, каждому свое