Одесса вчера.... (слабонервным не смотреть)

32 пострадавших, 4 погибших.....люди просто гуляли возле моря...... И это шрапнель и осколки сбитой ракеты, а если б прилет все было бы гораздо хуже..... Вы видели бетонные укрытия в Белгороде?И это мы не так давно начали им накидывать. А у нас третий год войны!!!И нигде нет таких укрытий!!! В Одессу ракета летит 1-3 минуты,спрятаться просто нет возможности(((
Кто там спрашивал за пляжный отдых в Одессе?Вот такой у нас отдых(((
показать весь текст
smile_to_me 30 апреля в 12:43
Ответ дляMissdior_22
Нельзя,пво должны стоять за городом
Где? В море их поставить? На надувном матрасе?
14 4 1
Я не Сірожа 30 апреля в 12:44
Ответ дляPiracanta
Вы противоречите сама себе. С одной стороны ракета летит в Одессу 1-3 минуты, а с другой - нет укрытий. Как можно спрятаться в укрытие за 1-3 минуты, если даже сирена срабатывает после прилёта?
В Миколаєві якраз після постійних обстрілів касетками з рсзв в 22-му почали встановлювати бетонні зупинки, і вони тепер дуже стаються в нагоді, бо сховищ в нас мало, метро та підземних паркінгів немає, балістика долітає за пару хвилин, і оці бетонні зупинки фактично єдине місце на вулиці, де можна сховатись.
Жаль, що їх небагато(
Mafina 30 апреля в 12:46
Ответ дляарина-ветерок
Вы это серьезно? рашня по мирным не бьет ? Или вы из них? Там где нет возможности сбивать, прилетает прямой наводкой по школам, торговым центрам, больницам. У нас на днях по психиатрической больнице прилетело, слава Богу чуть промахнулись воронка от ракеты рядом с корпусом.
Это правда, хорошо что рядом там вроде и пациенты были. Но вы в последнее время рядом проходили или проезжали? Думаю знали куда бьют
4 1
Piracanta 30 апреля в 12:47
Ответ дляЯ не Сірожа
В Миколаєві якраз після постійних обстрілів касетками з рсзв в 22-му почали встановлювати бетонні зупинки, і вони тепер дуже стаються в нагоді, бо сховищ в нас мало, метро та підземних паркінгів немає, балістика долітає за пару хвилин, і оці бетонні зупинки фактично єдине місце на вулиці, де можна сховатись.
Жаль, що їх небагато(
Я знаю. Я живу за 20км від Миколаєва. Погано те, що балістика долітає раніше, ніж сирена встигне запрацювати.
Bejza 30 апреля в 12:47
Ответ дляMissdior_22
Які скріни? Це вирішують президенти між собою. Або стамбульський мирний договір відкрийте, там все детально написано
Ну де ваші ствердження, що має бути мир, ви так впевненно розказуєте про поступки мир, вам його особисто хтось обіцяв, чи пуйло хоч щось дотрималось, ви так впевнені у ньому, де хоч одна гарантія миру, можна докази?
11 4
Я не Сірожа 30 апреля в 12:48
Ответ дляPiracanta
Я знаю. Я живу за 20км від Миколаєва. Погано те, що балістика долітає раніше, ніж сирена встигне запрацювати.
Теж вірно(
Bejza 30 апреля в 12:50
Ответ дляMissdior_22
Які скріни? Це вирішують президенти між собою. Або стамбульський мирний договір відкрийте, там все детально написано
Там написано, що потрібно розброїти Україну, оставити без армії, снарядів, танків, ви гадаєте це для того, щоб був мир? Ви впевнені в цьому?
19 4
Руда Сова 30 апреля в 12:53
А где же наше ппо?
Бедные люди((
Меньше бы воровали, было бы чем сбивать эту всю летящую дрянь
11 2
asa.morozova 30 апреля в 13:02
Тут же на днях была тема, про то что куча людей на пляжах, туда никогда не попадало. Люди писали как они хорошо отдохнули в прошлом году и сейчас отдыхают. Да ну его нафиг такой отдых.
Missdior_22 30 апреля в 13:02
Ответ дляsmile_to_me
Где? В море их поставить? На надувном матрасе?
а ну...тогда терпим
8 5
Kittu2008 30 апреля в 13:02
Ответ для_ЯгодаМалина_
Ну еслиб стояли бетонные укрытия на каждом углу как мусорки,то люди бы успевали спрятаться. Вы видели видео с Белгорода? Как звучит сирена и все идущие по улице там прячутся?Останавливаются машины и люди идут в такое укрытие.
Особенно на набережной это актуально.
Согласна за 2 года войны в Харькове даже подвалов не сделали ((
Кузякин 30 апреля в 13:03
Ответ дляliss
Все города продольно , а Киев поперек ?
Шо вы несёте? Причем здесь - поперек?
Missdior_22 30 апреля в 13:04
Ответ дляBejza
Ну де ваші ствердження, що має бути мир, ви так впевненно розказуєте про поступки мир, вам його особисто хтось обіцяв, чи пуйло хоч щось дотрималось, ви так впевнені у ньому, де хоч одна гарантія миру, можна докази?
я бачу, вам подобається жити у війні. Бо ви заперечуєте в своїй підсвідомості будь-який мир, прикриваючись, що вам його ніхто не обіцяв. Успіхів
8 5 3 1
Ирина_Б_ 30 апреля в 13:06
Ответ дляdarsi
ДСНС Украины заявили, что по предварительным данным, это были кассетные боеприпасы. А вы где черпаете информацию? У российских военкоров?
как вы задрали везде лепить российское, разве много ума нужно набрать видео в ютубе и посмотреть как взрываются кассетные боеприпасы, какой результат? почитать какой радиус поражения, какая начинка ….., тем более даже сфоткали поражающий элемент и выложили, ну все ж в открытом доступе… И сказали ПРЕДВАРИТЕЛЬНО
6 5 3
Missdior_22 30 апреля в 13:07
Ответ дляBejza
Там написано, що потрібно розброїти Україну, оставити без армії, снарядів, танків, ви гадаєте це для того, щоб був мир? Ви впевнені в цьому?
а ми типу до 14 року були дуже оззброєні? чи може зєля багато зброї за часи свого мирного правління навиробляв? пишете нісенітницю із ряду фантастики. Наша держава ніколи не думала про армію і зброю, окрім часів за Порошенка, тільки крали все і продавали. А тут різко в НАТО навигадували собі, що нас візьмуть, і що ми перемогти зможемо. Чим і ким??якщо в нас все розкрадалось, а в рашистів навпаки все для війни завжди готувалось? в нашому випадку тільки заморозка і/або мир будь-якою ціною
9 4 3
Missdior_22 30 апреля в 13:06
Ответ дляКузякин
Шо вы несёте? Причем здесь - поперек?
а причем ваше упоминание о Киеве?
3 1
Я не Сірожа 30 апреля в 13:07
Ответ длявре_Динка
Та не лише боти відписуються. Мене просто вбиває коли пишуть а шо ж ви про моє місто і трагедію не писали, а шо тільки цьому місту треба співчувати? Та блін якщо людина пише, їй болить. Ви хочете добити притіснивши її біль?(питання не до вас особисто, в простір)
Не конкретно про вас, а про тенденцію:
Створювала 1 вересня 22-го року тему про Перший дзвоник в Миколаєві, там було відео, дівчинка прийшла на руїни своєї школи. Для мене це дуже болюче, бо гімназія, де навчалась моя дитина - зруйнована, універ, де навчалась моя дитина - зруйнований.
І здогадайесь, який був перший же коментар в темі? ’Навіщо ви це сюди притягнули?’...
І далі купа срачів та знецінюючих коментів і про ’самі винуваті’ і іншого лайна.
Тому і злі мешканці прифронтових міст, тому і йде від них агресія.
Хоча додам - зараз, коли в нашій шкурі побувало значно більше людей, ніж на початку війни, то розуміння стало більше.
8 2 2
вре_Динка 30 апреля в 13:12
Ответ дляЯ не Сірожа
Не конкретно про вас, а про тенденцію:
Створювала 1 вересня 22-го року тему про Перший дзвоник в Миколаєві, там було відео, дівчинка прийшла на руїни своєї школи. Для мене це дуже болюче, бо гімназія, де навчалась моя дитина - зруйнована, універ, де навчалась моя дитина - зруйнований.
І здогадайесь, який був перший же коментар в темі? ’Навіщо ви це сюди притягнули?’...
І далі купа срачів та знецінюючих коментів і про ’самі винуваті’ і іншого лайна.
Тому і злі мешканці прифронтових міст, тому і йде від них агресія.
Хоча додам - зараз, коли в нашій шкурі побувало значно більше людей, ніж на початку війни, то розуміння стало більше.
Нажаль завжди легше обезцінити ближнього свого, ніж підтримати
Я не Сірожа 30 апреля в 13:13
Ответ длявре_Динка
Нажаль завжди легше обезцінити ближнього свого, ніж підтримати
Нажаль...
liss 30 апреля в 13:14
Ответ дляКузякин
Шо вы несёте? Причем здесь - поперек?
Несу позитив в отличие от многих .
liss 30 апреля в 13:15
Ответ дляMafina
Вот бомжи не зассыкают, аж странно, на прошлой неделе через укрытие прошла первый раз, интересно стало как там. Все чисто и целое :)
Просто там советчиц еще не было )
Bejza 30 апреля в 13:20
Ответ дляMissdior_22
а ми типу до 14 року були дуже оззброєні? чи може зєля багато зброї за часи свого мирного правління навиробляв? пишете нісенітницю із ряду фантастики. Наша держава ніколи не думала про армію і зброю, окрім часів за Порошенка, тільки крали все і продавали. А тут різко в НАТО навигадували собі, що нас візьмуть, і що ми перемогти зможемо. Чим і ким??якщо в нас все розкрадалось, а в рашистів навпаки все для війни завжди готувалось? в нашому випадку тільки заморозка і/або мир будь-якою ціною
Тому ми маємо розброїтися повністю і розпустити армію так?
4 3 1
Bejza 30 апреля в 13:21
Ответ дляMissdior_22
я бачу, вам подобається жити у війні. Бо ви заперечуєте в своїй підсвідомості будь-який мир, прикриваючись, що вам його ніхто не обіцяв. Успіхів
Ви не відповіли, мова не про мене. Дайте відповідь
5 2
Marselina abc 30 апреля в 13:29
Ответ дляKot_v_meshke
Они живут в информационном вакууме?
У мамы знакомая, вместе лежали в больнице
Живёт в Харькове, до сих пор отрицает войну
Не знаю что в голове у таких людей
4 2
Missdior_22 30 апреля в 13:45
Ответ дляBejza
Тому ми маємо розброїтися повністю і розпустити армію так?
так у нас немає зброї
klux 30 апреля в 13:46
глянула мельком последние страницы - а почему вообще решили, что это было сбитие?
Был взрыв одновременно с мощной вибрацией по дому - так обычно при целенаправленном влете ракеты бывает
Но я, конечно, не эксперт, просто сужу по ощущениям
Missdior_22 30 апреля в 13:49
Ответ дляBejza
Ви не відповіли, мова не про мене. Дайте відповідь
я не знаю, що ви хочете почути. Буде мирний договір рано чи пізно. Хоч це вам зрозуміло?? складові і зміст мирного договору укладуть президенти обох країн. путін не раз говорив, що готовий до переговорів. А так як ми програємо, то ясно , що не на наших умовах. Чи вам все ж подобається, коли мужиків пихають в буси, а ракети летять на міста і села, руйнують і вбивають?
7 5 2
РойЛеля 30 апреля в 13:52
Дуже дивне і цікаве співпадіння. Іноді дивлюмь розклади таролога ефіри по ситуації в Україні. І в березні був ефір на квітень події.
І було питання про Одесу. Вона казала будуть постійні обстріли і ракети, і шахеди і загине якийсь чиновник. І от новина
Bejza 30 апреля в 13:56
Ответ дляMissdior_22
я не знаю, що ви хочете почути. Буде мирний договір рано чи пізно. Хоч це вам зрозуміло?? складові і зміст мирного договору укладуть президенти обох країн. путін не раз говорив, що готовий до переговорів. А так як ми програємо, то ясно , що не на наших умовах. Чи вам все ж подобається, коли мужиків пихають в буси, а ракети летять на міста і села, руйнують і вбивають?
Мені не подобається, що такі, як ви готові підстелитися під пуйла
10 2 2
Bejza 30 апреля в 13:57
Ответ дляMissdior_22
так у нас немає зброї
А зараз хлопці лопатами воюють?