02 мая в 12:30

Одеса пляжи

Доброго Дня.
Хочеться в цьому році вивезти дітей до моря на відпустку.
Чи відкриті пляжи Одеси ? Можливо минуло року хтось відпочивав.

Чи тільки відпочинок біля басейну?

Хто і де відпочивав ?
Ms. Анонимная 02 мая в 12:31
пані новин взагалі не читає...
241 9 6
ШобВам_КакНам 02 мая в 12:31
а ви новини не читаєте зовсім? мені б було лячно дітей вивозити туда
90 4
автор Мизимец 02 мая в 12:32
Ответ дляШобВам_КакНам
а ви новини не читаєте зовсім? мені б було лячно дітей вивозити туда
Читаю новини, прилітає і до нашого міста .
Платье Длинное бальное 02 мая в 12:33
Одессу бомбят каждый день/ночь
67 21 1
Пушап Мі мі 02 мая в 12:32
Ответ дляMs. Анонимная
пані новин взагалі не читає...
Та ці пані кожен раз після обстрілів вилазять та питають. Знаємо цих пані у кокошниках
Ms. Анонимная 02 мая в 12:32
Ответ дляМизимец
Читаю новини, прилітає і до нашого міста .
касетними?
32 5
ГугелП@лАмался 02 мая в 12:33
Який милий трілль
49 4
ШобВам_КакНам 02 мая в 12:33
Ответ дляМизимец
Читаю новини, прилітає і до нашого міста .
в Одесі немає часу сховатися, бо долітає дуже швидко. Ви моделювали ситуацію: ви на пляжі і раптом тривога? Що ви будете робити?
51 1
автор Мизимец 02 мая в 12:33
Ответ дляПушап Мі мі
Та ці пані кожен раз після обстрілів вилазять та питають. Знаємо цих пані у кокошниках
Ви цілодобово знаходитесь у бомбосховищі?
Работа , садочки, школи вас не обходять?
59 14 7
На привозе 02 мая в 12:34
Ответ дляМизимец
Читаю новини, прилітає і до нашого міста .
Якщо б до вас прилітало касетними,то ви б не питали,чи їхати
Я живу в Одесі, в мене питання пляжів вже закрито. Хоча минулого літа я ходила щодня
55 11 4
ШобВам_КакНам 02 мая в 12:35
Ответ дляМизимец
Ви цілодобово знаходитесь у бомбосховищі?
Работа , садочки, школи вас не обходять?
Работа , садочки, школи - це не відкритий простір, де за хвилину може прилетіти осколок
26 2
ПуГоФФка 02 мая в 12:35
Ответ дляГугелП@лАмался
Який милий трілль
Удалено администрацией...
На привозе 02 мая в 12:35
Ответ дляМизимец
Ви цілодобово знаходитесь у бомбосховищі?
Работа , садочки, школи вас не обходять?
От якби на пляжах стояли захисні споруди,то можно було б. Але їх немає!!
10 6
Сосиска_Втесте 02 мая в 12:35
Ответ дляМизимец
Ви цілодобово знаходитесь у бомбосховищі?
Работа , садочки, школи вас не обходять?
Підіть погугліть, що таке касетний боєприпас і на скільки далеко розлітаються уламки. І як вони виглядають
автор Мизимец 02 мая в 12:36
Ответ дляНа привозе
От якби на пляжах стояли захисні споруди,то можно було б. Але їх немає!!
Тому я і питаю, бо ніколи не їздили до Одеси
35 4 1
Мафиозная 02 мая в 12:36
В сентябре была, вода чистая теплая. В этом году тоже поеду
Чарочка діда 02 мая в 12:37
Ответ дляШобВам_КакНам
в Одесі немає часу сховатися, бо долітає дуже швидко. Ви моделювали ситуацію: ви на пляжі і раптом тривога? Що ви будете робити?
может где-то бетонные советские туалеты пооставались.)
19 8 1
На привозе 02 мая в 12:37
Ответ дляСосиска_Втесте
Підіть погугліть, що таке касетний боєприпас і на скільки далеко розлітаються уламки. І як вони виглядають
Можу показати,я вчора зібрала шматкі після касетної на відстані 400метрів від точці вибуху. І це була збита касетка.
Дуже важкі та гострі уламки .
80 3
автор Мизимец 02 мая в 12:38
Ответ дляСосиска_Втесте
Підіть погугліть, що таке касетний боєприпас і на скільки далеко розлітаються уламки. І як вони виглядають
ми мешкаємо в Запоріжжі , мені не потрібно гуглити , шо таке касетний боєприпас
31 12 9
ШобВам_КакНам 02 мая в 12:38
Ответ дляЧарочка діда
может где-то бетонные советские туалеты пооставались.)
остались ) но до них с пляжа еще добежать надо. Обычно они выше на склоне расположены. И не так часто
На привозе 02 мая в 12:38
Ответ дляМизимец
Тому я і питаю, бо ніколи не їздили до Одеси
Якби читали новини насправді,то з новин би знали,що в Одесі укриттів в зоні відпочинку немає
Крим мій 02 мая в 12:38
Были в прошлом и позапрошлом году с детьми, правда не в самой Одессе, а в Таирово. Полные пляжи были. Вопрос безопасности - личная ответственность каждого.
15 2
Леди_на_драндулете 02 мая в 12:40
Ответ дляМизимец
Читаю новини, прилітає і до нашого міста .
Логика огонь)
Не цілуюсь з бодуна 02 мая в 12:41
Ответ дляШобВам_КакНам
в Одесі немає часу сховатися, бо долітає дуже швидко. Ви моделювали ситуацію: ви на пляжі і раптом тривога? Що ви будете робити?
пісяти у воду
19 3
ШобВам_КакНам 02 мая в 12:41
Ответ дляНа привозе
Можу показати,я вчора зібрала шматкі після касетної на відстані 400метрів від точці вибуху. І це була збита касетка.
Дуже важкі та гострі уламки .
бляха муха (вибачте)
моторошно ((
ШобВам_КакНам 02 мая в 12:41
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
пісяти у воду
а це тут до чого?
автор Мизимец 02 мая в 12:41
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Логика огонь)
Яка ваша логіка?
Не цілуюсь з бодуна 02 мая в 12:41
Ответ дляШобВам_КакНам
а це тут до чого?
від страху
Наездница 02 мая в 12:41
Ответ дляМизимец
Ви цілодобово знаходитесь у бомбосховищі?
Работа , садочки, школи вас не обходять?
Не обходять не обходять))
Сосиска_Втесте 02 мая в 12:42
Ответ дляМизимец
ми мешкаємо в Запоріжжі , мені не потрібно гуглити , шо таке касетний боєприпас
І ви збираєтеся до Одеси яку обстрілюють кожного дня?
Балістика, касетні боєприпаси.