Що відвідати в Києві?)

Планую на декілька днів поїздку до Києва . Порадьте що можна цікавого подивитися, може якісь музеї чи виставки, незвичайні кафе, гарні парки)
Londa___ 20 апреля в 00:49
Добропарк

Но надо ехать

Зато что-то более-менее уникальное
8 1 1
Пиона 20 апреля в 00:49
Можна з Європейської площі піднятися вверх по скляному мосту на Володимирську гірку, потім крізь парк пройти до фунікулеру. Або можна з Поштової площі піднятися фунікулером на гору. Там парк і Михайлівський Золотоверхий. Звідти можна Софію Киівську подивитися, відвідати Золоті Ворота. А можна після Михайлівського спуститися на Андріївській Узвіз. Це якщо гуляти. Музеїв багато. Яка тематика цікавить?
12 1 1
Пиона 20 апреля в 00:50
Ответ дляLonda___
Добропарк

Но надо ехать

Зато что-то более-менее уникальное
Та ну, де Київ а де той Добропарк, у чорта на кулічках по Житомирській трасі. Якщо людина ще не була у Києві, то тут є що подивитися без Добропарків.
18 1
Пиона 20 апреля в 00:54
Музей води, музей медицини, музей Пирогово під відкритим небом, Історичний музей, скарбницю національного музею історії. Музей мініатюр в Лаврі.
7 1
Londa___ 20 апреля в 00:58
Ответ дляПиона
Та ну, де Київ а де той Добропарк, у чорта на кулічках по Житомирській трасі. Якщо людина ще не була у Києві, то тут є що подивитися без Добропарків.
Свое мнение держите при себе

Вы совсем не в курсе про Добропарк и сами никогда там не были
Ochen_lubov 20 апреля в 01:00
В Киеве можно только на гастротур, столько всего открылось.
Пиона 20 апреля в 01:01
Ответ дляLonda___
Свое мнение держите при себе

Вы совсем не в курсе про Добропарк и сами никогда там не были
Ну да ну да , це ще мені якась жіночка з порадниці не вказувала що мені робити😂. Автор запитала , що сама подивитися в Києві. Ви добре прочитали? У Києві! А не ЗА Києвом. Про Добропарк і про його власника я знаю дуже багато, і не найкращого. Так що краще помовчіть Ви!
осинка 20 апреля в 01:01
Ответ дляLonda___
Добропарк

Но надо ехать

Зато что-то более-менее уникальное
І людей там, не проштовхнутись. Ото відпочинок. В Добропарк потрібно іхати зранку, поки всі сплять
осинка 20 апреля в 01:02
Ответ дляПиона
Та ну, де Київ а де той Добропарк, у чорта на кулічках по Житомирській трасі. Якщо людина ще не була у Києві, то тут є що подивитися без Добропарків.
+++
marinamagic 20 апреля в 01:03
Ответ дляLonda___
Свое мнение держите при себе

Вы совсем не в курсе про Добропарк и сами никогда там не были
Как по мне, он абсолютно не стоит своих денег. И приехав в Киев ехать в Добропарк…ну, такое себе, не советую.
15 1
Londa___ 20 апреля в 01:04
Ответ дляПиона
Ну да ну да , це ще мені якась жіночка з порадниці не вказувала що мені робити😂. Автор запитала , що сама подивитися в Києві. Ви добре прочитали? У Києві! А не ЗА Києвом. Про Добропарк і про його власника я знаю дуже багато, і не найкращого. Так що краще помовчіть Ви!
Удалено администрацией...
marinamagic 20 апреля в 01:04
Ответ дляLonda___
Добропарк

Но надо ехать

Зато что-то более-менее уникальное
Что же там такого уникального?😂😂
11 1
Londa___ 20 апреля в 01:05
Ответ дляосинка
І людей там, не проштовхнутись. Ото відпочинок. В Добропарк потрібно іхати зранку, поки всі сплять
Ну так якщо людей там багато - то можливо люди не дурні і ідуть щось особливе подивитись?

Ви можете куди хоч їхати , а я автору писала
5 1
Londa___ 20 апреля в 01:06
Ответ дляmarinamagic
Что же там такого уникального?😂😂
Удалено администрацией...
marinamagic 20 апреля в 01:07
Автор, якщо цікавлять парки, можна завітати в Ботанічний сад. Там зараз бузок цвіте, інші квіти + гарні краєвиди
12 1
Londa___ 20 апреля в 01:08
Ответ дляmarinamagic
Как по мне, он абсолютно не стоит своих денег. И приехав в Киев ехать в Добропарк…ну, такое себе, не советую.
Ну так не едь, в чем вопрос

Сотни людей приезжают и кайфуют

А особенно те кто приложил руку к созданию парка с нуля - те и вообще живут детищем . Так как ты всё обесценят и везде
6 2 1
marinamagic 20 апреля в 01:09
Ответ дляLonda___
Удалено администрацией...
Пиона 20 апреля в 01:09
Ответ дляLonda___
Ну так не едь, в чем вопрос

Сотни людей приезжают и кайфуют

А особенно те кто приложил руку к созданию парка с нуля - те и вообще живут детищем . Так как ты всё обесценят и везде
Ще напишіть за які гроші його створили. І з ким власник не розрахувався, а вклав кошти у свій бізнес - парк! Людям буде цікаво послухати.
2 2
an.ge.lina 20 апреля в 01:13
Ответ дляLonda___
Удалено администрацией...
осинка 20 апреля в 01:13
Автор, в Києві є багато красивих місць.
Їдьте на м. Хрещатик, ставте пішки в гуглкартах на «міст скляний»… далі Андріївська церква…по Андріївському спуску є кілька музеїв, потім спускаєтесь на Контрактову площу … ставите в картах Поштова площа, далі Фунікулер, на фунікулері піднімаєтесь на Михайлівську площу, зайдіть на територію Михайлівського та Софіівського собору, потім на Золоті ворота. Це на день похід.
11 1
Prervana 20 апреля в 01:15
На Городской рынок еды сьездите)
В Пирогово
В историческом центре погулять по Мариинке, Владимирская горка, Андрюшка, как спуститесь оттуда на Подол - красиво пофоткаться на Воздвиженке можно, там ярко
Londa___ 20 апреля в 01:15
Ответ дляmarinamagic
Удалено администрацией...
Londa___ 20 апреля в 01:16
Ответ дляan.ge.lina
Удалено администрацией...
an.ge.lina 20 апреля в 01:18
Ответ дляLonda___
Удалено администрацией...
Londa___ 20 апреля в 01:19
Ответ дляПиона
Ще напишіть за які гроші його створили. І з ким власник не розрахувався, а вклав кошти у свій бізнес - парк! Людям буде цікаво послухати.
Удалено администрацией...
Londa___ 20 апреля в 01:20
Ответ дляan.ge.lina
Удалено администрацией...
an.ge.lina 20 апреля в 01:21
Ответ дляLonda___
Удалено администрацией...
осинка 20 апреля в 01:22
🌷Для автора…
На Андріївському узвозі є музей Булгакова,
та музей однієї вулиці.
marinamagic 20 апреля в 01:23
Ответ дляLonda___
Удалено администрацией...
Londa___ 20 апреля в 01:24
Ответ дляmarinamagic
Удалено администрацией...
Я на тебя скарг уже парочку написала

Очікуй