Изменено 02 мая в 16:05

Чужі діти чоловіка і відпустка

Дівчата, в мене капець. Збиралися в відпустку втрьох з дитиною. Чоловік бере прицеп з мотоциклом, бо домовилися, що я з дитиною в басейні днями, а він на мотоциклі в цей час катається. Вчора при бронюванні готелю дізнаюся, що його дитина, що він мав до нашого шлюбу їде теж з нами і я маю вже глядіти 2х дітей, а він буде собі кататися. З нами зранку та ввечері. Я в шоці і просто для мене це капець, а не відпустка. Та дитина повністю не контрольвана і має напевно діагноз, бо навіть в 10 років не навчина жопу витирати сама. Сказала що не поїду - він образився, що я не даю йому нормально відпочити, що він важко працює і тп. Працюємо вдвох - зарплатня його вдвічі більша, але теж я не наймалася ще нянькою його дитині в свою відпуску. В мене стресова робота і мені теж потрібен відпочинок. Хочу їхати одна з дитиною, а він нехай няньчить свого. Мені противно, що зараз доведеться переплачувати за літаки готелі, бо все нормальне розкупили вже, а на машині одна я далеко теж не зможу поїхати. Чоловіки з дітьми - це просто жесть. Думаю розлучатися
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 415
Їхати з чоловіком
Їхати одній з дитиною
Не їхати взагалі
34 12 9
Пульт от линолеума 02 мая в 16:54
Ответ дляЗнову Я
Живе це як? Він його не бачить крім вихідних, і то моя дитина на вихідних зазвичай з друзями гуляє. Він ніколи з ним не зробив домашку, ніколи ні чим не допоміг. Тому давайте без цього всього.
А что давайте? Вы же с таким живёте правда на общие деньги, которые мужик заработал
Пульт от линолеума 02 мая в 16:55
Ответ дляВыФсеВрете
С общим.
И да. Не общий. А ребенок автора. То есть такой же прицеп
Крижана бурулька 02 мая в 16:55
Ответ дляВыФсеВрете
Угомоніться ))) Ото вас пре , прекращайте про людей думати, як про себе, і буде легше. Ви мені пропонуєте, теж версію придумати якусь, що автор погана, як це робите ви?
Ні, дякую, я психічно здорова, і коментую написане, а не ваші видумки.
аналітичне мислення ніхто не відміняв.
Ну, комусь і телемарофон - то правда...
Холодная каша 02 мая в 16:56
Ответ дляЗнову Я
Дякую, ви зрозуміли. Я зла така! Я цю відпустку довго чекала. Все на роботі вже організувала і тут блін з добрим ранком!
Єдине, що я б спробувала- це сісти і поговорити нормально. Пояснити , що ви відчуваєте і чому ви не хочете дивитися ЧУЖУ для вас дитину у вашу довгоочікувану відпустку. Якщо не зрозуміє і буде ігнорувати ваші потреби і бажання, то я б серйозно замислилася чи потрібні мені такі стосунки. От чесно. Але виходячи з того, як він вчинив, що вам не повідомив одразу про свої наміри, то мала ймовірність, що і тут зрозуміє. Але може просто тупонув.
Пульт от линолеума 02 мая в 16:57
Ответ дляЗнову Я
Ніхто не їде за чужий рахонук. Ми все сплачуєму порівну. Тому давайте без спекуляцій на фінансову тему.
Так вы же написали бюджет общий. Мужик в два раза больше зарабатывает. Так за чей счёт едет ваш ребенок и вы?
СкокоМнеДадите 02 мая в 16:59
Ответ дляХуАнита
А якщо мама хвора?
Тогда есть папа
автор Знову Я 02 мая в 17:04
Ответ дляКрижана бурулька
так він дивиться за її дитиною24/7. чужою для нього
Він взагалі за ним не дивиться - він йде дитина ще спить приходить дитина вже спить. Вони взагалі не пересікаються дуже зрідка, і то завжли він дуже занятий або заморений щось зробити для моєї дитини. 24/7 це я нянька для всіх
4 1 1
СкокоМнеДадите 02 мая в 17:06
Ответ дляЗнову Я
Насмішили - він нікого не догдядає. Я заміжня мати-одиначка.
У вас общий ребёнок? Или ваш?
Невгамовна 02 мая в 17:07
Ответ дляЗнову Я
Вона ніколи не була його дружиною... і з якого я маю ще їй оплачувати відпустку
Чого ви? Батько її дитини.
автор Знову Я 02 мая в 17:07
Ответ дляКрижана бурулька
с чего вы взяли? верите словам автора?)
папа, судя по всему, не козел и не бросает ребенка.
а Автора этот ребенок бесит фактом совего существования.
Ні татко якраз козел, бо скинув цю дитину на мене, а я не це не підписувалась. Тим більше для моєї дитини він не робить НІЧОГО!
10 1
автор Знову Я 02 мая в 17:08
Ответ дляКрижана бурулька
а чому порівну, ане 2/3 ви і він 1/3 за себе? якщо порівно тоді все логічно - він з дитиною, і ви з дитиною
Тому що нехай тоді і готує собі вечерю і пере собі труси
10 2
Весела моль 02 мая в 17:09
Ответ дляЗнову Я
Ви не бачите, а я бачу. Ми домовлялися на інший відпочинок. І дитина взагалі притрушена, я не можу з ним справитися одна.
а де це ви будете відпочивати, а то тут літаки готелі та ще й мотоцикл звідкись береться?
автор Знову Я 02 мая в 17:09
Ответ дляКрижана бурулька
автор, цікава річ - вам чоловік повинен усе.
Лише ви завджи незадоволена.
розлучайтесь, якщо він такий поганий
Він мені нічого не винен - він винен своїй дитині, а я хочу просто відпочити
Хи хи, ну ну 02 мая в 17:09
Ответ дляЗнову Я
Він взагалі за ним не дивиться - він йде дитина ще спить приходить дитина вже спить. Вони взагалі не пересікаються дуже зрідка, і то завжли він дуже занятий або заморений щось зробити для моєї дитини. 24/7 це я нянька для всіх
Та да, якась країна рожевих поні - чоловік що не займається своїми дітьми і автор навіть не знала про їхне існування прямо 24\7 дбає про чужу дитину. Сміх та й годі
Парасюха 02 мая в 17:09
Ответ дляfrom Ukraine
Я б краще поїхала одна зі своєю дитиною.
Чим витирати жопу вибачте дитині в 10 років.
Може я і жаба але відпустка в мене один раз на рік, і там я хочу відпочивати а не нянькать чужу дитину.
Ловлю капці
навіть за умови, що в мене 10 відпусток на рік, я б не брала чужу дитину

але в мене основне питання до автора - куди ви з чоловіком зібралися летіти літаком? в Україні вони не літають, чоловіки невиїзні
Контрольница 02 мая в 17:10
Ответ дляХуАнита
Ну колись і вашу дитину нова дружина назве чужою.Ви ж знали,що у нього є ще діти?
ну вона таки чужа для дружини
хай татко глядить
Парасюха 02 мая в 17:11
Ответ дляВишнёвая Леди
Такие комментарии как ваш, просто бальзам на душу. Я в шоке как женщины о детях отзываются. Думаю что подобное притягивает подобное
слухайте, ну я б навіть із золотою чужою дитиною не поїхала, я егоїстка, чоловіка обрала без дітей, бо не змогла б терпіти чужих дітей в нашому житті
Парасюха 02 мая в 17:12
Ответ дляЭт вернячОк
тема якась трольна, тут прицеп з мотоциклом, а тут уже літаком ви кудись летите
до речі дякую, не помітила) точно де він той прицеп в літаку розмістить?
Парасюха 02 мая в 17:12
Ответ дляКрасавица писяная
Прочитайте ещё раз, вчитайтесь и поймёте. Это вы не понимаете написанное
то роз’ясніть, бо не сходиться
автор Знову Я 02 мая в 17:12
Ответ дляПульт от линолеума
Так вы же написали бюджет общий. Мужик в два раза больше зарабатывает. Так за чей счёт едет ваш ребенок и вы?
Він ще аліменти платить і має дорогі хоббі. Всі інші побутові навпіл, а моєї дитини тільки мої. Заспокойтесь вже. Аде навіть якщо і б оплачував щось мені - няня тут коштує як крило літака - нехай сплачує мені - то буду дивитися. Але чомусь всі хочуть на шаріка
Крижана бурулька 02 мая в 17:13
Ответ дляЗнову Я
Він мені нічого не винен - він винен своїй дитині, а я хочу просто відпочити
То їдьте самі на свої гроші
автор Знову Я 02 мая в 17:14
Ответ дляПарасюха
навіть за умови, що в мене 10 відпусток на рік, я б не брала чужу дитину

але в мене основне питання до автора - куди ви з чоловіком зібралися летіти літаком? в Україні вони не літають, чоловіки невиїзні
Є тут кнопочка - відповіді автора. Я вже писала.
автор Знову Я 02 мая в 17:15
Ответ дляПарасюха
слухайте, ну я б навіть із золотою чужою дитиною не поїхала, я егоїстка, чоловіка обрала без дітей, бо не змогла б терпіти чужих дітей в нашому житті
Я не егоїстка, але багато працюю, якби знала про малу дитину, то відносин у нас би з ним не було. Його старша мене не хвилює абсолютно.
Парасюха 02 мая в 17:15
Ответ дляВыФсеВрете
Батько дитини займається. Але не чужа дитині тьотя.
я б сама ніколи в житті не віддала дитину комусь, щоб везли на відпочинок без мене, дурня якась! навіть із батьком, бо батько тоді мав бути сам та без мотоциклу, щоб дивитися за дитиною, а не казна чим займатися
Пульт от линолеума 02 мая в 17:16
Ответ дляЗнову Я
Він ще аліменти платить і має дорогі хоббі. Всі інші побутові навпіл, а моєї дитини тільки мої. Заспокойтесь вже. Аде навіть якщо і б оплачував щось мені - няня тут коштує як крило літака - нехай сплачує мені - то буду дивитися. Але чомусь всі хочуть на шаріка
А что ж вы такая что ничего не имеете? Ни хобби дорогих, ничего. Но столько лет за такого плохого держитесь. Другая бы сто раз подумала, Жить ли с мужчиной который ребенка утаил, если все так и было
автор Знову Я 02 мая в 17:16
Ответ дляКрижана бурулька
То їдьте самі на свої гроші
Так і хочу, але маю тепер переплачувати літак, бо білети в же не 100 умовно, а 600
_Homyak_ 02 мая в 17:17
Ответ дляЗнову Я
Так і хочу, але маю тепер переплачувати літак, бо білети в же не 100 умовно, а 600
Ну або так, або зіпсований відпочинок собі і своїй дитині.
Парасюха 02 мая в 17:18
Ответ дляХи хи, ну ну
Ну а что она должна писать если ей этого ребенка сунут на голову со всеми его проблемами? Или ей утипуськать и радоваться?
так мало того що сунуть! проблема ж в тому, що авторка дізналася про присутність цієї дитини у відпустці по факту, тобто її взагалі не запитали, а просто показали бронь готелю та сказали, що буде що одна дитина, якою, до того ж, займатися саме авторці, бо чоловік бач, їде відпочивати, а дружина мабуть, покоївкою до нього та дітей
Парасюха 02 мая в 17:18
Ответ дляВилами по воде
так за кордоном немає чужих дітей, всі рідні. це для них норма
це норма, але батько проводить окремо час з дитиною, якщо хоче та не нав’язує ту дитину дружині, це все можна вирішити
автор Знову Я 02 мая в 17:19
Ответ дляПульт от линолеума
А что ж вы такая что ничего не имеете? Ни хобби дорогих, ничего. Но столько лет за такого плохого держитесь. Другая бы сто раз подумала, Жить ли с мужчиной который ребенка утаил, если все так и было
До чого тут дорогі хоббі, я мою тільки те, на що заробила. Чоловік раз на рік купує в подарунок на день народження ювелірку не дуже дорогу. То все.