Изменено 02 мая в 16:05

Чужі діти чоловіка і відпустка

Дівчата, в мене капець. Збиралися в відпустку втрьох з дитиною. Чоловік бере прицеп з мотоциклом, бо домовилися, що я з дитиною в басейні днями, а він на мотоциклі в цей час катається. Вчора при бронюванні готелю дізнаюся, що його дитина, що він мав до нашого шлюбу їде теж з нами і я маю вже глядіти 2х дітей, а він буде собі кататися. З нами зранку та ввечері. Я в шоці і просто для мене це капець, а не відпустка. Та дитина повністю не контрольвана і має напевно діагноз, бо навіть в 10 років не навчина жопу витирати сама. Сказала що не поїду - він образився, що я не даю йому нормально відпочити, що він важко працює і тп. Працюємо вдвох - зарплатня його вдвічі більша, але теж я не наймалася ще нянькою його дитині в свою відпуску. В мене стресова робота і мені теж потрібен відпочинок. Хочу їхати одна з дитиною, а він нехай няньчить свого. Мені противно, що зараз доведеться переплачувати за літаки готелі, бо все нормальне розкупили вже, а на машині одна я далеко теж не зможу поїхати. Чоловіки з дітьми - це просто жесть. Думаю розлучатися
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 415
Їхати з чоловіком
Їхати одній з дитиною
Не їхати взагалі
34 12 9
Фиктивная 02 мая в 17:20
Ответ дляЗнову Я
Знала тільки за старшого від першого шлюбу. Він приховав, що ще є мала дитина
Удалено администрацией...
Крижана бурулька 02 мая в 17:20
Ответ дляЗнову Я
Так і хочу, але маю тепер переплачувати літак, бо білети в же не 100 умовно, а 600
білети на літак завжди раніше купляються. Ближче до дати вони стоять як сам літак...
Всім шампаньського 02 мая в 17:21
Разводитесь, конечно.
автор Знову Я 02 мая в 17:21
Ответ для_Homyak_
Ну або так, або зіпсований відпочинок собі і своїй дитині.
Ну от, маю переплачувати тільки тому що він бреше. Сказав би - ця неділя у нього з дитиною, я би купила білети до куми в гості і нормально би відпочили без нього. так, мотоцикл довелося б дістати іншим разом, але то не мої проблеми
Пульт от линолеума 02 мая в 17:21
Ответ дляЗнову Я
До чого тут дорогі хоббі, я мою тільки те, на що заробила. Чоловік раз на рік купує в подарунок на день народження ювелірку не дуже дорогу. То все.
Ну значит он себе на хобби и заработал. Вы бы просто определились то у вас общий бюджет, то все пополам
2 1
Парасюха 02 мая в 17:22
Ответ дляИрина_Б_
как читаешь, то папа козел не общается с ребенком, то муж козел что хочет общаться🤦‍♀️.
Автор, представьте, что когда вы разойдетесь и папа захочет взять вашего ребенка на отдых, его третья жена будет верещать и истерить….
авторка скоріше сама полетить із своєю дитиною, ніж комусь підкине
автор Знову Я 02 мая в 17:23
Ответ дляКрижана бурулька
білети на літак завжди раніше купляються. Ближче до дати вони стоять як сам літак...
Так, але ми не планували літаком, а машиною з прицепом як би я знала, що це тиждень його дитини, то просто би купила літак мені та дитині моїй ще пів року тому
Апрель Ивановна 02 мая в 17:24
І знову тупий тріль
Пульт от линолеума 02 мая в 17:24
Ответ дляЗнову Я
Ну от, маю переплачувати тільки тому що він бреше. Сказав би - ця неділя у нього з дитиною, я би купила білети до куми в гості і нормально би відпочили без нього. так, мотоцикл довелося б дістати іншим разом, але то не мої проблеми
А за что пепеплатите? Билеты то не куплены, чтоб купить дешевле, надо за пол года брать. Сказочница
5 3
автор Знову Я 02 мая в 17:24
Ответ дляПульт от линолеума
Ну значит он себе на хобби и заработал. Вы бы просто определились то у вас общий бюджет, то все пополам
У нас один рахунок - зарплатня його більша, але і видатки його більші.
6 2
Пульт от линолеума 02 мая в 17:25
Ответ дляАпрель Ивановна
І знову тупий тріль
Ага. Сначала с общим бюджетом спалилась, потом с билетами на самолет
3 3
Хи хи, ну ну 02 мая в 17:25
Ответ дляПарасюха
так мало того що сунуть! проблема ж в тому, що авторка дізналася про присутність цієї дитини у відпустці по факту, тобто її взагалі не запитали, а просто показали бронь готелю та сказали, що буде що одна дитина, якою, до того ж, займатися саме авторці, бо чоловік бач, їде відпочивати, а дружина мабуть, покоївкою до нього та дітей
Да, ситуация дикая, я понимаю возмущение автора. Но ее почему то стыдят что она как-то не рада и вообще как-то не так отзывается о его проблемном ребенке
автор Знову Я 02 мая в 17:25
Ответ дляПульт от линолеума
А за что пепеплатите? Билеты то не куплены, чтоб купить дешевле, надо за пол года брать. Сказочница
Почитайте мої відповіді
Крижана бурулька 02 мая в 17:26
простите, а билеты куда? ) в забронирвоаный отель на 4, включая папу и его ребенка?))))
Пульт от линолеума 02 мая в 17:26
Ответ дляЗнову Я
Почитайте мої відповіді
Почитала. это смех
Апрель Ивановна 02 мая в 17:27
Ответ дляПульт от линолеума
Ага. Сначала с общим бюджетом спалилась, потом с билетами на самолет
Тріль імбіцил не може продумати історію
2 2
автор Знову Я 02 мая в 17:28
Ответ дляКрижана бурулька
простите, а билеты куда? ) в забронирвоаный отель на 4, включая папу и его ребенка?))))
Я не поїду в той готель. Білети куди інди. Але вже зараз все дороге. Ви не розумієте - відпустки треба планувати не за 2 неділі, якщо літаком. А машиною мені до куми наприклад 12 годин. Я не поїду так далеко. Воно ждало до останнього, щоб я не могла нічого іншого купити собі я думаю. Короче, відпустка зіпсована.
8 2
Парасюха 02 мая в 17:30
знаєте, автор, я б розлучился, не через дитину, просто не розумію ваш шлюб

ви живете як сусіди, на відпочинок зібралися їхати як сусіди, у вас спільне тільки житло та ліжко, навіщо таке щастя? ніяких інтересів спільних нема, чоловік живе як хоче, ще й вам нав’язує час від часу своє, скажімо так, бачення сім’ї

я б не жила з таким, ніколи не цінувала штани заради штанів
Ирина_Б_ 02 мая в 17:30
Ответ дляПарасюха
авторка скоріше сама полетить із своєю дитиною, ніж комусь підкине
речь не о подкинет, а об общении отца и ребенка
Крижана бурулька 02 мая в 17:31
Ответ дляЗнову Я
Я не поїду в той готель. Білети куди інди. Але вже зараз все дороге. Ви не розумієте - відпустки треба планувати не за 2 неділі, якщо літаком. А машиною мені до куми наприклад 12 годин. Я не поїду так далеко. Воно ждало до останнього, щоб я не могла нічого іншого купити собі я думаю. Короче, відпустка зіпсована.
вообще-то , это я вам написала, что ближе к дате билеты дороже. Но может повезти. Как раз на горячие путевки скидки. Ищите Визэйр) Или вообще пакетную путевку от туроператора с чартером. Но вы ж не собираетесь этого делать, да? У вас денег на это нет. Муж не оплатит. ЗАсада. Остается только истерить
автор Знову Я 02 мая в 17:32
Ответ дляПарасюха
знаєте, автор, я б розлучился, не через дитину, просто не розумію ваш шлюб

ви живете як сусіди, на відпочинок зібралися їхати як сусіди, у вас спільне тільки житло та ліжко, навіщо таке щастя? ніяких інтересів спільних нема, чоловік живе як хоче, ще й вам нав’язує час від часу своє, скажімо так, бачення сім’ї

я б не жила з таким, ніколи не цінувала штани заради штанів
Я теж думаю, багато моментів. Ми дійсно різні і я з ним нещаслива. Просто хотіла видимість повноцінної сім´ї. Але воно просто видимість. Замужня мати-одиначка. але цей треш ще з його дитиною - взагалі перебор
8 1
Заела_пластинка 02 мая в 17:32
Жопой люди читают, что ли.
Автор не в Украине, планировали ехать на машине, мотоцикл в прицепе, на большое расстояние. Могли это позволить, потому что два водителя, не так напряжно бы вышло.
Обнаружилось, что едет еще ребенок мужа.
Теперь автор хочет ехать сама со своим ребенком, на на машине уже не выйдет, потому что сильно далеко и водитель теперь один.
А самолет ближе к вылету будет стоить дороже, чем во время планирования поездки, за пару месяцев, а то и больше, до вылета. И если б автор знала про присутствие ребенка раньше, купила бы билеты дешевле, чем ей придется это делать сейчас
14 4
_Homyak_ 02 мая в 17:33
Ответ дляАпрель Ивановна
І знову тупий тріль
Так, але ситуація дуже реальна. Таких тем дуже багато.
автор Знову Я 02 мая в 17:33
Ответ дляИрина_Б_
речь не о подкинет, а об общении отца и ребенка
Хай спілкуються, хто забороняє? Йому це просто не цікаво - йому мотоцикл, друзі і тп. Він взагалі для сім´ї шо попало
автор Знову Я 02 мая в 17:37
Ответ дляКрижана бурулька
вообще-то , это я вам написала, что ближе к дате билеты дороже. Но может повезти. Как раз на горячие путевки скидки. Ищите Визэйр) Или вообще пакетную путевку от туроператора с чартером. Но вы ж не собираетесь этого делать, да? У вас денег на это нет. Муж не оплатит. ЗАсада. Остается только истерить
Я в істеріці тільки тому, що знову всі плани в смітник і мені треба переплачувати. Тури дивлюся - не дуже зручні, мені треба з школою підгадати. Просто цей весь головняк мені зараз не на часі. Але щось треба робити - у дитини канікули. Мої батьки далеко. Ненавиджу просто мого чоловіка!!!!!!
9 1
Крижана бурулька 02 мая в 17:37
Ответ дляЗаела_пластинка
Жопой люди читают, что ли.
Автор не в Украине, планировали ехать на машине, мотоцикл в прицепе, на большое расстояние. Могли это позволить, потому что два водителя, не так напряжно бы вышло.
Обнаружилось, что едет еще ребенок мужа.
Теперь автор хочет ехать сама со своим ребенком, на на машине уже не выйдет, потому что сильно далеко и водитель теперь один.
А самолет ближе к вылету будет стоить дороже, чем во время планирования поездки, за пару месяцев, а то и больше, до вылета. И если б автор знала про присутствие ребенка раньше, купила бы билеты дешевле, чем ей придется это делать сейчас
а зачем ехать, если она не хочет вместе с ребенком? машина или самолет меняют суть отдыха?
Tammy21 02 мая в 17:38
Ответ дляЗнову Я
Ні ще до шлюбу, але в нас уже були відносини воно знало про дитину і зробило мені пропозицію. А потім через 2 роки ´ощасливив´
Аліменти він не виплачує?
автор Знову Я 02 мая в 17:38
Ответ дляКрижана бурулька
а зачем ехать, если она не хочет вместе с ребенком? машина или самолет меняют суть отдыха?
Я хочу іхати з моєю дитиною. Я не хочу бачити ні чоловіка ні його дитину. Так зрозуміло?
Коли мовчу- приємна жінка 02 мая в 17:39
Ответ дляЗнову Я
Не треба маніпуляцій про сім´ю . Для моєї дитини він навіть миску супу з холодильника не розігріє, якщо я затрималася на роботі. Моя дитина з 7 років може собі приготувати обід. Мою дитину свекрусі ´важко´ глядіти, але я чомусь всім должна. Хай шука іншу дуру
Він рідний батько вашої дитини?
автор Знову Я 02 мая в 17:39
Ответ дляTammy21
Аліменти він не виплачує?
Так звичайно