Изменено 02 мая в 16:05

Чужі діти чоловіка і відпустка

Дівчата, в мене капець. Збиралися в відпустку втрьох з дитиною. Чоловік бере прицеп з мотоциклом, бо домовилися, що я з дитиною в басейні днями, а він на мотоциклі в цей час катається. Вчора при бронюванні готелю дізнаюся, що його дитина, що він мав до нашого шлюбу їде теж з нами і я маю вже глядіти 2х дітей, а він буде собі кататися. З нами зранку та ввечері. Я в шоці і просто для мене це капець, а не відпустка. Та дитина повністю не контрольвана і має напевно діагноз, бо навіть в 10 років не навчина жопу витирати сама. Сказала що не поїду - він образився, що я не даю йому нормально відпочити, що він важко працює і тп. Працюємо вдвох - зарплатня його вдвічі більша, але теж я не наймалася ще нянькою його дитині в свою відпуску. В мене стресова робота і мені теж потрібен відпочинок. Хочу їхати одна з дитиною, а він нехай няньчить свого. Мені противно, що зараз доведеться переплачувати за літаки готелі, бо все нормальне розкупили вже, а на машині одна я далеко теж не зможу поїхати. Чоловіки з дітьми - це просто жесть. Думаю розлучатися
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 415
Їхати з чоловіком
Їхати одній з дитиною
Не їхати взагалі
34 12 9
автор Знову Я 02 мая в 18:10
Ответ дляЗаела_пластинка
Да он человек-праздник, как я посмотрю
Так, гулянки, мотоцикли, друзі. Весь такий резкий як понос я така нормальна домашня жінка - в мене до нього відносини тільки с бувшим чоловіком були. Взагалі не розумію - крім сексу нічого в нього нормального, але такою ціною я і сексу того не хочу
5 2
автор Знову Я 02 мая в 18:10
Ответ дляChaterbox
А ваш муж платит алименты на этого ребенка?
Звичайно, і всі кружки, будь які забаганки
Катастрофа 02 мая в 18:19
Ответ дляХуАнита
Ну колись і вашу дитину нова дружина назве чужою.Ви ж знали,що у нього є ще діти?
и что? у ребенка есть отец
А.р.і 02 мая в 18:22
Ответ дляЗнову Я
За що я маю бути йому благодарна? Він працює цілими дням, з дитиною я взагалі не бачу ніякої допомоги. У відпусці я хочу відпочивати, а не глядіти його дитину. Я працюю повний робочий день і побут весь на мені, як і дитина. Це він маж мені бути вдячний, а не навпаки
Чому ви захищаєтеся?
Ви праві. Чужу дитину ви глядіти не повинні.
Їдьте втроьох. Потім він хай дитину вивозить окремо.
6 1 1
Атрика 02 мая в 18:24
Авторе,я трохи тормозю-день важкий:уточніть,будь ласка- ваш чоловік не рідний батько вашій дитині??
Ашолюдискажуть 02 мая в 18:26
Ну так поговоріть, скажіть, що не можете одна з двома дітьми відпочивати. З одним ще ОК, бо то ваша дитина і ви спокійно берете за неї відповідальність, а за його дитину брати відповідальність ще й у басейні ви не згодні. На мотоциклі нехай іншим разом катається, якщо хоче з 2-ма дітьми поїхати.
Краля-Галя 02 мая в 18:26
Думать нужно было до брака. У него двое детей,он мужчина с прицепом и он не будет только вашим,прийдется его делить и научиться сосуществовать с его сыном. Или вы хотите,чтоб он отказался от ребенка ради Вас? Зачем вы его толкаете на этот выбор? Вам же не 20,у вас же тоже ребенок есть,как можно лишать ребенка отца?
Кстати,если у женщины ребенок от первого брака,мужчины же не ставят претензии,мол,оставь отцу,не бери с нами в отпуск и т.д. а принимают женщину с ребенком,а женщины почему -то ревнуют и ставят ультиматумы
6 1 1
Ашолюдискажуть 02 мая в 18:28
Ответ дляЗнову Я
Знала тільки за старшого від першого шлюбу. Він приховав, що ще є мала дитина
Ого у вас чоловік мачо, в нього 3-є дітей? А чого старшого ще не бере від 1-го шлюбу? Питання не стьоб, ну якби діти всі для вашого чоловіка рідні, а то якось одного беру, іншого ні, дивно..
ПампушОК 02 мая в 18:28
Ответ дляКраля-Галя
Думать нужно было до брака. У него двое детей,он мужчина с прицепом и он не будет только вашим,прийдется его делить и научиться сосуществовать с его сыном. Или вы хотите,чтоб он отказался от ребенка ради Вас? Зачем вы его толкаете на этот выбор? Вам же не 20,у вас же тоже ребенок есть,как можно лишать ребенка отца?
Кстати,если у женщины ребенок от первого брака,мужчины же не ставят претензии,мол,оставь отцу,не бери с нами в отпуск и т.д. а принимают женщину с ребенком,а женщины почему -то ревнуют и ставят ультиматумы
Ну так, сам пусть его нянчит в отпуске, а не на жену вешает.
Істеріомама 02 мая в 18:28
Ответ дляКрасавица писяная
Так не делается. Это его ребенок и его ответственность, Автор не обязана смотреть за чужим ребенком. Он должен делать это сам либо брать няню, либо отправить ребенка с его матерью и оплатить им этот отдых
%
Краля-Галя 02 мая в 18:30
Ответ дляПампушОК
Ну так, сам пусть его нянчит в отпуске, а не на жену вешает.
А кто сказал,что он на жену повесит,она сама придумала,сама накрутила.
3 1
ПампушОК 02 мая в 18:31
Ответ дляКраля-Галя
А кто сказал,что он на жену повесит,она сама придумала,сама накрутила.
Он на мотоцикле с ним будет кататься? Тогда не проблема.
Ашолюдискажуть 02 мая в 18:31
Ответ дляКраля-Галя
Думать нужно было до брака. У него двое детей,он мужчина с прицепом и он не будет только вашим,прийдется его делить и научиться сосуществовать с его сыном. Или вы хотите,чтоб он отказался от ребенка ради Вас? Зачем вы его толкаете на этот выбор? Вам же не 20,у вас же тоже ребенок есть,как можно лишать ребенка отца?
Кстати,если у женщины ребенок от первого брака,мужчины же не ставят претензии,мол,оставь отцу,не бери с нами в отпуск и т.д. а принимают женщину с ребенком,а женщины почему -то ревнуют и ставят ультиматумы
Я думаю тут вопрос больше не с тем, что ребенка с собой берут, а с тем, что папа его берет, но м не занимается. Тут у автора претензии, что все будет на ней.
барабанщица 02 мая в 18:35
Ответ дляАтрика
Авторе,я трохи тормозю-день важкий:уточніть,будь ласка- ваш чоловік не рідний батько вашій дитині??
Ні, не рідний автор писала.
Істеріомама 02 мая в 18:32
Ответ дляfrom Ukraine
Я б краще поїхала одна зі своєю дитиною.
Чим витирати жопу вибачте дитині в 10 років.
Може я і жаба але відпустка в мене один раз на рік, і там я хочу відпочивати а не нянькать чужу дитину.
Ловлю капці
Пусть ловит капцi его жена,которая спихивает гаре-папашке этого ребёнка.Нах.. кому нужны чужие дети.
4 1
барабанщица 02 мая в 18:38
Ответ дляАшолюдискажуть
Ого у вас чоловік мачо, в нього 3-є дітей? А чого старшого ще не бере від 1-го шлюбу? Питання не стьоб, ну якби діти всі для вашого чоловіка рідні, а то якось одного беру, іншого ні, дивно..
Одного люблять, інших ні, так буває. В мене навпаки чоловік спільного любить, а старшого ні. По різному буває
Коханозадовільна 02 мая в 18:34
Это не чужойй ребёнок, а его. Но, с другой стороны, не вы должны её няньчить, а он вместо мотоцикла пусть ребёнком займётся.
No problems 02 мая в 18:35
Ответ дляКрижана бурулька
так він дивиться за її дитиною24/7. чужою для нього
Ви шо читати не вмієте, дитина спільна
Идеальная оптимистка 02 мая в 18:36
Автор, а что вас вообще держит рядом с этим мужчиной? Любви особой у вас нет, в быту он вам не помощник, живете вы и ваш ребенок на свои, увлечения разные, дети у каждого свои.
Не жалко тратить молодость на фикцию семьи?
Істеріомама 02 мая в 18:37
Ответ дляЗнову Я
Ви не бачите, а я бачу. Ми домовлялися на інший відпочинок. І дитина взагалі притрушена, я не можу з ним справитися одна.
Шлите ребенка к его матке,хитрож..пая,хочет спихнуть,но Вы должны стоять на своём.Едите вместе втроём!!!Никакого развода,не псеште.Запомните Вы -его жена,а все остальные в лес.
3 1 1
автор Знову Я 02 мая в 18:40
Ответ дляПампушОК
Он на мотоцикле с ним будет кататься? Тогда не проблема.
Ні, в бассейн зі мною виявляється
автор Знову Я 02 мая в 18:41
Ответ дляИдеальная оптимистка
Автор, а что вас вообще держит рядом с этим мужчиной? Любви особой у вас нет, в быту он вам не помощник, живете вы и ваш ребенок на свои, увлечения разные, дети у каждого свои.
Не жалко тратить молодость на фикцию семьи?
Зараз не знаю навіть, звичка
Шпондєр 02 мая в 18:44
Ответ дляЗнову Я
Звичайно, і всі кружки, будь які забаганки
Интересно, какие такие ‘все’ кружки? Он что - много кружков посещает с такими проблемами? Вы ж писали, что ребенок не разговаривает, а постоянно кричит, бегает и попу не умеет вытирать в 10 лет. Вы очень витиевато пишете…
3 1
автор Знову Я 02 мая в 18:45
Ответ дляКраля-Галя
Думать нужно было до брака. У него двое детей,он мужчина с прицепом и он не будет только вашим,прийдется его делить и научиться сосуществовать с его сыном. Или вы хотите,чтоб он отказался от ребенка ради Вас? Зачем вы его толкаете на этот выбор? Вам же не 20,у вас же тоже ребенок есть,как можно лишать ребенка отца?
Кстати,если у женщины ребенок от первого брака,мужчины же не ставят претензии,мол,оставь отцу,не бери с нами в отпуск и т.д. а принимают женщину с ребенком,а женщины почему -то ревнуют и ставят ультиматумы
Який вибір, нехай робить з ним що хоче, до чого я і моя відпустка?????
Міряно-переміряно 02 мая в 18:43
Ответ дляХуАнита
Я проголосувала за те,що автор сама їде,а чоловік розважає свою дитину.Але написати чужі діти...Ця дитина не чужа,вона має спільного батька з дитиною автора.
Но автору этот ребенок чужой
автор Знову Я 02 мая в 18:46
Ответ дляШпондєр
Интересно, какие такие ‘все’ кружки? Он что - много кружков посещает с такими проблемами? Вы ж писали, что ребенок не разговаривает, а постоянно кричит, бегает и попу не умеет вытирать в 10 лет. Вы очень витиевато пишете…
Грає в футбол, ходить до логопеда, брекети носить, ще там танці якісь ще коли футбол вища ліга, то вони вдвох завжди ходять
Крижана бурулька 02 мая в 18:46
Ответ дляNo problems
Ви шо читати не вмієте, дитина спільна
то ви не вмієте
Шпондєр 02 мая в 18:46
Ответ дляNo problems
Ви шо читати не вмієте, дитина спільна
Ні, дитина не спільна)
Атрика 02 мая в 18:47
Ответ дляЗнову Я
Грає в футбол, ходить до логопеда, брекети носить, ще там танці якісь ще коли футбол вища ліга, то вони вдвох завжди ходять
Ну нормально загружений хлопець,не схоже на дитину з діагнозом.Він вас дратує так?
Крижана бурулька 02 мая в 18:47
Ответ дляАтрика
Ну нормально загружений хлопець,не схоже на дитину з діагнозом.Він вас дратує так?
факт існування вже дратує.