Изменено 02 мая в 16:05

Чужі діти чоловіка і відпустка

Дівчата, в мене капець. Збиралися в відпустку втрьох з дитиною. Чоловік бере прицеп з мотоциклом, бо домовилися, що я з дитиною в басейні днями, а він на мотоциклі в цей час катається. Вчора при бронюванні готелю дізнаюся, що його дитина, що він мав до нашого шлюбу їде теж з нами і я маю вже глядіти 2х дітей, а він буде собі кататися. З нами зранку та ввечері. Я в шоці і просто для мене це капець, а не відпустка. Та дитина повністю не контрольвана і має напевно діагноз, бо навіть в 10 років не навчина жопу витирати сама. Сказала що не поїду - він образився, що я не даю йому нормально відпочити, що він важко працює і тп. Працюємо вдвох - зарплатня його вдвічі більша, але теж я не наймалася ще нянькою його дитині в свою відпуску. В мене стресова робота і мені теж потрібен відпочинок. Хочу їхати одна з дитиною, а він нехай няньчить свого. Мені противно, що зараз доведеться переплачувати за літаки готелі, бо все нормальне розкупили вже, а на машині одна я далеко теж не зможу поїхати. Чоловіки з дітьми - це просто жесть. Думаю розлучатися
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 415
Їхати з чоловіком
Їхати одній з дитиною
Не їхати взагалі
34 12 9
Заела_пластинка 02 мая в 17:39
Ответ дляКрижана бурулька
а зачем ехать, если она не хочет вместе с ребенком? машина или самолет меняют суть отдыха?
Она не хочет с ребенком мужа, хочет только со своим, вдвоем, и это влияет на вид транспорта. С мужем - машиной, без мужа - самолет
Tammy21 02 мая в 17:40
Ответ дляЗнову Я
Так звичайно
Звичайно не виплачує, чи звичайно виплачує?)
_Homyak_ 02 мая в 17:40
Ответ дляЗнову Я
Я хочу іхати з моєю дитиною. Я не хочу бачити ні чоловіка ні його дитину. Так зрозуміло?
Ну цим повідомленням ви для себе все вирішили. Закривайте тему і влаштовуйте своє життя, і не витрачайте час і роки на не достойних людей.
автор Знову Я 02 мая в 17:41
Ответ дляTammy21
Звичайно не виплачує, чи звичайно виплачує?)
Виплачує і крім аліментів теж є багато інших видатків куди зливає сімейний бюджет
Хи хи, ну ну 02 мая в 17:42
Ответ дляЗнову Я
Я в істеріці тільки тому, що знову всі плани в смітник і мені треба переплачувати. Тури дивлюся - не дуже зручні, мені треба з школою підгадати. Просто цей весь головняк мені зараз не на часі. Але щось треба робити - у дитини канікули. Мої батьки далеко. Ненавиджу просто мого чоловіка!!!!!!
Может вам ехать к куме? В два приема с ночевкой по дороге 6+6 часов? Это лучше чем ничего
Ирина_Б_ 02 мая в 17:44
Ответ дляЗнову Я
Хай спілкуються, хто забороняє? Йому це просто не цікаво - йому мотоцикл, друзі і тп. Він взагалі для сім´ї шо попало
зачем за него замуж выходили? видели ж по первой семье какой он
автор Знову Я 02 мая в 17:44
Ответ дляХи хи, ну ну
Может вам ехать к куме? В два приема с ночевкой по дороге 6+6 часов? Это лучше чем ничего
Думаю але то капець потім треба відпустка після дороги назад. сижу і противно мені від самої себе, що допустила таку ситуацію. Ніколи не треба з ним нічого планувати. І взагалі проклинаю той день, коли я його зустріла. Як пороблено мені з того часу
Хи хи, ну ну 02 мая в 17:46
Ответ дляЗнову Я
Думаю але то капець потім треба відпустка після дороги назад. сижу і противно мені від самої себе, що допустила таку ситуацію. Ніколи не треба з ним нічого планувати. І взагалі проклинаю той день, коли я його зустріла. Як пороблено мені з того часу
Самое плохое это один раз объясните ребёнку что не выйдет с отпуском и можно поездить покататься во всякие парки развлечений и прочие интересные месте+ отдых неподалёку от вас- лес, река горы и т д
2 1
Распутница 02 мая в 17:47
Ответ дляЗнову Я
Не треба маніпуляцій про сім´ю . Для моєї дитини він навіть миску супу з холодильника не розігріє, якщо я затрималася на роботі. Моя дитина з 7 років може собі приготувати обід. Мою дитину свекрусі ´важко´ глядіти, але я чомусь всім должна. Хай шука іншу дуру
Так як же він іі буде шукати, коли ви тут як тут?😂
Вже всім діагнози порозставляли, але вибачте- дурна тут лише ви… Бо всі інші нормально живуть нормальне життя. Наго вам все це потрібно незрозуміло. Моде, це у вас діагноз?
автор Знову Я 02 мая в 17:47
Ответ дляИрина_Б_
зачем за него замуж выходили? видели ж по первой семье какой он
Перша жінка пішла від нього давно, думаю через його гульки і нестабільну роботу. З нею ми навіть подружки - вона дуже розумна і працьовита жінка. Іншого нічого не знала про нього. Він харизматичний чоловік, вміє втертися в довіру. То вже пізніше дізналася, що бреше як дише
5 2 1
Копирайторша 02 мая в 17:48
Поговорити з чоловіком, що його дитина це відповідальність мами і тата, а не нової дружини, тому, якщо він бере дитину з собою, то свою дитину він глядить 100% часу і спільну дитину 50/50 з вами.
автор Знову Я 02 мая в 17:50
Ответ дляХи хи, ну ну
Самое плохое это один раз объясните ребёнку что не выйдет с отпуском и можно поездить покататься во всякие парки развлечений и прочие интересные месте+ отдых неподалёку от вас- лес, река горы и т д
Розумієте, це значить знову я чергова на кухні, маю прибирати та обстірувати цю всю ватагу. Я відпочити хочу, з дому поїхати. Така відпустка в парках не відпустка взагалі - в мене так кожні другі вихідні
Хи хи, ну ну 02 мая в 17:51
Ответ дляЗнову Я
Розумієте, це значить знову я чергова на кухні, маю прибирати та обстірувати цю всю ватагу. Я відпочити хочу, з дому поїхати. Така відпустка в парках не відпустка взагалі - в мене так кожні другі вихідні
Так сами с ребёнком, без мужа и его проблемного. Поездить погулять, есть в кафешках. Понимаю что это что-то обычное но какие варианты? Выкидывать сейчас кучу денег или ехать с мужем на эту каторгу?
1 1
Леннон_Жив! 02 мая в 17:52
Ответ дляЗнову Я
Вона ніколи не була його дружиною... і з якого я маю ще їй оплачувати відпустку
Вы не должны, должен муж. У него же зп в 2 раза больше вашей, какие проблемы?
автор Знову Я 02 мая в 17:54
Ответ дляХи хи, ну ну
Так сами с ребёнком, без мужа и его проблемного. Поездить погулять, есть в кафешках. Понимаю что это что-то обычное но какие варианты? Выкидывать сейчас кучу денег или ехать с мужем на эту каторгу?
О, якщо дома залишусь, то його ´викличуть по роботі´ і я так само буду глядіти 2х дітей, я маю варити, бо він ´не може´ і засере мені кухню... то теж каторга. І зараз реально бачити його не можу - така я зла!!!
автор Знову Я 02 мая в 17:53
Ответ дляЛеннон_Жив!
Вы не должны, должен муж. У него же зп в 2 раза больше вашей, какие проблемы?
Боже, які ви дивні. Оплачуйте своїм бувшим відпустки
4 2
ЭкстрасенсиХаЯ 02 мая в 17:54
Ответ дляПульт от линолеума
За какой за свой? Счёт общий, мужик имеет в два раза больше. За ребёнка не понятно, чей он, от этого ли мужика. Да и вообще.... Треш, а не семейка. Перечитала что она пишет, капец. Ржака
Смешно читать комментарии от обиженной разведенки с парой прицепов.
5 1
Леннон_Жив! 02 мая в 17:54
Ответ дляЗнову Я
Боже, які ви дивні. Оплачуйте своїм бувшим відпустки
Бывший, этому кто? Ребенок ? Это что-то новенькое.
Хи хи, ну ну 02 мая в 17:56
Ответ дляЗнову Я
О, якщо дома залишусь, то його ´викличуть по роботі´ і я так само буду глядіти 2х дітей, я маю варити, бо він ´не може´ і засере мені кухню... то теж каторга. І зараз реально бачити його не можу - така я зла!!!
Да уж, вам там нужно комплексно за него браться. А то он совсем без тормозов- творит что хочет. Вопрос, зачем он тащит в дом ребёнка если сам он им не занимается?
автор Знову Я 02 мая в 17:56
Ответ дляЛеннон_Жив!
Бывший, этому кто? Ребенок ? Это что-то новенькое.
Та хай летить з ним хоч на Марс. Мені пофігу а хоче ще бувшій щось оплачувати добре, але це все без мене - нехай вона тоді йому куховарить та з ним носиться. Я пас.
Леннон_Жив! 02 мая в 17:58
Ответ дляЗнову Я
Та хай летить з ним хоч на Марс. Мені пофігу а хоче ще бувшій щось оплачувати добре, але це все без мене - нехай вона тоді йому куховарить та з ним носиться. Я пас.
Так предложите мужу, он с бывшей и ребенком в отпуск, а вы со своим ребенком и подружками. Все отдохнут!
Зашла на 5минут 02 мая в 17:59
Не противно, а огидно. Разводитесь. Тогда настанет совсем другая счастливая жизнь
автор Знову Я 02 мая в 18:03
Ответ дляХи хи, ну ну
Да уж, вам там нужно комплексно за него браться. А то он совсем без тормозов- творит что хочет. Вопрос, зачем он тащит в дом ребёнка если сам он им не занимается?
Бо так все гарно зі сторони виглядає. До речі перші 3 роки він тієї дитини в очі не бачив, а потім вирішив гратися в батька. Привозить його - фотографує нас разом - фоточки розсилає родичам бабі тій до речі пропонував гроші на аборт, але вона вміє рахувати
7 3 1
автор Знову Я 02 мая в 18:03
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так предложите мужу, он с бывшей и ребенком в отпуск, а вы со своим ребенком и подружками. Все отдохнут!
Я пропонувала йому з нею жити вже 100 разів. Все ні як вона така сама больна на голову. Вони разом - просто ідеальна парочка. Вона наркоманка бувша по моєму взагалі він її на якомусь фестивалі по п´яні трахнув
8 3
Chaterbox 02 мая в 18:02
Ответ дляКрасавица писяная
Так не делается. Это его ребенок и его ответственность, Автор не обязана смотреть за чужим ребенком. Он должен делать это сам либо брать няню, либо отправить ребенка с его матерью и оплатить им этот отдых
Что то мне кажется, что автору вариант с няней или оплатой отдыха бывшей жене с ребенком точно не понравится
5 1
автор Знову Я 02 мая в 18:02
Ответ дляChaterbox
Что то мне кажется, что автору вариант с няней или оплатой отдыха бывшей жене с ребенком точно не понравится
Вона працює - нехай оплачує відпочинок собі, не каліка і не інвалід.
Хи хи, ну ну 02 мая в 18:05
Ответ дляЗнову Я
Бо так все гарно зі сторони виглядає. До речі перші 3 роки він тієї дитини в очі не бачив, а потім вирішив гратися в батька. Привозить його - фотографує нас разом - фоточки розсилає родичам бабі тій до речі пропонував гроші на аборт, але вона вміє рахувати
Як по класиці, коли жінки нема то дитину ту хоч би раз на місяць бачив, а як все налагодилось то тягнуть новій дружині ’на!- займайся!’
Заела_пластинка 02 мая в 18:05
Ответ дляЗнову Я
Я пропонувала йому з нею жити вже 100 разів. Все ні як вона така сама больна на голову. Вони разом - просто ідеальна парочка. Вона наркоманка бувша по моєму взагалі він її на якомусь фестивалі по п´яні трахнув
Да он человек-праздник, как я посмотрю
1 1
Chaterbox 02 мая в 18:06
Ответ дляЗнову Я
Вона працює - нехай оплачує відпочинок собі, не каліка і не інвалід.
А ваш муж платит алименты на этого ребенка?
автор Знову Я 02 мая в 18:11
Ответ дляХи хи, ну ну
Як по класиці, коли жінки нема то дитину ту хоч би раз на місяць бачив, а як все налагодилось то тягнуть новій дружині ’на!- займайся!’
100%. Це жесть якась. Больні на голову, я чоловіків всіх тепер ненавиджу. Я ніколи нікого не обманула, ніколи чужого не взяла. Все життя тяжко працювала. Я не розумію чому я так все життя маюсь мені нещастить з чоловіками.