Изменено 04 мая в 16:38

Що у світу можна замовляти на др?

3 пункти написала (здоров´я, праця, гроші), а далі щось не придумується нічого
3 1
Умничка-помощничка 04 мая в 16:40
А треба скільки?
Прибираю щодня 04 мая в 16:41
а не жирно будет?) я думаю, что загадывать нужно только одно
Дама-мадама 04 мая в 16:42
Ответ дляУмничка-помощничка
А треба скільки?
Минимум 17 пунктов. Иначе ничего не исполнится.
Карамелька 04 мая в 16:47
По-вашому, у світу після цих трьох бажань лишаться ще сили на четверте?
Хоча...в вашому списку другий пункт зайвий :)
Язвочка 04 мая в 16:48
Ума себе загадайте
Там-тарарам 04 мая в 16:51
Я замовляла гроші і закінчення війни, чоловік вилікувати ногу))
миссАрфография 04 мая в 16:59
В мене сьогодні день народження. Попросила у Всесвіту припинити війни і страждання безневинних людей.
Мрію про космос 04 мая в 17:19
Ответ дляТам-тарарам
Я замовляла гроші і закінчення війни, чоловік вилікувати ногу))
І як, щось збулося?
Який термін виконання?
Там-тарарам 04 мая в 17:42
Ответ дляМрію про космос
І як, щось збулося?
Який термін виконання?
Як бачите війна не закінчилась, чоловіку ногу лікують не знають чи треба операція чи ні, грошей завжди мало
Така бойова Я 04 мая в 17:57
Я б замовляла здоров´я і гроші без праці😃 І ще багато всього. Але не робо у точно