20 апреля в 20:34

У кого есть макрофото с последнего айфона?

Покажите, пожалуйста.
Хочу сменить свой 11 про, макро у него слабая сторона, нужен только идеальный свет. А я любитель всяких цветочков, букашек, текстур на макро.
Интересно, насколько хорош макро в новом смартфоне.
П.с фото с 11про
Не вмію заміряти 20 апреля в 20:37
Не прям макро.
Але мені чоловіка 13-й більше подобається
жінка незаміжня 20 апреля в 20:37
Макро нет ,только такое
YaЯна 20 апреля в 20:43
Ответ дляНе вмію заміряти
Не прям макро.
Але мені чоловіка 13-й більше подобається
Жахливо, вибачте. В мене редмі за 4500грн знімає краще
4 3
Отчебучкина 20 апреля в 20:43
А докупить макро объектив? У моей мастера по ресничкам на прищепке висит, фото класс
Гравіцапа 20 апреля в 20:43
У мене 13-й
автор З горіха зерня 20 апреля в 20:44
Ответ дляОтчебучкина
А докупить макро объектив? У моей мастера по ресничкам на прищепке висит, фото класс
Не знала про такое, пойду поищу 🌷
Дон Пэдро 20 апреля в 20:45
Макро це коли квіточка світиться в налаштуванні? У мене 14 плюс так фоткає
2 1
Отчебучкина 20 апреля в 20:45
Ответ дляЗ горіха зерня
Не знала про такое, пойду поищу 🌷
Я сама не интересовалась, а у неё увидела штучку) ещё думала, что фото у неё на страничке хорошие) а вот причина. Но не знаю какой именно у неё айфон
Гравіцапа 20 апреля в 20:47
Ось ще знайшла, 13-й
1 1
Тушьмушьнюшь 20 апреля в 20:49
Самс А54
Неначасі 20 апреля в 20:56
15 про макс
Дон Пэдро 20 апреля в 21:03
Ответ дляТушьмушьнюшь
Самс А54
Самсунг мені теж більше подобався, у мене був s21 ) Але Автор просила з айфону )
З самсунгу у мене теж залишились фото (це що зараз під рукою, інші треба з хмари качати) :)
Ось місяць айфон не може так сфоткати..
Блондинка в Законе 20 апреля в 21:09
Huawei P10 lite, 7 років йому.Каштани. 7000грн коштував.Вважаю що сучасні мають набагато краще фотографувати.
МадамОхмури 20 апреля в 21:21
Xiaomi Mi 11 Lite, різниці 0
1 1
Юля-ffda 20 апреля в 22:17
Старенький самсунг фоткает так.
66сезон666серия 20 апреля в 22:40
Ответ дляМадамОхмури
Xiaomi Mi 11 Lite, різниці 0
Мі6
66сезон666серия 20 апреля в 22:41
Ответ дляЮля-ffda
Старенький самсунг фоткает так.
Такі ’живі’ фото, наче як своїми очами дивишся
66сезон666серия 20 апреля в 22:44
Ответ дляДон Пэдро
Макро це коли квіточка світиться в налаштуванні? У мене 14 плюс так фоткає
Фото з метеликом - вау!
Дон Пэдро 20 апреля в 22:57
Ответ для66сезон666серия
Фото з метеликом - вау!
Я випадково сфоткала, на скору руку ) у дитини завдання було домашнє, пофоткати використовуючі фотоефекти з підручних засобів )) поки квітку через стакан фоткали то налетіли метелики 🦋 я ледь встигла свій телефон дістати та сфоткати
Блондинка в Законе 20 апреля в 23:09
90% що тут показали, то не макрозйомка.
Макрозйомка це те, що ви не бачите неозброєним оком. Тобто збільшення від 1:1,до 1:10 і більше.
Майже всі фото тут замалі для макро.
Дон Пэдро 21 апреля в 08:50
Ответ дляБлондинка в Законе
90% що тут показали, то не макрозйомка.
Макрозйомка це те, що ви не бачите неозброєним оком. Тобто збільшення від 1:1,до 1:10 і більше.
Майже всі фото тут замалі для макро.
А, тобто мова про такі фото? Такі я на айфон ще не робила ) треба буде спробувати ) знайшла старі фото з самсунга ось
Блондинка в Законе 21 апреля в 12:19
Ответ дляДон Пэдро
А, тобто мова про такі фото? Такі я на айфон ще не робила ) треба буде спробувати ) знайшла старі фото з самсунга ось
Так, предмет повинен бути мінімум 1до1 за розміром предмету зйомки. Перше й друге фото цілком відповідають).