05 мая в 06:48

Посмотрите как нас ограбили и развели как лохов

Грустная инфографика: Кто и сколько военной техники вывел из состава ВСУ до нападения рф

За время правления Кучмы выведено:
399 танков, 1596 БТР/БМП;
182 самолета, 18 вертолетов;
820 ЗРК и ПЗРК.

Ющенко:
886 танков, 1847 БТР/БМП;
272 самолета, 343 самолета, 56 вертолетов;
494 ЗРК и ПЗРК;
25 ТРК "Точка-У", 182 ракеты.

Янукович:
1292 танка, 269 БТР/БМП;
225 самолетов, 45 вертолетов;
252 ракеты.
показать весь текст
40 14 2
Решка7777 05 мая в 08:29
Ответ дляfeerka
Удалено администрацией...
Уже прекращали ..в 21 году 25 убитых за год .. и ?
3 2
Леска 05 мая в 08:29
Ответ дляEspresso_caffe
значит и учились в те времена плановой экономики, удивлю вас немножко, Украина является мировым лидером по экспорту подсолнечного масла, к примеру
Ага і ніхто не помітив як з початком війни і припиненням відвантаження укр зерна заговорили про світовий голод.
Tammy21 05 мая в 08:30
Ответ дляkisunya11
На свято пароль від інтернету їм дали мабуть.
Бо при здоровому глузді таке не напишеш
Це новий акк, який буде активно дописувати найближчий час, поки не забанять) Іноді, мені здається, що там одна людина ’працює’.
3 1
Tammy21 05 мая в 08:31
Ответ дляZaviriuha
Я в ваші маніпуляції не ведуся. Бо я вважаю, що треба захотіти зупинити і перестати стріляти.
Ви захотіли. Зупиняйте.
5 4
Tammy21 05 мая в 08:31
Ответ дляSonchik
Ви тут причому? Де ви, а де ми…
Максимально дивний комент у стилі ’хто розуміє, зрозуміє’)
3 1
Леска 05 мая в 08:32
Ответ дляБояукраїночка
скажите путину пусть одним звонком остановит войну.сохранит жизни хотя бы своим чмобикам .у них семьи дома.
Дуже потрібні йому його чмобіки, баби ще нарожають
5 4
Tammy21 05 мая в 08:32
Ответ дляZaviriuha
Удалено администрацией...
Норм читаю. Конкретно напишіть з ким торгуватися, за які території. Чи можу я прийняти участь і віддати ваш дім в обмін на мій?
9 1
Zaviriuha 05 мая в 08:34
Ответ дляTammy21
Норм читаю. Конкретно напишіть з ким торгуватися, за які території. Чи можу я прийняти участь і віддати ваш дім в обмін на мій?
Мій дім вже забрали окупанти і 4 га землі, тому я готова ними пожертвувати в обмін на життя.
8 2
ТашаНаташа 05 мая в 08:34
Ответ дляfeerka
Удалено администрацией...
Это ж какой надо быть отбитой, чтоб зная историю нашей борьбы с рашкой за последние 350 лет, писать такую зерь. Мы придумали себе врагов в виде русских. Язык же поворачивается такое писать! Матреха! Стопудово или сама с рашки пишет или родители из рашки перевезены были в дома украинцев, погибших во времена Голодомора. Вас тут и до войны паслось стадо и сейчас табун.
15 2 2
Леска 05 мая в 08:35
Ответ дляKateryna-S
А откуда же они эти правители берутся?
Не иначе как враги их подкидывают.
Ну или рептилоиды.
Так, саме так, а ми всі велися. Чого лише варті останні вибори.
2 1
Tammy21 05 мая в 08:37
Ответ дляZaviriuha
Мій дім вже забрали окупанти і 4 га землі, тому я готова ними пожертвувати в обмін на життя.
Велкам ту клаб, як говориться. Ким ’ними’ ви готові пожертвувати? Моїми рідними, які ні в яку не хотіли виїздити, навіть коли там пекло було, чи своїми, яких під домовленість віддамо.
Ви такі ’цікаві’ тези кидаєте, немов дитина. За всьо харошєє, протів всєго плахого. Ну віддамо кілька мільйонів людей на бойню. Ну зілл´ємо кілька міст. Головне що ви себе ок почувати будете. Тільки справа в тому, що не будете. Бо раша не зупиниться.
11 3
Ollka 05 мая в 08:42
Ответ дляБояукраїночка
скотобаза.оставили нас голыми и босыми.попередники куевы
Я жила і працювала, служила у військовому містечку всі ті роки попередників. При срср була крута частина, постійні тренування і навчання. Потім почало занепадати, але повільно. Просто стало менше навчань.

Найбільше ’вивели’ при Янику. Як він став президентом, частина (і не тільки наша) просто день за днем ставала як чорнобильська зона. Десь на 11 рік вже розформовувались частини і будівлі стояли порожні. Про техніку мовчу. На початок війни 2014 було враження, що там перекотиполе гуляє між закинутих будівель. А з початком війни почали знову відбудовувати, повільно, але почали. На 22 рік вже була нормальна частина. Після прильотів спустіла, бо роздислокували всіх.
Ольга-f5e3 05 мая в 08:43
Ответ дляZaviriuha
Я в ваші маніпуляції не ведуся. Бо я вважаю, що треба захотіти зупинити і перестати стріляти.
Шоб наші хлопці перестали стріляти?
Piracanta 05 мая в 08:43
Ответ дляЛеска
Економічний потенціал виміряється у ввп на душу населення, а не у відеотехніці
Действительно. И чихать на то, что почти половина того ВВП это танки, пушки, военные корабли и прочие боеголовки. Штуки очень впечатляющие для остального мира, но в смысле благосостояния своего собственного населения, абсолютно бесполезные. Кроме того, кто жил в СССР, тот знаком с таким явлением как приписки. Это значит, что по документам произведено, а в реальности нет. Например, надоили тонну молока, туда добавили литров двести воды и, хопа, уже рекордные надои.И ВВП главное выше и выше. Кроме того, в условиях плановой и закрытой экономики, у потребителей не было выбора и они покупали то, что есть, независимо от качества. Как только страна перешла на рыночную экономику, почти все предприятия, оставшиеся после СССР, стали неконкурентноспособными банкротами. И пришли лихие девяностые. А ВВП был большой, да.
Zaviriuha 05 мая в 08:45
Ответ дляTammy21
Велкам ту клаб, як говориться. Ким ’ними’ ви готові пожертвувати? Моїми рідними, які ні в яку не хотіли виїздити, навіть коли там пекло було, чи своїми, яких під домовленість віддамо.
Ви такі ’цікаві’ тези кидаєте, немов дитина. За всьо харошєє, протів всєго плахого. Ну віддамо кілька мільйонів людей на бойню. Ну зілл´ємо кілька міст. Головне що ви себе ок почувати будете. Тільки справа в тому, що не будете. Бо раша не зупиниться.
Ну якщо ви така блаженна і вірите що 25 міл.переможе 140. То мені немає про що з вами розмовляти.
11 7 1
Tammy21 05 мая в 08:49
Ответ дляZaviriuha
Ну якщо ви така блаженна і вірите що 25 міл.переможе 140. То мені немає про що з вами розмовляти.
10 років триває війна. 2 роки повномасштабна. Ви хоча б краплю поваги мали до тих, хто у т.ч. числі і вашу д@#₴ прикриває.
Вам в принципі важко буде розмовляти з кимось, хто не вимірює людей головами та кг. Дякую, що допомогає те кацапам.
8 5 1
eltiempo 05 мая в 08:50
Ответ дляfeerka
Удалено администрацией...
Ми начали ненавидеть русских после того, как они начали бомбить наши дома. Война стала неизбежной, потому что параша во все времена нападала на всех своих соседей.
7 2
Леска 05 мая в 08:52
Ответ дляPiracanta
Действительно. И чихать на то, что почти половина того ВВП это танки, пушки, военные корабли и прочие боеголовки. Штуки очень впечатляющие для остального мира, но в смысле благосостояния своего собственного населения, абсолютно бесполезные. Кроме того, кто жил в СССР, тот знаком с таким явлением как приписки. Это значит, что по документам произведено, а в реальности нет. Например, надоили тонну молока, туда добавили литров двести воды и, хопа, уже рекордные надои.И ВВП главное выше и выше. Кроме того, в условиях плановой и закрытой экономики, у потребителей не было выбора и они покупали то, что есть, независимо от качества. Как только страна перешла на рыночную экономику, почти все предприятия, оставшиеся после СССР, стали неконкурентноспособными банкротами. И пришли лихие девяностые. А ВВП был большой, да.
Ви вже якось визначтеся не було ввп, були ,,банани,, чи були танки та боєголовки.
Так, на момент розвалу сссра в нас залишилася й військово орієнтована економіка. Що до вас дивного?
Так, заводи стали непотрібними та неконкурентгими бо поламалися ланцюги поставок, збуту і вже цілісний продукт не змогли виготовляти, бо деталі виготовляли по всім республікам срср. А там прийшли ділки , викупили заводи за безцінь, розпродали обладнання, навіть телефонні кабели зі стін повисмикували. Так і стоять ті заводи привидами.
Zaviriuha 05 мая в 08:52
Ответ дляTammy21
10 років триває війна. 2 роки повномасштабна. Ви хоча б краплю поваги мали до тих, хто у т.ч. числі і вашу д@#₴ прикриває.
Вам в принципі важко буде розмовляти з кимось, хто не вимірює людей головами та кг. Дякую, що допомогає те кацапам.
В мене є повага до людей і до військових, тому я хочу щоб ці люди жили. А це ви вимірюєте головами, бо скільки ви ще готові положити голів людей? Всі скрізь говорять, що перемовини рано чи пізно будуть, то скільки ще має загинути ?
8 7
vecya 05 мая в 08:52
Кто нас ограбил? Сами себя и продолжаем дальше
Tammy21 05 мая в 08:53
Ответ дляZaviriuha
В мене є повага до людей і до військових, тому я хочу щоб ці люди жили. А це ви вимірюєте головами, бо скільки ви ще готові положити голів людей? Всі скрізь говорять, що перемовини рано чи пізно будуть, то скільки ще має загинути ?
Ні не має у вас жодної поваги. Ви готові торгувати містами та людьми лише щоб вам комфортно було.
Стосовно перемовин... Ви доросла людина? Ви розумієте, що вони можуть вестися з різних позицій?
6 5
Zaviriuha 05 мая в 08:55
Ответ дляTammy21
Ні не має у вас жодної поваги. Ви готові торгувати містами та людьми лише щоб вам комфортно було.
Стосовно перемовин... Ви доросла людина? Ви розумієте, що вони можуть вестися з різних позицій?
Удалено администрацией...
Tammy21 05 мая в 08:57
Ответ дляZaviriuha
Удалено администрацией...
Леска 05 мая в 08:58
Ответ дляZaviriuha
В мене є повага до людей і до військових, тому я хочу щоб ці люди жили. А це ви вимірюєте головами, бо скільки ви ще готові положити голів людей? Всі скрізь говорять, що перемовини рано чи пізно будуть, то скільки ще має загинути ?
Ви наївно сподіваєтеся що росію спинять домовленості? Не спили будап меморандум, не спинив договір про дружбу та співробітництво та ще десятки договорів, не спинили мінські домовленості, але наступні спинять точно-точно.
10 2
Piracanta 05 мая в 08:58
Ответ дляЛеска
Ви вже якось визначтеся не було ввп, були ,,банани,, чи були танки та боєголовки.
Так, на момент розвалу сссра в нас залишилася й військово орієнтована економіка. Що до вас дивного?
Так, заводи стали непотрібними та неконкурентгими бо поламалися ланцюги поставок, збуту і вже цілісний продукт не змогли виготовляти, бо деталі виготовляли по всім республікам срср. А там прийшли ділки , викупили заводи за безцінь, розпродали обладнання, навіть телефонні кабели зі стін повисмикували. Так і стоять ті заводи привидами.
Короче, можно сделать десять классных автомобилей на соременном оборудавании, продать, получить деньги.А можно выкопать тысячу ям лопатами, получить за это деньги, потом закопать эти ямы лопатами и получить деньги.И первое ВВП, и второе тоже ВВП. Но дьявол кроется в деталях.
Zaviriuha 05 мая в 08:59
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Piracanta 05 мая в 08:59
Ответ дляZaviriuha
В мене є повага до людей і до військових, тому я хочу щоб ці люди жили. А це ви вимірюєте головами, бо скільки ви ще готові положити голів людей? Всі скрізь говорять, що перемовини рано чи пізно будуть, то скільки ще має загинути ?
Бесполезно спорить. Просто забейте.
8 1
Леска 05 мая в 09:02
Ответ дляPiracanta
Короче, можно сделать десять классных автомобилей на соременном оборудавании, продать, получить деньги.А можно выкопать тысячу ям лопатами, получить за это деньги, потом закопать эти ямы лопатами и получить деньги.И первое ВВП, и второе тоже ВВП. Но дьявол кроется в деталях.
Ем... ви розумієте поняття ввп? При чому ями до зовнішнього валового продукту?
Хіба що ями вміємо копати лише ми і наших спеціалістів запрошують копати ями в інші країни.
Zaviriuha 05 мая в 09:02
Ответ дляЛеска
Ви наївно сподіваєтеся що росію спинять домовленості? Не спили будап меморандум, не спинив договір про дружбу та співробітництво та ще десятки договорів, не спинили мінські домовленості, але наступні спинять точно-точно.
Да, я сподіваюся на це, що спинять за підтримки інших країн. Бо іншого виходу я не бачу.
4 1
Piracanta 05 мая в 09:02
Ответ дляЛеска
Ем... ви розумієте поняття ввп? При чому ями до зовнішнього валового продукту?
Хіба що ями вміємо копати лише ми і наших спеціалістів запрошують копати ями в інші країни.
Вы по другому понимаете?