06 мая в 08:48

Это будет дурной поступок - купить квартиру в столице НА ВСЕ имеющиеся деньги?

Мне нужен совет. Или взгляд со стороны более опытных советчиц.
Мы с мужем много много лет откладывали деньги на свое жилье.
Вот сейчас цены просели и мы можем купить хрущик без ремонта на Борщаговке в киеве, вдоль трамвая, ну вы понимаете, так себе район, даже метро нет.
Если купить, то это выложить все все свои накопленные деньги. не останется ничего, даже на ремонт.
Я чего пишу.
Муж сокращен с января (ранее имел хорошую должность, сейчас такую не найти), сейчас перебивается фрилансом, кое как.
я в декрете с младшим ребенком.
выходить на работу некуда, моя фирма давно закрылась.
Как будет правильно? потратить все и сейчас или
проедать эти деньги на съеме и жить сейчас хорошо сыто?
показать весь текст
40 20 5
TataJuke 06 мая в 20:19
Покупать, но не в Киеве, выбирайте в более безопасный регион Украины.
Дайте вподобайок 06 мая в 20:21
Автор, дякую за тему.
Було багато цікавих думок.
В рот не ложи 06 мая в 20:54
Ответ дляНе пью, не курю
В какой точке мира можно купить по цене Киевской хрущёвки и найти работу мужу автора и норм зарабатывать?
Шукайте самі повірте знайдете . Я знайшла .
2 2
Я такая - жду трамвая 06 мая в 21:04
Ответ дляО_Юми
Хрущ на Борщагівці без ремонту це не те, в що треба вкладатись. Я б не брала таку. Краще вже Ірпінь. Але по суті питання, то квартиру брати, але шукати кращий варіант
Ірпінь може і краще
Але є велика проблема, у автора двоє дітей, а це потрібна школа і садок в майбутньому, а там це тільки приватні і за великі гроші
Я такая - жду трамвая 06 мая в 21:10
Ответ дляО_Юми
Потім це дуже абстрактно, те потім може бути через купу років. Бо ремонт це реально прірва грошей, сил і нервів. А робити ремонт, живучи в тому житлі, то взагалі пекло. І якщо що, то я за покупку, але не хруща без ремонту.
Я деякий час моніторю житло
Хочу свою квартиру змінити
У мене трикімнатна, з хорошим ремонтом, але будинок старий, хочеться новіше
І от трапилася мені квартира в Софіївський Борщагівці, біля Відіавтострада.
Квартира з ремонтом і кухня повністю мебльована (навіть помудомийка)
Шафи є, потрібно фактично тільки ліжка і декор і живи собі
Квартира двокімнатна
Щось 70 квадратів
Ціна цієї квартири майже 100 тис у е
Хрущ на Борщагівці стільки не коштує
І навряд чи у автора є ті 100 тис
Ну може в Ірпені трохи дешевше, але ж не в половину точно
1 1
Омлетик 06 мая в 21:13
Ответ дляЛівий Локіть
что именно вам непонятно в этой фразе? я просто сам ваш вопрос не могу понять.
А нет варианта взять в кредит под машенлктйм%,типо е-оселя и 30% первый взнос,остальное как аренда .И деньги есть и может что-то лучше купите ?И почему Киев?Может другой город ,где цены лучше ?Какая цена квартиры ?
Я такая - жду трамвая 06 мая в 21:15
Ответ дляЗроблено у 80-х
Представьте себе страну
Ромашка 🙂там война 10 лет
Ракеты летают
Население уменьшается ..
чиновники воруют
Инвестиций нет
Часть территорий в оккупации,
Кем надо быть чтобы туда инвестировать все что у вас есть ?

Цены всегда проседают, когда население уменьшается и спрос уменьшается
Они и дальше будет проседать
Щось я не помітила, щоб ціни на житло просіли за останні пару років
Я такая - жду трамвая 06 мая в 21:20
Ответ дляОмлетик
А нет варианта взять в кредит под машенлктйм%,типо е-оселя и 30% первый взнос,остальное как аренда .И деньги есть и может что-то лучше купите ?И почему Киев?Может другой город ,где цены лучше ?Какая цена квартиры ?
Для кредиту треба офіційний великий дохід
О_Юми 06 мая в 21:43
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я деякий час моніторю житло
Хочу свою квартиру змінити
У мене трикімнатна, з хорошим ремонтом, але будинок старий, хочеться новіше
І от трапилася мені квартира в Софіївський Борщагівці, біля Відіавтострада.
Квартира з ремонтом і кухня повністю мебльована (навіть помудомийка)
Шафи є, потрібно фактично тільки ліжка і декор і живи собі
Квартира двокімнатна
Щось 70 квадратів
Ціна цієї квартири майже 100 тис у е
Хрущ на Борщагівці стільки не коштує
І навряд чи у автора є ті 100 тис
Ну може в Ірпені трохи дешевше, але ж не в половину точно
В мене квартира всього 60 кв, а ціна значно! більша, ніж написали Ви. Бо дорогий ЖК з новим ремонтом. Що з цього слідує? Аж нічого. Бо таку ж квадратуру в іншому ЖК, можна купити як вдвічі дешевше (бюджетний ЖК з бюджетним ремонтом), так і вдвічі дорожче (ЖК преміум класу з супер-пупер ремонтом). Але приблизно однакові по ліквідності квартири в Києві і в містах сателітах по ціні будуть різнитись суттєво.
Я такая - жду трамвая 06 мая в 22:09
Ответ дляО_Юми
В мене квартира всього 60 кв, а ціна значно! більша, ніж написали Ви. Бо дорогий ЖК з новим ремонтом. Що з цього слідує? Аж нічого. Бо таку ж квадратуру в іншому ЖК, можна купити як вдвічі дешевше (бюджетний ЖК з бюджетним ремонтом), так і вдвічі дорожче (ЖК преміум класу з супер-пупер ремонтом). Але приблизно однакові по ліквідності квартири в Києві і в містах сателітах по ціні будуть різнитись суттєво.
Проблема міст сателітів це відсутність шкіл і садків державних, а автору це дуже треба найближчі роки
Завжди недо... 06 мая в 22:22
Ми отак купили. Однокімнатну квартиру на околиці міста. Сподівалися, що швидко відкладемо грошей,продамо і купимо більшу. Не так сталося як гадалося. Але! ЯК Я ЛЮБЛЮ ЗАРАЗ ЦЮ НАШУ КВАРТИРУ! ❤️‍🔥 Війна. Становище у всіх хитке. Зате житло своє. Це багато значить!
ГЛЮкоза 06 мая в 22:22
Ответ дляЛівий Локіть
ну это да, блин, но походу будем жить впроголодь.
я даже не про ремонт спрашиваю, а именно про пропитание, одежду.
даже на покушать будет туго после покупки.
А работу найти сначала вы не пробовали? Или вам видится только жизнь без работы и с покупкой квартиры? Вот странная у людей логика
Завжди недо... 06 мая в 22:24
Ответ дляЛівий Локіть
ну это да, блин, но походу будем жить впроголодь.
я даже не про ремонт спрашиваю, а именно про пропитание, одежду.
даже на покушать будет туго после покупки.
Не буде грошей, швидше знайдете підробітки і т.д. Це буде стимулом
О_Юми 06 мая в 22:25
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Проблема міст сателітів це відсутність шкіл і садків державних, а автору це дуже треба найближчі роки
Це так, проблема існує.
КвартираЧья 07 мая в 02:08
Ответ длякак тебе такое илон маск
Але коли все рухне, то теж не буде сенсу купувати....
логіка ))
по економіці - 2 ))
коли щось обвалюється, чи спеціально обвалюють - от тоді якраз момент купувати,
99% - скидають за безцінь, 1% скуповує, потім перепродує
писати ази біржевої торгівлі, на порадниці - то таке собі ))

по нерухомості, - дуже обережно влізати , головний нюанс - то Україна!
коли всі вирішать шо ціни на дні , високий шанс отримати наступне дно ближчим часом,,,

вже і так забагато написала
КвартираЧья 07 мая в 02:14
Ответ длякак тебе такое илон маск
Який ваш прогноз на найближчі 5 років? Економічний. Дякую
той хто це знає - тут точно не сидить, на Таро не гадаю

по обєктивних чинниках - прогноз не дуже втішний , це по світі вцілому, спад економіки глобальний чекає, це вже як факт можна прийняти

вирвуться вперед деякі країни і регіони , Азія (Китай, Малайзія), Південна Америка , країни писати не буду

по Україні , 5-10 років , хто ще не виїхав - ну що ж, його рішення
винятком можуть бути лиш 1 або 2 регіони, де може бути +/- терпимо ще,

пс: на таро не гадаю, шару хрустального не маю, написане - не є секретом, аналітика майже одноголосно так віщує
1 1
Анютины ласки 07 мая в 03:22
Ответ дляЛівий Локіть
короче покупать надо.
А вы пригород не рассматривали? Чабаны например. Там развязка лучше, чем на борщаговке.
все по ГОСТу! 07 мая в 08:17
Ответ длякак тебе такое илон маск
Купите у мене в Харкові? Є аж дві квартири. Ну?
Ви точно зрозуміли в якому контексті я давала відповідь?)

Мене цікавить тільки Київ. Пропонуйте)
как тебе такое илон маск 07 мая в 09:23
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ви точно зрозуміли в якому контексті я давала відповідь?)

Мене цікавить тільки Київ. Пропонуйте)
Точно. Ви хоч перечитуйте свої пости перед публікацією.
все по ГОСТу! 07 мая в 09:40
Ответ длякак тебе такое илон маск
Точно. Ви хоч перечитуйте свої пости перед публікацією.
Таки не зрозуміли) Ну тут я вже Вам нічим не допоможу)
автор Лівий Локіть 07 мая в 11:15
Ответ дляОбстановщица
Овуляшки и трудносери ещё...
не трудно, а туго сери. вы вообще не сечете?
Обстановщица 07 мая в 13:16
Ответ дляЛівий Локіть
не трудно, а туго сери. вы вообще не сечете?
Ой простите, не совсем разобралась в таких тонкостях.
Сижуревувшоке 08 мая в 06:44
Ответ дляЛівий Локіть
ну это да, блин, но походу будем жить впроголодь.
я даже не про ремонт спрашиваю, а именно про пропитание, одежду.
даже на покушать будет туго после покупки.
а кроме вашей фирмы, которая закрылась, других фирм, где Вы и с мужем можете работать и заработать на пропитание, в Киеве нет?