06 мая в 10:51

Студенту вручили повістку, не встиг оформити відстрочку

Студент 25+, перша вища, денна форма. Не оформлював відстрочку, зараз вручили повістку. В такому випадку право на відстрочку зберігається? Хто стикався з такою ситуацією?
9 6 2 1
Кусман Сиру 06 мая в 10:53
Повістка яка? Може то просто на актуалізацію даних чи проходження ВЛК, їх зараз усім дають і будуть давати
18 4
Прибираю щодня 06 мая в 10:53
Які ж вони пі...
16 14
Kidstaff Bot 06 мая в 10:53
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Juliana R 06 мая в 10:54
Тобто не зробив?
Перший курс має бути тільки?
Не,ну а як?😁
Танюша 06 мая в 10:54
Відстрочка це право , людина може ним скористатись а може ні.
Питання чому не скористались раніше?
Повістка напевно ж про влк? Нехай зараз оформлює відстрочку
Okk -7ebd 06 мая в 10:57
А ви не помітили що в нас зараз ні права ні закони не діють у мого батька бронь, його тягають вже місяць по мед комісіям
24 9 6
Alve 06 мая в 10:57
Богодухов. Такой студент служил с 2022го и суд не помог. Погуглите, случай был в СМИ, там подробности и комментарии юриста
автор Bransoletka 06 мая в 11:00
Тобто, по факту, якщо студент, але не оформлена відстрочка, то вже підлягає мобілізації? Чи можливо прийти з тою повісткою і заявою на відстрочку і все оформити?
автор Bransoletka 06 мая в 11:01
Ответ дляТанюша
Відстрочка це право , людина може ним скористатись а може ні.
Питання чому не скористались раніше?
Повістка напевно ж про влк? Нехай зараз оформлює відстрочку
А як правильно? Не проходити ВЛК до того, поки заяву про відстрочку не зареєструють?
Millie 06 мая в 11:01
Ответ дляBransoletka
Тобто, по факту, якщо студент, але не оформлена відстрочка, то вже підлягає мобілізації? Чи можливо прийти з тою повісткою і заявою на відстрочку і все оформити?
І з вузу документ
автор Bransoletka 06 мая в 11:02
Ответ дляMillie
І з вузу документ
Маємо цей документ на руках
Танюша 06 мая в 11:03
Ответ дляBransoletka
Тобто, по факту, якщо студент, але не оформлена відстрочка, то вже підлягає мобілізації? Чи можливо прийти з тою повісткою і заявою на відстрочку і все оформити?
Про що повістка? Про влк чи мобілізаційне розпорядження?
Салт 06 мая в 11:03
Ответ дляBransoletka
Тобто, по факту, якщо студент, але не оформлена відстрочка, то вже підлягає мобілізації? Чи можливо прийти з тою повісткою і заявою на відстрочку і все оформити?
Прийти з підтвердженням того, що студент і оформлювати відсрочку. ВЛК, якщо не проходив після початку війни, скоріш за все треба буде пройти.
Shaan 06 мая в 11:03
Ответ дляBransoletka
Тобто, по факту, якщо студент, але не оформлена відстрочка, то вже підлягає мобілізації? Чи можливо прийти з тою повісткою і заявою на відстрочку і все оформити?
можно, но только с адвокатом. Ни в коем случае не идти туда самому
9 2
Чашечка кофе 06 мая в 11:06
Всі студенти ( навіть першокурсники) на початку руку беруть довідку для ТЦК у ВНЗ. Тут тільки провина вашого студента, який не закрив це питання у вересні.

Йому треба принести довідку з ВНЗ про навчання до ТЦК і тоді буде відстрочка. Зараз черг за цими довідками не має бути, тому впорається швидко.
автор Bransoletka 06 мая в 11:04
Ответ дляТанюша
Про що повістка? Про влк чи мобілізаційне розпорядження?
Я її ще не бачила. Напишіть яка між ними різниця і як діяти в обох випадках, якщо знаєте. Дякую
Магия света 06 мая в 11:04
Скоріш за все, це повістка про актуалізацію даних.
Isa Dora 06 мая в 11:05
Ответ дляBransoletka
Тобто, по факту, якщо студент, але не оформлена відстрочка, то вже підлягає мобілізації? Чи можливо прийти з тою повісткою і заявою на відстрочку і все оформити?
Ну вашему же 25+, если б молодой пацан то отпустили бы на месте скорее всего
Танюша 06 мая в 11:05
Ответ дляBransoletka
А як правильно? Не проходити ВЛК до того, поки заяву про відстрочку не зареєструють?
Якщо не зареєструють, шліть цінним листом з описом. нехай проходить влк.
Головне не підписувати мобілізаційне розпорядження.
Взагалі я так розумію йому потрібно приписне змінити на тимчасове посвідчення.
автор Bransoletka 06 мая в 11:06
Ответ дляТанюша
Якщо не зареєструють, шліть цінним листом з описом. нехай проходить влк.
Головне не підписувати мобілізаційне розпорядження.
Взагалі я так розумію йому потрібно приписне змінити на тимчасове посвідчення.
У нього є тимчасове з 2019 року
алергирина 06 мая в 11:07
Скиньте що там написано
Танюша 06 мая в 11:07
Ответ дляBransoletka
Я її ще не бачила. Напишіть яка між ними різниця і як діяти в обох випадках, якщо знаєте. Дякую
1 крок це заявити про своє право на відстрочку.
2 влк можна пройти
3. Мобілізаційне розпорядження не підписувати
Танюша 06 мая в 11:10
Ответ дляBransoletka
У нього є тимчасове з 2019 року
На якому курсі навчається студент?
Коли останній раз проходив влк?
Vassa73 06 мая в 11:09
Автор ,отпишитесь, потом,пожалуйста как у вас всё прошло,у самой такой студент,пока без повестки,но это дело времени
Veronika83 06 мая в 11:09
Ответ дляBransoletka
Я її ще не бачила. Напишіть яка між ними різниця і як діяти в обох випадках, якщо знаєте. Дякую
Вам бы к адвокату. Право на отсрочку не равно отсрочка. Надо правильно подать документы
Танюша 06 мая в 11:10
Ответ дляVassa73
Автор ,отпишитесь, потом,пожалуйста как у вас всё прошло,у самой такой студент,пока без повестки,но это дело времени
Чому не оформлюєте відстрочку?
yasochca 06 мая в 11:10
Ну то оформлюйте зараз
автор Bransoletka 06 мая в 11:11
Ответ дляТанюша
1 крок це заявити про своє право на відстрочку.
2 влк можна пройти
3. Мобілізаційне розпорядження не підписувати
Дякую
Свята 06 мая в 11:11
Ответ дляOkk -7ebd
А ви не помітили що в нас зараз ні права ні закони не діють у мого батька бронь, його тягають вже місяць по мед комісіям
А вы считаете что если бронь, то вок не надо?
автор Bransoletka 06 мая в 11:11
Ответ дляТанюша
На якому курсі навчається студент?
Коли останній раз проходив влк?
Влк в 2019 році, 2 курс коледжа