06 мая в 10:51

Студенту вручили повістку, не встиг оформити відстрочку

Студент 25+, перша вища, денна форма. Не оформлював відстрочку, зараз вручили повістку. В такому випадку право на відстрочку зберігається? Хто стикався з такою ситуацією?
показать весь текст
9 6 2 1
Vassa73 06 мая в 11:12
Ответ дляТанюша
Чому не оформлюєте відстрочку?
Он будет поступать в магистратуру в этом году,бакалаврат закончил 2 года назад,пока нет оснований для отсрочки,поэтому не ходил
Isa Dora 06 мая в 11:13
Ответ дляVassa73
Он будет поступать в магистратуру в этом году,бакалаврат закончил 2 года назад,пока нет оснований для отсрочки,поэтому не ходил
А когда сейчас вступительные и когда будет бронь?
Там же разрыв месяца 4?
nnnnika 06 мая в 11:14
Ответ дляBransoletka
Тобто, по факту, якщо студент, але не оформлена відстрочка, то вже підлягає мобілізації? Чи можливо прийти з тою повісткою і заявою на відстрочку і все оформити?
Вислати поштою заяву на відстрочку, потім тільки з повісткою в ТЦК іти. Так юристи рекомендують, бо на місці можуть заяву на відстрочку вже не взяти, а після ВЛК зразу вручити бойову повістку і тоді на відстрочку вже не буде права. Або з юристом в ТЦК і спочатку подати заяву на відстрочку, а потім вже ВЛК
Vassa73 06 мая в 11:14
Ответ дляIsa Dora
А когда сейчас вступительные и когда будет бронь?
Там же разрыв месяца 4?
Вступительные июль-август,да разрыв
Танюша 06 мая в 11:15
Ответ дляBransoletka
Влк в 2019 році, 2 курс коледжа
Зрозуміло. Це провтик вашого студента що він не оформив відстрочку.
Влк мають право вимагати
А скільки років навчання?
автор Bransoletka 06 мая в 11:16
Ответ дляТанюша
Зрозуміло. Це провтик вашого студента що він не оформив відстрочку.
Влк мають право вимагати
А скільки років навчання?
До березня 2026 року
Танюша 06 мая в 11:17
Ответ дляVassa73
Он будет поступать в магистратуру в этом году,бакалаврат закончил 2 года назад,пока нет оснований для отсрочки,поэтому не ходил
У вас складніша ситуація. Бо на дату вступу йому потрібно буде надати до універу дійсні військовооблікові документи. І тільки після наказу про зарахування в нього настає право на аідстрочку
автор Bransoletka 06 мая в 11:17
Ответ дляТанюша
Зрозуміло. Це провтик вашого студента що він не оформив відстрочку.
Влк мають право вимагати
А скільки років навчання?
А вони повинні зареєструвати заяву на відстрочку чи можуть відмовити?
inresta 06 мая в 11:17
Ответ дляBransoletka
Тобто, по факту, якщо студент, але не оформлена відстрочка, то вже підлягає мобілізації? Чи можливо прийти з тою повісткою і заявою на відстрочку і все оформити?
не ходить лично. Отправить по Укрпоште
Vassa73 06 мая в 11:18
Ответ дляТанюша
У вас складніша ситуація. Бо на дату вступу йому потрібно буде надати до універу дійсні військовооблікові документи. І тільки після наказу про зарахування в нього настає право на аідстрочку
Есть приписное.25 только летом
Чашечка кофе 06 мая в 11:17
Ответ дляIsa Dora
А когда сейчас вступительные и когда будет бронь?
Там же разрыв месяца 4?
Від початку навчання
Ollka 06 мая в 11:19
Ответ дляOkk -7ebd
А ви не помітили що в нас зараз ні права ні закони не діють у мого батька бронь, його тягають вже місяць по мед комісіям
Наявність броні не скасовую медкомісію
Танюша 06 мая в 11:21
Ответ дляBransoletka
А вони повинні зареєструвати заяву на відстрочку чи можуть відмовити?
Не знаю на рахунок повинні.
Але вони геть не хочуть реєструвати вхідну кореспонденцію.
Я носила в військомат по роботі документи то на жопу падали що в них немає канцелярії і залишайте тут на тумбочці.
Оскільки документи мені потрібно було здати не дуже важливі, я вимагала щоб черговий написав дату і своє призвіщи.
Все що біль менш важливе. Цінний лист. З описом вкладення,.
На описі буде стояти дата і штемпель пошти.
І повідомлення має прийти що військомат такого то числа прийняв кореспонденцію.
Все інше то їх проблеми.
Танюша 06 мая в 11:22
Ответ дляVassa73
Есть приписное.25 только летом
До якого числа діє приписне?
Вуз може затребувати факт що студент оновив данні після 18 травня
nnnnika 06 мая в 11:24
Ответ дляBransoletka
А вони повинні зареєструвати заяву на відстрочку чи можуть відмовити?
Вони часто розказують, що після ВЛК зареєструють або що вони взагалі не реєструють, просто лишайте і заява випадково губиться. А після ВЛК вручають бойову повістку і все. Можливо це не буде ваш варіант - бойова повістка після ВЛК, але маєте перестрахуватися
Vassa73 06 мая в 11:25
Ответ дляТанюша
До якого числа діє приписне?
Вуз може затребувати факт що студент оновив данні після 18 травня
Приписное по новому закону до 25 .Значит будет искать вуз ,где возьмут с приписным
nnnnika 06 мая в 11:26
Ответ дляOllka
Наявність броні не скасовую медкомісію
Тим паче по новому закону з 18 травня цього року всі мають проходити ВЛК щорічно
Танюша 06 мая в 11:26
Ответ дляVassa73
Приписное по новому закону до 25 .Значит будет искать вуз ,где возьмут с приписным
Ну удачі. Це вуз завідомо піде на порушення.
Okk -7ebd 06 мая в 11:28
Ответ дляOllka
Наявність броні не скасовую медкомісію
Ну його вже готові відправити повістка є
Ollka 06 мая в 11:30
Ответ дляOkk -7ebd
Ну його вже готові відправити повістка є
Повістки бувають різні.
Яка є?
Вероника-2014 06 мая в 11:31
Ответ дляBransoletka
Маємо цей документ на руках
Студенческий билет?
Танюша 06 мая в 11:32
Ответ дляВероника-2014
Студенческий билет?
Довідка за формою ф20
nnnnika 06 мая в 11:33
Ответ дляOkk -7ebd
Ну його вже готові відправити повістка є
Куди відправити, воювати? Повістка не означає, що 100% воювати. В мене в чоловіка вже було 4 повістки за ці 2 роки повномасштабної при тому, що він інвалід і дані про це у ТЦК були до 24.02.22. По першій повістці пройшов ВЛК, три наступні просто поставили відмітку, що зʼявився
автор Bransoletka 06 мая в 11:35
Ответ дляВероника-2014
Студенческий билет?
Білет і форма 20
kpss2017 06 мая в 11:37
Ответ дляnnnnika
Тим паче по новому закону з 18 травня цього року всі мають проходити ВЛК щорічно
При том за свой счёт
Маумау 06 мая в 11:38
Ответ дляOkk -7ebd
А ви не помітили що в нас зараз ні права ні закони не діють у мого батька бронь, його тягають вже місяць по мед комісіям
Всі знайомі в кого бронь пройшли влк та оновили свої данні. Що вас не влаштовує?
nnnnika 06 мая в 11:39
Ответ дляBransoletka
Білет і форма 20
Постарайтеся відправити сьогодні поштою заяву на відстрочку рекомендованим листом з описом вкладеного. Приклад заяви і необхідні документи є в інтернеті. Поспішіть, щоб до ВЛК заява встигла дійти
nnnnika 06 мая в 11:43
Ответ дляOkk -7ebd
А ви не помітили що в нас зараз ні права ні закони не діють у мого батька бронь, його тягають вже місяць по мед комісіям
Ну так всіх так і з відстрочкою, і з бронью. Бо відстрочка і бронь на пів року, а далі може і не бути. А так дані по придатності/непридатності вже є. Все логічно
автор Bransoletka 06 мая в 11:49
Ответ дляnnnnika
Постарайтеся відправити сьогодні поштою заяву на відстрочку рекомендованим листом з описом вкладеного. Приклад заяви і необхідні документи є в інтернеті. Поспішіть, щоб до ВЛК заява встигла дійти
А скільки часу приблизно укрпошиа такі листи доставляє?
Okk -7ebd 06 мая в 11:49
Ответ дляnnnnika
Куди відправити, воювати? Повістка не означає, що 100% воювати. В мене в чоловіка вже було 4 повістки за ці 2 роки повномасштабної при тому, що він інвалід і дані про це у ТЦК були до 24.02.22. По першій повістці пройшов ВЛК, три наступні просто поставили відмітку, що зʼявився
Може тому що він інвалід інших гребуть під 0 у нас, в мого батька погане здоров’я 58 років не уявляю куди він може пригодитися