07 мая в 08:31

Те, кто отправлял своих родственников в армию

Действительно, нужно самостоятельно покупать экипировку? Или все таки ее дают?
показать весь текст
9 1
Домашня Зюзя 07 мая в 09:16
На початку з забезпеченням було складніше, зараз краще вже. Чоловіку видавали все необхідне, якість більш менш нормальна. При чому не по одному комплекту.
Купляємо взуття зручне для нього завжди. Докупляли захист деякий самостійно, бронік моя подруга допомогла полегшений дістала. Дещо для машини друзі, родичі допомогли. Збір робили один раз на початку, коли бойові не платили, а потрібна була одна важлива ’штука’. А так забезпечення в них нормальне, принаймі в моїх так.
Я докупляю дещо з одягу більш зручне саме під його вподобання.

А взагалі правильно кажуть, не поспішайте, щось видадуть, щось докупите, якщо буде потреба.

З їжі майже ніколи нічого не відправляю, бо все є. Харчують нормально. Інколи домашні смаколики просто порадувати.
5 1
Укр_жіночка 07 мая в 09:17
Був з камерою, завжди ходив з нею. Яку самі купували. Ну і очікувано камеру ніхто не поверну. В телефоні повидаляли половину. Через майже пів року телефон повернули. Камеру так і не повернули.
8 1
Чучело-Мяучело 07 мая в 09:18
Ответ дляНалогообложу
А де лікувався?
Просто з особистого досвіду, не знайомих.
Харківська обласна - все абсолютно безкоштовно, Харківський шпитаь - теж, Чернігівський шпиталь, Інститут ортопедії в Києві - не купували ні на гривню нічого. Єдине імплант хотіли кращий, ніж безкоштовний і за нього платили з великою знижкою.
Київська лікарня 12 на Підвисоцького - єдина де купували дрібниці типу сильнішого знеболювального.
Це чоловік, і два брата. В різний час з минулої осені до тепер.
Ой, кмкл 12 - мій біль, я там працювала і знала точно що усе є, ну ось усе просто, але коли бородавку треба було видалити, давали список ’вата, бинт, антісептік, канюлі’, і це при тому що я ж працівник лікарні і в курсі що у підвалі ящиками це все стоїть.

Чоловік лежав у Запоріжжі, то там не лікували, він лежачий був, нікому діла не було до нього, знеболення випросив на другий день перебування, персонал навіть не підходили до нього.
Я колись розповідала, приїхала, усім надавала на горіхи, то швиденько його ’евакуювали’ у Черкаську область.
10 1
Скромняшка 07 мая в 09:18
Ответ дляШальная коклетка
Автор,наши даже дроны покупают за свою зарплату, а вы про экипировку....
Интересно, кто вам дизлайк поставил? Правду боится?
Анонім Завгосп 07 мая в 09:18
Ответ дляШальная коклетка
Автор,наши даже дроны покупают за свою зарплату, а вы про экипировку....
дрони, зарядні станції, старлінки. наш родич спас побратима, 10 км тягнув його на собі з під обстрілів. загубив каску. отримав нагороду за це і влетів на 27 тисяч грн бо каску треба відкупляти
Gipo-po 07 мая в 09:19
Ответ дляАнонім Завгосп
дрони, зарядні станції, старлінки. наш родич спас побратима, 10 км тягнув його на собі з під обстрілів. загубив каску. отримав нагороду за це і влетів на 27 тисяч грн бо каску треба відкупляти
Девочки, не бойтесь рассказывать реальные истории. А то многие верят в сказки...
К сожалению.
9 2 2
Скромняшка 07 мая в 09:19
Выше тема про смерть в тцк. Парню царствие небесное. Но там тоже мать приехала к тук снять наличку для покупки экипировки. Меня это поражать не перестанет
6 2
вентиляторная 07 мая в 09:21
Ответ дляКупи слона
Знакомая семья(( вот такое. Сказали, что погиб потому, стт был в бронике неустановленного государством образца. Значит сам виноват
То есть они считают, что не враждебное гос-во его убило? При*дец!
3 1 1
Скромняшка 07 мая в 09:23
Ответ дляКупи слона
Имейте ввиду, что погибнуть в своих значит лишить семью выплат.
Та те выплаты. Там такие круги ада надо пройти для их получения. Знаю не понаслышке. У родственника жена уже полгода пытается добиться. Это настолько ужасно все
4 1
Томатико 07 мая в 09:23
Ответ дляМелочунь
не нужно таких ’предупреждений’. Те, кто давно в теме и без ваших предупреждений все сами знают. А бить лишний раз по больному - типун вам на язык. И знаете что? нах выплаты, если легкое свое хоть как-то облегчит его работу каждый день
Чоловік і не вдягає бронік на бойові вильоти. Щоб я відчепилася, один раз вдягнув - сказав не удобно.
Скромняшка 07 мая в 09:25
Ответ дляНалогообложу
Нет
Погибнуть без защиты, а не в своем.
Нет. Она права. Там если не правильный и установленный код, то считается, что не по правилам. Расспросите военных. Ребята это все знают.
7 2
Скромняшка 07 мая в 09:27
Ответ дляЧучело-Мяучело
Чоловік мобілізувався у серпні 2022 року (коли стало зрозуміло що на роботі не збираються формувати бойовий підрозділ), змінив мабуть п´ять структур, усе сам купував, була тільки одна частина де було усього багато і воно було якісне.
Так само купували авто, за свої, на облік поставив благодійний фонд, в частині казали що треба оформити на частину, щоб можна було на бр їздити тим авто (насправді то не так, хлопці їздять особистим транспортом).
Після поранення усе лікування власним коштом, у лікарнях немає елементарних речей (але тут регулярно мені відписують що я брешу і усіх захисників лікують безкоштовно, а ще вдягають і годують як у ресторані)
Вам и сейчас скажут, что вы врете. А я вам верю. Сама закупками занималась. И много услышала от парней.
ХвостПистолетом 07 мая в 09:31
Ответ дляGipo-po
Девочки, не бойтесь рассказывать реальные истории. А то многие верят в сказки...
К сожалению.
Наче рідко хто каже, що нічого не купували. Всі докупають, але різне.
Поки був в піхоті, купували одне. В зв´язку - зовсім інші розходи були. А як в бпла перевівся, то взагалі уххх по докупкам необхідного для роботи.
2 1
Скромняшка 07 мая в 09:33
Ответ дляGipo-po
Девочки, не бойтесь рассказывать реальные истории. А то многие верят в сказки...
К сожалению.
Тут когда пишут не общепринятое, получают кучу негатива, банов и всего остального. Розовые очки удобны
7 1 1
Kidstaff Bot 07 мая в 09:36
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Gipo-po 07 мая в 09:36
Ответ дляСкромняшка
Тут когда пишут не общепринятое, получают кучу негатива, банов и всего остального. Розовые очки удобны
Но и их можно разбить, если рассказать как на самом деле. У нас тоже куча зашореных, убежденных телевизором....
Еленнн 07 мая в 09:46
Ответ дляМарс атакует
Ёпта, и во имя чего все это? Иди умирать и купи себе все за свое бабло.
щоб решта могла дивись єдиний, за кучу бабла з бюджету. бо Шмигаль сказав що ’нецелеобразно’ гроші з ТВ перекидать військовим.
4 3 1 1
Ollka 07 мая в 09:52
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ой, кмкл 12 - мій біль, я там працювала і знала точно що усе є, ну ось усе просто, але коли бородавку треба було видалити, давали список ’вата, бинт, антісептік, канюлі’, і це при тому що я ж працівник лікарні і в курсі що у підвалі ящиками це все стоїть.

Чоловік лежав у Запоріжжі, то там не лікували, він лежачий був, нікому діла не було до нього, знеболення випросив на другий день перебування, персонал навіть не підходили до нього.
Я колись розповідала, приїхала, усім надавала на горіхи, то швиденько його ’евакуювали’ у Черкаську область.
Ого
У нас навпаки, Поки доїхали, то обхожені були наші хлопці з усіх боків. І персоналом і волонтерами. Окрім 12 лікарні. Там стало краще після візиту
4erepashka 07 мая в 09:53
Ответ дляКукарикуууууу
Неправда.На первые три дня (в реале день) нун иметь что перекусить, воды, туал бумагу , денег немного, если что купить, тапочки там или сигареты
тапочки?то в армию собирают,не в больницу же...
3 1
katenka_ 07 мая в 10:02
Ответ дляУкр_жіночка
Був з камерою, завжди ходив з нею. Яку самі купували. Ну і очікувано камеру ніхто не поверну. В телефоні повидаляли половину. Через майже пів року телефон повернули. Камеру так і не повернули.
Вы считаете, что гражданским должны были отдать видеофиксацию ведения боя и прочего?
4 3
K.Yurchenko 07 мая в 10:07
Все видали. Докупили тільки плитоноску, бо бронік незручний, але плити класні - чоловік перекинув. І шолом докупили інший.
miss.olja 07 мая в 10:23
Муж сейчас в учебке. В принципе все выдали там. Он покупал ботинки, которые не подошли, пояс, пауэрбанк и ил. Все равно вышло на немаленькую сумму.
sukeviciene 07 мая в 11:20
Ответ дляГанцю в кєдах
Всё за свой счёт
Не ВСЁ
3 2 1
KittyK 07 мая в 11:50
Моєму видавали багато всього але і ми купували багатенько. І каску кращу і броник і обладнання, одежу. Після загибелі вч вислала його речі назад: окуляри, документи, пасок. Все. Отак повоював... Мені не шкода, хоч би хлопцям дісталось а не на олх начальство продавало, бо все в частині у шафці було або з ним.
Jul_L 07 мая в 11:51
95% покупали. Каску, броник, обувь, одежду, перчатки, очки. Выдали, кажется, только оружие.
4 1
Mystery -ing 07 мая в 11:52
Ответ дляPrervana
Я и без анонима это напишу. У мамы сосед так погиб еще в 22 году. Ничего семья не получила, потому что там был какой-то нюанс с экипировкой. Мол, не была одобрена к эксплуатации и вообще он по неосторожности погиб, а не при исполнении боевого задания
Да, есть такое.
Кто в теме- пластины под броник могут выдать с тяжеленного куска стали, типа это одобрено кем-то...

При установке за свои деньги более лёгкого кевлара/керамики (но с бОльшим классом защиты)- ты идёшь на риск по поводу выплат- не дай бог в случае чего...
Оксана_12 07 мая в 12:01
Ответ дляМелочунь
Типун вам на язык. Вы вообще нормальная, такое писать жене, которая и так на таблетках третий год, вслух? Есть же какая-то базовая эмпатия
А у тих, хто доки буде оформляти, базова емпатія теж буде?
6 2 1
RaminaSonne 07 мая в 12:01
Ответ дляМарс атакует
Ёпта, и во имя чего все это? Иди умирать и купи себе все за свое бабло.
Кожен самозадовільняється як вважає за потрібне.
Хай йдуть. Хай усі люди роблять те, що вважають за потрібне. Набагато гірше, коли людина гнила, та розуміє, що до чого, і саму її з дивану ссяним ганчір´ям не виженеш туди, куди вона усіх шле.
RaminaSonne 07 мая в 12:02
Ответ дляКупи слона
Имейте ввиду, что погибнуть в своих значит лишить семью выплат.
Ахрінєть!!!!
Will_Be... 07 мая в 12:02
Так, автор, не нервничайте раньше времени! Большую часть выдают - и броник с плитами, и каску, и посуду, и носки с трусами. Но, докупать многое прийдется. Расскажу, как было у моего мужа - шлем хороший, но с ’ушами’ - штурмовику такой не подходит, потому, заказывали отдельно и наушники к нему, плиты в плитоноске классные, а сама плитоноска говняная - докупили, обувь, одежда - в порядке, но выдавалось по одному комплекту, второй - докупили. Плитоноску и шлем брали с документами, потому, что выше правильно пишут - если не сертифицировано, то могут сказать, что нарушил ТБ и выплат не будет.