31 марта 2013

Розлучення. Хто проходив це?

I так,розлучаемось уже давно,баторазово зверталась сюди за пiдтримкою.
Мене цiкавить одне- чи завжди дають час на примирення?
Воно менi не потрiбне!!!
Вже давали нам 3 мисю на примирення.Нiяких змiн.
От суд в вiвторк. Що мене чекае?
показать весь текст
автор 220В 02 апреля 2013
Ответ дляСегодня я не я
ну угрозы забрать ребенка и я проходила :-) Типа помахать кулаками после боя нужно ему было :-) Могу представить Ваши счастливые глаза - я минимум неделю ходила и всем беспричинно улыбалась! Всё у Вас будет хорошо, я в этом уверенна! Живите, радуйтесь, наслаждайтесь жизнью и пусть малява видит светящиеся от радости глаза своей мамы :-) А папе конечно желаю скорейшего озарения-прозрения, что у него такое чудо-его кусочек растет!
Чесно,я на весiллi плакала...А тут))
Добре що дитьо здоровеньке,я не калiка,виживемо без скандалiв))
Ой так рада...що його ’царювання’ закiнчилось)
А тепер щось не влаштовуватиме його- хай на суд подае.
Буде вiн рахуватись з моею думкою!
Я бiльше йому НИЧОГО!!!! НЕ ВИННА!!!!!!!
Красота! Життя тiльки починаетться!!!!!