07 июня 2015

Шацкие озера. Поделитесь плз контактами жилья

Девулечки, спасайте ) Кто там был, плз поделитесь контактами хорошей хозяйки с условиями и едой )))) Нас двое плюс ребенок 4 года. Буду премного благодарна. Идеальный вариант озеро Песочное
показать весь текст
автор ТыЧиНеТЫ 07 июня 2015
Ответ дляната85@
Кожного року відпочиваю в Шацьку,але на Гряді якщо цікавить пишіть.
взагалі планую відвідати всі озера на Шацьку, але жити чомусь хочецця саме на Пісчаному )
ната85@ 07 июня 2015
Ответ дляТыЧиНеТЫ
дякую,але кажуть що там не настільки затишно ))) дуже хочу тиші і спокою )
там є дуже багато баз,так що тишину і спокій найти реально)Я з двома малими дітьми туди їжджу відпочивати на 2 тижні завжди)
автор ТыЧиНеТЫ 07 июня 2015
Ответ дляната85@
там є дуже багато баз,так що тишину і спокій найти реально)Я з двома малими дітьми туди їжджу відпочивати на 2 тижні завжди)
я також на два планую ) а у серпні до Сваляви ;-) водичку пити ) ашо у Гряді із берегом? трава чи як на Пісчаному?
ната85@ 07 июня 2015
Ответ дляТыЧиНеТЫ
я також на два планую ) а у серпні до Сваляви ;-) водичку пити ) ашо у Гряді із берегом? трава чи як на Пісчаному?
там бази прямо біля озера,пляж трава.
автор ТыЧиНеТЫ 07 июня 2015
Ответ дляната85@
там бази прямо біля озера,пляж трава.
дякую, шукаю пісчаний берег. на жаль )
ната85@ 07 июня 2015
Ответ дляТыЧиНеТЫ
дякую, шукаю пісчаний берег. на жаль )
Гарного вам відпочинкуМи ще на море збираємось крім Шацька)
автор ТыЧиНеТЫ 07 июня 2015
Ответ дляната85@
Гарного вам відпочинкуМи ще на море збираємось крім Шацька)
))) а ми до сваляви наприкінці серпня ))) і вам гарненько відпочити та набратися здоров’я на весь наступний рік )
ната85@ 07 июня 2015
Ответ дляТыЧиНеТЫ
))) а ми до сваляви наприкінці серпня ))) і вам гарненько відпочити та набратися здоров’я на весь наступний рік )
Дякую