Мааарковная• 03 апреля 2013
Раптова слабість. Чи може бути на зміну погоди?
Сьогодні зранку стала,все було добре.Потім раптово стало погано,слабісь,руки трясуться,підтошнює.Не знаю чи може бути повязане це із зміною погоди.Хто відчував щось подібне,чим покращували свій стан?
Семен Семеныч• 03 апреля 2013
У меня уже больше неделю такое состояние. Постоянно хочется спасть и есть. Особо физической нагрузки сейчас не даю, но впечатление в конце дня, что из забоя шахты вылезла. Вот второй день уже солнышко у нас. Вышла с малым, прогулялись около часика, и вроде уже немного лучше. Может, и правда, авитаминоз.
Светка-пипетка• 03 апреля 2013
Может быть падение глюкозы в крови.Надо что-то сладенькое съесть.Здоровья вам.
Мааарковная
• 03 апреля 2013
Ответ дляСемен Семеныч
Добре Вам,а в нас вчора сонечко,а сьогодні сніг падає
Проработник• 03 апреля 2013
Може Ще й як У мене останнім часом- постійно Рік перед тим жила в стресі, тепер стрес минув, розслабилася і стала метеозалежна Мабуть це ВСД
Семен Семеныч• 03 апреля 2013
Ответ дляМааарковная
Это где это опять снег
Мааарковная
• 03 апреля 2013
Ответ дляСемен Семеныч
Это где это опять снег
У Львові.У нас таку погоду до кінця місяця прогнозують.Сніг мете на вулицю не можливо вийти.
Семен Семеныч• 03 апреля 2013
Ответ дляМааарковная
Мама дорогоая.....У нас позавчера было +21 днем, сегодня, +15. Кривой Рог