Вумна вутка• 15 июня 2015
От приема верошпирона появился геморрой. Это возможно? И ничего не помогает..
Пушап Ми• 15 июня 2015
Связи нет. Верошпирон мочегонный препарат. Не слышала, чтобы начинались проблемы с геморроем.
Ку ка ку ка ку• 15 июня 2015
Побічна дія. Гіперкаліємія, гіпонатріємія; при тривалому застосуванні можуть виникати гінекомастія і зниження ерекції у чоловіків, порушення менструального циклу та набухання молочних залоз у жінок; можлива зміна тембру голосу як у чоловіків, так і у жінок. Можуть виникати також порушення функції органів травлення (блювання, пронос, шлункова кровотеча, виразка шлунка та дванадцяти палої кишки, гастрит), розлади діяльності центральної нервової системи (загальмованість, атаксія, головний біль), реакціїз боку шкіри (макулопапульозний або еритематозні висипання на шкірі), агранулоцит оз.
Источник: ВЕРОШПІРОН, інструкція, застосування препарату ВЕРОШПІРОН Капсули по 50 мг № 30 (10х3)
Пушап Ми• 15 июня 2015
Ответ дляКу ка ку ка ку
В побочках геморрой не обнаружен.
Ку ка ку ка ку• 15 июня 2015
Ответ дляПушап Ми
В побочках геморрой не обнаружен.
да вот я же тоже об этом - мужу рассказала, он у меня не медик - ржет (сказала, что от мочегонного может быть гемморой)
простите уж автор - действительно смешно