Аноним НаВсеГда• 17 июня 2015
Малий дуже плаче ! Що з ним ?
Нам без декількох днів 4 місяці.Він в мене впринципі спокійна дитинка,плаче дуже рідко,може лиш чуть похандрити перед тим як вкластись спати.
Сьогодні - жах !Кричав 2 години без перестання,потім від того крику почався рвотний рефлекс,позови до блювання.Слина тече просто рікою.І не какає вже 2 сутки.Може в нього запорчик,чи передвісники зубів,чи одне й друге ?.Я в паніці,бо до такого стану своєї дитини не звикла ...
Медсестричка• 17 июня 2015
Ответ дляЧелюскина
прочла,где там он кряхчет и тужится?читайте внимательно!может у него горлышко или ушко болит,медсестра вы наша опытная.
І масажик робила і на животик клала і ніжки притискала,кречке,тужиться,а покакати не може ((.Чекаю маму,будемо клізмочку робити.
Процитирировала, для людей с плохим зрением.
Оцененная• 17 июня 2015
Ответ дляАноним НаВсеГда
пою вже другий день бебіносом,вчора він вже був неспокійний цілий день,ну а сьогодні просто крик.От щойно проснувся і вже похникує ( ...
бебинос нам не помогал((.
Вы сами может что-то съели не то
Медсестричка• 17 июня 2015
Ответ дляОцененная
бебинос нам не помогал((.
Вы сами может что-то съели не то
Да, нас спасал только Эспумизан,и больше ничего.
Челюскина• 17 июня 2015
Ответ дляМедсестричка
помогло?если причина не в этом.Вам выше написали,что ребенок на гв может до недели не какать,и это норма.А если тыкать ему клизмы каждый день,то можно нажить более серьезных проблем с кишечником.
Кривая спроса• 17 июня 2015
Во первых если ещё кричит звонит врачу или едьте в больницу.
Давайте без клизм, палочек и трубочек.
Поставте глицериновую свечу.
Давайте без клизм, палочек и трубочек.
Поставте глицериновую свечу.
Медсестричка• 17 июня 2015
Ответ дляЧелюскина
Вы читаете? Я автору сказала - глицериновую свечку. Что вы пристали с теми клизмами?
Автор вы ребенку воду даете?
Аноним НаВсеГда
• 17 июня 2015
Ответ дляКривая спроса
Давайте без клизм, палочек и трубочек.
Поставте глицериновую свечу.
Давайте без клизм, палочек и трубочек.
Поставте глицериновую свечу.
Мовчить поки що.
Аноним НаВсеГда
• 17 июня 2015
Ответ дляМедсестричка
Автор вы ребенку воду даете?
Даю,не хоче,плюється нею.
Медсестричка• 17 июня 2015
А вообще у мальчиков может быть несколько причин - и зубки, и метеозависимость (да да, мальчики в младенчестве метеозависимы), и яички могут мигрировать,это тоже доставляет ребенку дискомфорт.
При смешанном и искусственном вскармливании нужно давать водичку, смесь крепит (
Медсестричка• 17 июня 2015
Ответ дляЗлю
Глицериновая свечка хуже клизмы с водой. Вы ее себе пробовали ставить? Она же раздражает слизистую будь здоров.
Пробовали, и себе и сыну, ничего не раздражает. Можно Вибуркол поставить, он точно никому ничего не раздражает.
Кривая спроса• 17 июня 2015
Ответ дляЗлю
Пробовала, поверьте лучше свеча и старший мой просит не клизму, а свечку.
Аноним НаВсеГда
• 17 июня 2015
Ответ дляЗлю
Я за зубы. Живот не трогать. Поносить животом к животу, повесить на грудь - один из действенных методов. А лучше, да, к врачу, если реально орет как резаный. Мало ли что.
от поки ношу вертикально притиснутого повністю до себе - мовчить.Ложу горизонтально,починається лемент - навіть груді брати не хоче.Ну поки що мовчить,лежить,агукає вже.
Аноним НаВсеГда
• 17 июня 2015
Ответ дляКривая спроса
Вібуркол є,але чи він допоможе ?
Кто крайний?• 17 июня 2015
Газоотводную трубку,второй конец в воду,что бы видеть или выходят газики,измерить т-ру если выше 37.5 то к врачу.
Аноним НаВсеГда
• 17 июня 2015
Ответ дляКто крайний?
Поміряла,36.6
Кто крайний?• 17 июня 2015
Ответ дляАноним НаВсеГда
Поміряла,36.6
Головкой не машет в стороны ,рвота не фонтаном ,сыпи нет ?
Кто крайний?• 17 июня 2015
Такие дети могут быть очень восприимчивы к погоде,зубы или живот .Если т-ры нет уже хорошо .Аппетит есть/?
Аноним НаВсеГда
• 17 июня 2015
Ответ дляКто крайний?
Апетит хороший,рвоти нема,тіло і личко чисті,після їжі відригає просто повітря.Це тільки коли плакав так сильно,то аж рвотний рефлекс почався,але він нічого не вирвав.
Медсестричка• 17 июня 2015
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вібуркол є,але чи він допоможе ?
Вибуркол имеет противовоспалительное свойство, и снимет спазм, тем самым какашки выйдут легче, и они размягчатся когда он растает.
Радостина• 17 июня 2015
Нам-педіатр (глав врач Нашого доктору) порадила замінити суміш на хумана біфідус. Ми так само докармлювались раз в сутки перед сном. Пропили хуману 2 тижні...все налагодилось. А поки самі не какали - свічка гліцерінова дитяча (брала наші і обрізала її трохи, бо тієщо він народження польські в три рази дороще).
я не знаю чого плаче ваш малюк. Просто пишу, що робили ми з запором.
Зараз ми їмо ФрісоВом ...ттт
Аноним НаВсеГда
• 17 июня 2015
Ответ дляРадостина
Зараз ми їмо ФрісоВом ...ттт
Купила мама в аптеці польські гліцеринові свічки,поставили.Все таки запор його мучив,бо після свічечки накакав дуже багато,три повні пелюшки змінили.Покупили,напоїли слабеньким узваром з зусшки,то заснув одразу,зараз спить спокійненько,ттт ...
Радостина• 17 июня 2015
Ответ дляАноним НаВсеГда
спробуйте хуману ...якщо не повне годування, то частину. Вона розрідить каки і малому легше буде, тиждень на ній він зорієнтується як то робиться і зможе вже і без того харчування. То нам так наш педіатр радив.
І я зараз вже додала до свого раціону огірки та полуницю (нема алергії в малої), а зранку овсянку - це все трохи слабить...то дитина легше ходить.
Радостина• 17 июня 2015
І я вас вітаю, з викананням завдання квесту ´вгадай шо мені хочеться´)))))
Медсестричка• 17 июня 2015
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну вот ) Надо слушать тетю Юлю )))) Я рада что все прошло, пусть не мучает животик и малыш чувствует себя хорошо )
Аноним НаВсеГда
• 18 июня 2015
Ответ дляРадостина
Я їм овочеві салати з 3 місяців,полуницю свою домашню теж їм,малий дуже добре реагує.сьогодні вже покакав сам,все в нас добре,ми у гарному настрої ).Дівчата,дякую всім за поради !
Радостина• 19 июня 2015
Ответ дляАноним НаВсеГда
То чудово, що сам. Але про всяк випалак тримайте свічаи вдома. Нам педіатр каже, що литина на змішаному єарчуванні має какати раз в сутки-півтора. Як нє...то ставити свічку і не чекати поки там все затвердіє ...бо клизма то вже шкідливо для дитинки.
Ростіть здорові і більше не плачте)
Радостина• 19 июня 2015
Боже...ото написала))) вибачте за таку шалену кількість опечаток...промахуюсь)))